Media Expert

(4.15)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3754 z 5835)

Zamówiłam w sklepie...
Zamówiłam w sklepie internetowym firmy stół do tenisa stołowego. Czas realizacji to standardowe dwa dni robocze. Niestety, ale po kilku dniach od zamówienia i opłacenia przesyłki okazało się, że czas realizacji mocno się wydłuży, bo stół dostarczy firma zewnętrzna o czym nie byłam wcześniej poinformowana. Kontaktowałam się w tej sprawie z Obsługą Klienta, ale nikt nie potrafił mi pomoc. Konsultanci twierdzili, że nie jest to wina firmy, a przewoźnika. Jednak jestem przekonana, że rzecz zamawiałam z firmy ME, a nie od kuriera :) Po wielokrotnych próbach kontaktu stół otrzymałam po 10 dniach od dnia zakupu.

Klient_llNgS

19.09.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
obsluga ok ale...
obsluga ok ale dlugi czas obslugi

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podczas dzisiejszej wizyty...
Podczas dzisiejszej wizyty w mediaexpert od drzwi obsługa podchodziła i pytała się w czym może pomoc i czy może jakoś doradzić. Bardzo miła obsługa, szybko pomogła dokonać zakupów

TarteK

30.08.2023

Placówka

Rzeszów, ul. Krasne 20B

Nie zgadzam się (0)
Pomocni sprzedawcy ale...
Pomocni sprzedawcy ale ceny wysokie

Klient_2sJzb

26.08.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep standardowo zatowarowany,...
Sklep standardowo zatowarowany, mają wybór dla każdego. Ocena niska przez obsługę a konkretnie kierownika zmiany. Problem był z wymianą zamówionego przez Internet gimbala . Zdecydowanie nie chciałam by aby tak nie mila osoba i nie kompetentna mnie obsługiwała czy robiła wymianę.

IrenaSzym_Oy3v

22.08.2023

Placówka

Żary, Ułańska 2

Nie zgadzam się (0)
Czas przyjęcia drobnej...
Czas przyjęcia drobnej reklamacji 30 min..masakra

Klient_mW8ur

18.08.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wszystko ok
Wszystko ok

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa, czysta...
Miła obsługa, czysta sala sprzedaży

olszi

08.08.2023

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do placówki pracownicy witają mnie w głównej alei, często od razu oferując pomoc, wyjaśniając aktualne promocje. To bardzo miłe. Jeśli kompetencje pracownika nie są odpowiednie do zrealizowania moich potrzeb, od razu wołana jest osoba z odpowiedniego działu aby doradzić mi jak najlepiej. Dużym plusem jest to, że jeśli nie ma czegoś w zasobach sklepu to w większości przypadków nie ma problemu z zamówieniem odpowiedniego sprzętu na następny dzień roboczy. Na duży plus schludność pracowników z dbałością o swój dress code. W wieku miejscach koszulki pracowników są często nie do końca czyste, nie wyprasowane, a w Media Expert widocznie dbają o ten istotny szczegół. W samym sklepie czysto. Aleje są drożne i na wejściu jest dostępny płyn do dezynfekcji.

Hellomybrother

04.08.2023

Placówka

Paczków, Sienkiewicza 5

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo sympatyczna...
Obsługa bardzo sympatyczna od samego wejścia. Kulturalne przywitanie klienta, zaoferowanie pomocy. Schludny wygląd pracowników. Dokładne wybadanie potrzeb klienta, aby jak najlepiej mu pomóc w wyborze. Czas obsługi bardzo szybki, ale również dokładny. Przedstawienie korzystnych ofert dla klienta. W sklepie, jak i przed nim zachowany porządek.

Primanta

26.07.2023

Placówka

Częstochowa, Drogowców 43

Nie zgadzam się (0)
Zakupiłem 2 miesiące...
Zakupiłem 2 miesiące temu laptopa do gier ASUS TUF Gaming. Sprzedawca w sklepie zapewniał że obsłuży najbardziej wymagające gry, i miał rację z tym że GTX 1650 umożliwia gre na max detalach w max 30kl/s ale poza tym do innych moich potrzeb sprawdza się idealnie.

michalmr

25.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jak na sklep...
Jak na sklep agd rtv nie duży, za to bardzo dobrze zaopatrzony. Personel chętny do pomocy, z ogromną wiedzą.

Klient_kt6bi

19.07.2023

Placówka

Węgrzce, Stary Trakt 4

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty zadbