Opinie użytkownika (226)

Robiąc wczoraj zakupy...
Robiąc wczoraj zakupy w jednym ze sklepów "Biedronka" niemile się zaskoczyłam brakiem dostępności do produktów. Chodziło mianowicie o czipsy. Interesowała mnie smak "Zielona Cebulka", a akurat te czipsy były w kartonie pod innymi kartonami. Były tak zastawione, ze ledwo widoczne. Aby się do nich dostać musiałam przestawić dwa wielkie kartony z chipsami. Dodam, ze w pobliżu nie było żadnego pracownika, który mógłby mi pomóc.

MałyGekon

31.08.2012

Biedronka

Placówka

Lublin, Hetmańska 2

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny zawiodłam się na obsłudze. Weszłam do sklepu z zamiarem kupna spodni dresowych. Akurat byłam jedynym klientem, a na sklepie zauważyłam cztery panie z obsługi. Każda była czymś zajęta. Podeszłam do wieszaka z męskimi spodniami i zaczęłam oglądać. Obok jedna z pracownic coś robiła z ubraniami na regale. W ogóle mnie nie zauważyła, mimo iż stałam jakieś 30 cm od niej. Wyszukałam duży rozmiar spodni (2xl) i zapytałam pracownice czy to są największe. Usłyszałam odpowiedz, że tak. Wydawały mi się jednak, że mogą być nieco za krótkie, więc szukałam dłuższych i natrafiłam na dłuższe i większe spodnie (4xl). Całkiem przypadkowo. Pomyślałam, że pracownik powinien podejść i przejrzeć asortyment, aby uniknąć wprowadzania klienta w błąd. Zakupy w tym sklepie nie należały do najprzyjemniejszych.

MałyGekon

25.11.2010

TXM textilmarket

Placówka

Wołów, Ludowa

Nie zgadzam się (5)
Poszłam dzisiaj na...
Poszłam dzisiaj na małe zakupy do sklepu dino. Wchodząc zauważyłam, że mimo deszczowej pogody, podłogi na markecie są czyste. Szukałam kaszy gryczanej z firmy "kupiec", nie za bardzo orientowałam się gdzie może się znajdować. Akurat koło lodówek spotkałam pracownicę i spytałam się jej gdzie leży dany produkt. Mimo iż pani coś wykładała na półki, zostawiła to i zaprowadziła mnie do półki gdzie miałam dość duży wybór kasz. Podchodząc do kasy nie było dużej kolejki toteż czekałam bardzo krótko. Zostałam miło i szybko skasowana. To były miłe zakupy.

MałyGekon

23.11.2010

dino - supermarket

Placówka

Wołów, Piłsudskiego 14

Nie zgadzam się (3)
Wybrałam się niedawno...
Wybrałam się niedawno do carrefour we Wrocławiu na drobne zakupy spożywcze. Nie brałam wózka, ponieważ nie miałam zamiaru kupować dużo. Weszłam więc na market i wzięłam koszyk, natychmiast jednak zatrzymał mnie jakiś nadgorliwy ochroniarz i kazał oddać torebkę do depozytu, że niby za duża. Chwile mi zajęło wykłócenie się z nim, że nie mam zamiaru tego robić. Niektóre kobiety śmiało wchodziły więc nie wiem czemu do mnie się przyczepił. Kiedy już udało mi się to załatwić weszłam na market. Udałam się do stoiska z pieczywem, żeby kupić bułki. Była już końcówka, postanowiłam więc zapytać kiedy będą świeże. Nie mogłam znaleźć jednak nikogo z obsługi. Dopiero po chwili zauważyłam, że stoją sobie na zapleczu i rozmawiają nie wiadomo o czym, kiedy ja czekam przy ladzie. Wreszcie podeszła do mnie Pani z łaską i powiedziała, że bułki będą za pół godziny. Mogły by być wcześniej gdyby zajęła się swoją pracą, a nie pogaduszkami.  Darowałam sobie jednak próby dyskusji z ekspedientką i poszłam zrobić inne zakupy. Na szczęście przy kasie do 10 produktów nikogo nie było, więc Pani szybko skasowała moje zakupy i mogłam się prędko oddalić.

MałyGekon

22.11.2010

Carrefour

Placówka

Wrocław, Gen. Hallera 52

Nie zgadzam się (2)
Jak to bywa...
Jak to bywa w moim zwyczaju, poszłam rano do piekarni po świeże bułeczki na drugie śniadanie. Chcąc wejść chwyciłam za klamkę, jednak drzwi się nie otworzyły. W środku paliło się światło i wyglądało na to, że piekarnia jest czynna, na drzwiach nie było żadnej informacji typu "zaraz wracam". Zdziwiłam się i z rozczarowaniem odchodziłam. Zauważyłam jednak, że z naprzeciwka nadbiega pani z drobnymi zakupami. Otworzyła piekarnię i zaraz mnie obsłużyła. Była przy tym bardzo miła i widać, że trochę jej się głupio zrobiło. Rozumiem, że trzeba coś jeść na drugie śniadanie ale fajnie jakby chociaż jakaś informacja została wywieszona dla klientów, żeby ich po prostu nie stracić.

MałyGekon

22.11.2010

Piekarnia Familijna

Placówka

Wołów, Komuny Paryskiej

Nie zgadzam się (12)
Siedząc przed komputerem...
Siedząc przed komputerem zapragnęłam nagle wypić kakao, nie miała go jednak w tej chwili, zresztą tak samo jak mleka. Była godzina 21:45, a sklep czynny do 22, więc biegiem ruszyłam po zakupy. Wpadłam dosłownie do sklepu pięć minut przed zamknięciem, patrzę a tu nikogo nie ma. Dopiero po chwili zauważyłam jedną Panią liczącą jakieś produkty w głębi sklepu. Przywitała się ze mną grzecznie i wróciła do swojej pracy. Podeszłam do lodówki w poszukiwaniu mleka. Mleko było ładnie ułożone rodzajami i cena przy każdym produkcie była widoczna i odpowiednio umiejscowiona. Wybrałam produkt Mlekowity i ruszyłam w poszukiwaniu kakao. Nie mogłam jednak znaleźć, więc poprosiłam o pomoc drugą Panią która akurat wykładała soki na półkę. Pracownica zaprowadziła mnie do półki z tego typu produktami i pokazała jakie są do wyboru. Wybrałam jedno opakowanie i udałam się do kasy. Pani podeszła bardzo szybko i skasowała produkty. Na koniec życzyłyśmy sobie dobrej nocy i Pani odprowadziła mnie do wyjścia, zamykając od razu sklep. Bardzo fajny sklep, ponieważ zawsze jak czegoś pilnie potrzebuję, na pewno tam znajdę.

MałyGekon

21.11.2010

Sklep MGM

Placówka

Wrocław, Orzechowa 33

Nie zgadzam się (3)
Od dłuższego czasu...
Od dłuższego czasu jestem zarejestrowana w serwisie cenne opinie. Dostaje na pocztę różne ankiety, wypełniając je otrzymuje nagrody pieniężne. Czasem są to drobne kwoty 2-3 zł, a niekiedy sięgają nawet 30zł, wszystko w zależności od złożoności ankiety. Najdziwniejsze jest to, że jakiej ankiety bym nie zaczęła wypełniać to albo pokazuje mi się komunikat, że już nie potrzebne są nowe opinie, albo w pewnym momencie ( w połowie ankiety) wyskakuje, iż nie jestem odpowiednią osobą do tego badania. Nonsens. Poświęcam czas i zaangażowanie i nic z tego nie mam. Ani razu, mimo iż sporo tych ankiet zaczynałam wypełniać, nie mogłam ich ukończyć i dostać nagrody. Wydaje mi się, że to jest jakaś ściema. Jestem bardzo rozczarowana.

MałyGekon

21.11.2010
Nie zgadzam się (3)
Poszłam do Biedronki...
Poszłam do Biedronki na małe zakupy. Wchodząc zauważyłam papiery i paragony przy paletach z wodą, a na wejściu nie było żadnych ulotek reklamowych, nieco się zawiodłam. Udałam się do półki z czekoladami, bo miałam zamiar kupić jakiś smakołyk. Z różnych smaków postanowiłam wziąć czekoladę orzechową. Były trzy piętra pudełek z czekoladą, jedne na drugich. Mój smak był gdzieś zmieszany z czekoladą kokosową i w związku z tym musiałam kilka czekolad z przodu wyciągnąć, aby dostać się do szukanej. I w tym właśnie momencie kilka czekolad dosłownie "wysunęło" się z pudełka i runęło na podłogę, zwracając tym samym na mnie uwagę pozostałych klientów na sklepie. Myślę, że pracownicy powinni bardziej zbadać o bezpieczne ułożenie drobnych produktów i o to aby nie mieszały się one między sobą.

MałyGekon

21.11.2010

Biedronka

Placówka

Toruń, Teligi 7

Nie zgadzam się (1)
Oczekując w kolejce...
Oczekując w kolejce na kupno biletu byłam świadkiem profesjonalnego zachowania pracownika kasy. Pani kończyła zmianę, jednak zanim zamknęła tak po prostu kasę, poinformowała ostatnią osobę w kolejce, aby nikt się już za nią nie ustawiał. Klienci którzy podchodzili do tej kasy byli informowani, aby podejść do innej, gdyż ta będzie nieczynna. Z tego co pamiętam to na dworcach ustawiały się dość spore kolejki i nagle w połowie bez żadnego uprzedzenia pani z okienka wystawiała kartkę, że kasa nieczynna. Klienci się bulwersowali i znowu musieli zajmować następną kolejkę. Tutaj personel zachował się odpowiednio. Widać było, że pani w kasie jest mocno zmęczona. Kiedy jednak zamknęła kasę, do okienka ustawił się pijany i nachalny klient. Nie dało mu się przetłumaczyć, że kasa jest nieczynna, dla świętego spokoju Pani sprzedała i jemu bilet mimo iż była już po godzinach pracy.

MałyGekon

21.11.2010

PKP Intercity

Placówka

Nie zgadzam się (1)
W drodze na...
W drodze na dworzec znalazłam w okolicy pizzerie Taormina. Byłam razem z chłopakiem więc postanowiliśmy wstąpić i spróbować czegoś z oferty. Pizzeria jest bardzo mała i posiada dosłownie trzy stoliki i przyznam, że jest w niej troszkę ciasno. Oferuje jednak spory wybór zarówno pizzy, jak i sałatek czy makaronów. Kiedy weszliśmy do środka przywitał nas Pan z obsługi i zapytał czym może służyć. Na ścianie wisiało ogromne menu z którego wybraliśmy sobie pizze i poprosiliśmy o przygotowanie. Pan zapytał czy życzymy sobie coś do picia i po zamówieniu zaprosił nas do stolika. Wnętrze restauracji było czyste i schludne, jednak jak już wspomniałam malutkie i zdecydowanie niekomfortowe. Po niedługim czasie oczekiwania dostaliśmy pizze, która faktycznie była dobra ale nie mogę powiedzieć, że zrobiła na mnie jakieś szczególne wrażenie. Można wstąpić tam na szybką przekąskę, bądź zamówić coś na wynos, ale zdecydowanie nie jest to miejsce gdzie można spokojnie usiąść i komfortowo zjeść posiłek. Mimo wszystko jednak pizza jest dobra oraz przede wszystkim bardzo duża, więc sądzę, że warto polecić to miejsce.

MałyGekon

21.11.2010

Pizzeria Taormina

Placówka

Wrocław, Łódzka 25A

Nie zgadzam się (1)
Wstąpiłam niedawno do...
Wstąpiłam niedawno do małego sklepu zielarskiego we Wrocławiu, aby zapytać czy są w ofercie jakieś dobre suplementy diety i specyfiki wzmacniające odporność. Sklepik jest bardzo mały, ale przyjemnie urządzony. Kiedy się wchodzi od razu uderza przyjemny ziołowy zapach. Pani ekspedientka akurat czytała jakieś czasopismo, ale kiedy weszłam, odłożyła je i przywitała się ze mną miło, pytając w czym może pomóc. Powiedziałam jej czego poszukuję, więc zaczęła mi opowiadać o tym co jest dobre na obecną porę roku i co najlepiej kupić. Widać było,że posiada wiedzę z tej dziedziny i naprawdę wie o czym mówi. Problem tylko w tym, że przedstawiała mi specyfiki których nie posiadała w danym momencie na stanie sklepu. Kiedy wyraziłam chęć kupienia jednego z nich powiedziała, że akurat nie ma, ale zamówi na jutro. Niestety nie miałam możliwości przyjść przez najbliższe kilka dni, wiec chciałam podziękować i się oddalić. Pani jednak zrobiła się troszeczkę nachalna i już gdzieś tam zaczęła zapisywać zamówienie dla mnie. W między czasie cały czas mnie zagadywała nie dając możliwości przerwania nawet. W końcu musiałam jednoznacznie powiedzieć, że dziękuję i żeby nie zamawiała, ponieważ nie przyjdę na drugi dzień. Udało mi się wybrnąć uprzejmie z tej sytuacji i wyszłam pośpiesznie ze sklepu. Mimo wszystko jednak Pani posiadała dużą wiedzę i sporo się dowiedziałam przez te kilkanaście minut rozmowy.

MałyGekon

21.11.2010

Nagietek

Placówka

Wrocław, Orzechowa 21

Nie zgadzam się (2)
Przechodziłam niedawno kolo...
Przechodziłam niedawno kolo sklepu Americanos w galerii dominikańskiej i postanowiłam zaglądnąć. Zauważyła, że akurat nie ma żadnych klientów i pracownicy zbili się w grupkę zajęci rozmową. Jednak kiedy weszłam do sklepu od razu podeszła do mnie pracownica i przywitała się uprzejmie pytając następnie w czym może mi pomóc. Powiedziałam jej czego szukam i zapytałam co może mi zaproponować. Zaprowadziła mnie najpierw do półki na której leżało sporo ciekawych modeli spodni z informacją o przecenie i wyprzedaży. Pani zaproponowała, żebym zobaczyła czy może tutaj coś mnie interesuje, ponieważ jest to asortyment z poprzedniej dostawy i modele z których pozostały już pojedyncze sztuki. Znalazłam jedną fajną parę i Pani zaprowadziła mnie do przymierzalni. Niestety były na mnie za duże, a została ostatnia para i nie mogłam sobie kupić. Pani zapytała następnie, czy mam chęć zobaczyć inne modele na sklepie, na co chętnie się zgodziłam. Przymierzyłam jeszcze dwie pary i Pani cierpliwie przynosiła mi odpowiednie modele. Nie zdecydowałam się jednak tym razem na zakup. Pracownica nie zraziła się tym jednak i zaprosiła mnie do ponownego odwiedzenia sklepu.

MałyGekon

21.11.2010

Americanos

Placówka

Wrocław, Plac Dominikański 3

Nie zgadzam się (2)
Przechodziłam kilka dni...
Przechodziłam kilka dni temu koło sklepu Grosik i postanowiłam wejść na zakupy. Zainteresował mnie szczególnie szyld na którym napisano, że tylko w grosiku zrobię najtańsze zakupy. Kiedy weszłam do sklepu przywitała mnie miła ekspedientka, ale nie skierowała na mnie swojej uwagi. Widziałam, że byłą zajęta liczeniem kasy mimo, że do zamknięcia pozostało jeszcze ponad pół godziny. Nie potrzebowałam jednak jej pomocy, żeby wybrać sobie produkty. Kiedy podeszłam do kasy, Pani jeszcze nie skończyła i w sumie musiałam poczekać, aż policzy wszystko i będzie mogła skasować nowe towary. Kiedy już zaczęłam mieć oznaki zniecierpliwienia, Pani wreszcie poprosiła mnie i skasowała zakupy. Nie była to może doskonała obsługa klienta, ale faktycznie ceny były niskie i jestem zadowolona. Dlatego śmiało można ocenić sklepik pozytywnie.

MałyGekon

21.11.2010

GROSIK

Placówka

Wrocław, Wesoła 8

Nie zgadzam się (2)
Robiąc dzisiaj zakupy...
Robiąc dzisiaj zakupy weszłam do małego sklepu spożywczego. Sklep obsługuje jedna Pani, o ile się nie mylę właścicielka. Jednak mimo tego, że jest sama radzi sobie doskonale i wszystko przebiega bardzo sprawnie. Kiedy weszłam było kilkuosobowa kolejka i bałam się, że będę musiała długo czekać, na szczęście było to dosłownie kilka minut. Kiedy podeszłam do kasy, Pani przywitała mnie miło i zapytała co podać. W między czasie gdy stałam w kolejce, zdążyłam się przyjrzeć jaki jest asortyment i wiedziałam od razu co chcę kupić. Podobało mi się to, że kiedy poprosiłam o dwa różne rodzaje krojonej wędliny, Pani pokroiła najpierw jedną. Następnie wyczyściła maszynę i dopiero pokroiła kolejną. Zyskała tym bardzo w moich oczach, bo w niektórych sklepach zdarza się, że nie myją maszyny i później nie wygląda to zachęcająco. Kiedy już zapakowała wszystko, zapytała czy życzę sobie coś jeszcze. Odpowiedziałam ,że dziękuje i Pani skasowała wszystko. Pani podziękowała za zakupy i kiedy wychodziłam usłyszałam życzenia miłego dnia. Zauważę jeszcze, że wszystko co kupiłam było bardzo smaczne i przede wszystkim świeże. Dlatego sklepik zasługuje na wysoką ocenę.

MałyGekon

20.11.2010

Arko

Placówka

Wrocław, Jabłeczna 29

Nie zgadzam się (1)
Przechadzając się po...
Przechadzając się po Wrocławskiej Magnolii moją uwagę zwrócił sklep City Sport. Zainteresowały mnie buty wyeksponowane na wystawie, postanowiłam więc wejść i przymierzyć. W sklepie panował nienaganny porządek i bardzo ciekawy wystrój. Podeszłam do działu z obuwiem i zaczęłam szukać widzianych na wystawie butów. Podeszła do mnie Pani z obsługi i zapytała czy może jakoś pomóc. Powiedziałam jej czego szukam, ale okazało się, że faktycznie buty są na wystawie ale w sklepie na półce już nie ma. Ekspedientka sama się zdziwiła, że coś takiego się wydarzyło. Przeprosiła mnie i udała się do magazynku na zaplecze. Po chwili przyniosła mi buty w odpowiednim rozmiarze i mogłam sobie przymierzyć. Spodobały mi się od razu więc poprosiłam Panią żeby mi zapakowała. Udałyśmy się do kasy gdzie po nabiciu kodu, okazało się, że jest jakiś drobny rabat i będą tańsze. Bardzo miła niespodzianka przy finalizacji zakupów. Pani ładnie mi zapakowała obuwie i życzyła miłego dnia, zapraszając jednocześnie ponownie.

MałyGekon

20.11.2010

City Sport

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (2)
Jakiś czas temu...
Jakiś czas temu miałam kłopot z komputerem więc udałam się do serwisu sklepu atut komputer we Wrocławiu. Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej z pracownikiem serwisu, dowiedziałam się ile będzie mnie kosztować diagnostyka problemu. Umówiłam się z Panem na spotkanie w ten sam dzień i ruszyłam w drogę. Kiedy weszłam do serwisu zostałam miło przywitana i Pan zapytał czym może służyć. Przedstawiłam sprawę ale Pan nic na ten temat nie widział, być może rozmawiałam z kimś innym. Przeprosił mnie na chwilkę i zniknął na zapleczu. Po kilku minutach wrócił z drugim pracownikiem, aby przyjąć sprzęt na serwis. Powiedziałam Panu, że mam problemy z napędem DVD. Za każdym razem jak wkładam płytę komputer się resetuje. Pan powiedział, że w ciągu 48 godzin skontaktuje się ze mną telefonicznie i powie w czym problem. Już na drugi dzień otrzymałam telefon z informacją, że napęd jest uszkodzony i trzeba go wymienić. W między czasie jednak konsultowałam się z kolegą i zasugerował mi, że być może problem leży w zasilaczu komputera. Powiedziałam o tym Panu przez telefon, na co się zająknął i coś tam niewyraźnie powiedział, że jeszcze sprawdzi. Na następny dzień zadzwonił i okazało się, że faktycznie zasilacz jest uszkodzony i powoduje spięcia, a napęd DVD działa bez zarzutu. Troszkę to dziwne, że klient musi sugerować informatykowi jaki może istnieć problem. Widać, że pracownik nie przyłożył się do swojej pracy, nie chciało się przeprowadzić pełnej diagnostyki, za którą dodam, musiałam zapłacić 50 złotych. Plus do tego musiałabym zapłacić za wymianę napędu DVD który działał poprawnie. Ostatecznie wymieniono mi zasilacz na nowy, na szczęście niezbyt drogo. Pan jednak nie pofatygował się, żeby mnie przeprosić czy chociażby wyjaśnić dlaczego chciał mnie naciągnąć. Myślał może, że jak się nie znam na komputerach, to może mi wciskać ciemnotę. Ale pomylił się i na pewno nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

MałyGekon

20.11.2010

Atut Komputer

Placówka

Wrocław, Armii Krajowej 12a/2

Nie zgadzam się (7)
Niedawno pierwszy raz...
Niedawno pierwszy raz miała okazję zapoznać się z ofertą restauracji fast food Burger King. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Wchodząc do restauracji nie wiedziałam nawet jaką mają ofertę w menu, jednak ten problem szybko został rozwiązany przez bardzo miłą obsługę. Podeszłam do stanowiska kasowego, Pan z obsługi przywitał mnie uprzejmie i zapytał co podać. Nie miałam kompletnie pojęcia co zamówić, zapytałam więc co może mi polecić dobrego. Pan zapytał czy mam ochotę na jakąś kanapkę, coś lekkiego czy może coś na słodko. Pomyślałam, że spróbuję może czegoś lekkiego, gdyż w sumie kanapki można zjeść w innych restauracjach tego typu, a chciałam spróbować czegoś nowego. Pan zaproponował mi sałatkę grilled chicken; pyszne warzywa z chrupiącymi kawałkami piersi z kurczaka. Do tego zaproponował mi również do wyboru kilka różnych napojów. Wybrałam sok pomarańczowy i zapłaciłam oczekując na realizację. Pan bardzo szybko przyniósł mi zamówienie i życzył smacznego. Ruszyłam więc w poszukiwaniu wolnego stolika. Okazało się, że jest duża przestrzeń i nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Sałatka była przepyszna i zdecydowanie warta swojej ceny, która była w sumie na poziomie innych restauracji tego typu. Warto zauważyć też, że na Sali było bardzo czysto i pracownicy na bieżąco sprzątali kiedy była taka potrzeba. Ogólnie rzecz biorąc, mam bardzo pozytywne wrażenia z tej wizyty.

MałyGekon

20.11.2010

Burger King

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (1)
Wstąpiłam do salonu...
Wstąpiłam do salonu Apart w poszukiwaniu ładnego prezentu dla mojej siostry. Kiedy weszłam do sklepu dosłownie oślepił mnie blask doskonale wyeksponowanej biżuterii. Pani ekspedientka była w tym momencie zajęta obsługą innego klienta, więc postanowiłam się rozejrzeć troszkę. Przede wszystkim w sklepie panowała doskonała czystość i nienaganny porządek. Wszystkie szyby w gablotach były wypolerowane, co w połączeniu z doskonałym oświetleniem, bardzo elegancko eksponowało wystawiony towar. Wybór był ogromny i nie łatwo było cokolwiek wybrać. Na szczęście po niedługim czasie, Pani podeszłą do mnie i z uśmiechem zapytała w czym może mi pomóc. Powiedziałam jej, że poszukuje prezentu dla siostry i interesuje mnie coś skromnego. Następnie ruszyłyśmy razem w poszukiwaniu odpowiedniej błyskotki. Warto zauważyć, że ekspedientka bardzo dobrze znała asortyment i prezentacja przebiegła bardzo sprawnie. Ostatecznie kupiłam śliczny łańcuszek i kolczyki za które o dziwo nie zapłaciłam bardzo dużo. Pani dodatkowo ładnie mi wszystko zapakowała, podziękowała za zakup i zaprosiła ponownie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

MałyGekon

20.11.2010

Apart

Placówka

Wrocław, Pl. Dominikański 3

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam wczoraj Empik...
Odwiedziłam wczoraj Empik w poszukiwaniu prezentu na urodziny dla przyjaciółki. Wchodząc do empiku skierowałam się od razu na dział muzyczny w celu zakupienia jakieś płyty. Nie byłam do końca przekonana co wybrać, wiec poprosiłam pracownika o pomoc. Pan bardzo chętnie udał się ze mną na dział i pytając o preferencje muzyczne zaczął prezentować ofertę. Od razu na myśl mi przyszło, że doskonale zna się na ofercie sklepu i przy okazji orientuje się w nowościach wśród różnych rodzajów muzyki. Dosyć szybko wybrałam interesującą mnie płytę i udałam się na wyższe piętro aby kupić jeszcze jakąś ładną kartkę z życzeniami. Wybór był bardzo duży i nie mogłam się zdecydować, co zauważyła Pani z obsługi i przybyłą z pomocą. Okazała się bardzo sympatyczną osobą i w kilkanaście minut wybrałyśmy razem kartkę. Drobny incydent mnie spotkał przy wyjściu. Okazało się, że czujnik naklejony na płycie nie został rozkodowany i bramka zaczęła piszczeć. Na szczęście Pan ochroniarz zachował się bardzo profesjonalnie i po okazaniu paragonu przeprosił za kłopot i życzył mi miłego dnia. Bardzo miła obsługa i udane zakupy.

MałyGekon

19.11.2010

empik

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (4)
Po zakupach wstąpiłam...
Po zakupach wstąpiłam do restauracji KFC koło rynku. Przyznam, że rzadko tam jadam, ale dzisiaj postanowiłam, że zobaczę jaką mają ofertę. Kiedy weszłam do restauracji zauważyłam, że jest bardzo dużo ludzi i może być problem ze znalezieniem miejsca. Ale na szczęście wypatrzyłam wolny stolik. Podeszłam do kasy, Pani przywitała się ze mną i z uśmiechem zapytała czym może służyć. Ponieważ nie orientuje się za bardzo w menu tej restauracji, zapytałam jakie mają dostępne zestawy. Pani zaczęła wymieniać zestawy, przy okazji opisując również ich zawartość. Nie zajęło to w sumie dużo czasu i widać było, że pracownica doskonale się orientuje w ofercie. Zamówiłam zestaw, zapłaciłam i o dziwo nie musiał na realizację czekać zbyt długo. Przy stoliku było czysto, a jedzenie naprawdę mi smakowało. Po posiłku musiałam skorzystać z toalety która również była czysta i dobrze utrzymana. Zdecydowanie wysoki poziom trzyma ta restauracja.

MałyGekon

19.11.2010

KFC

Placówka

Wrocław, Pl. Dominikański 3

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi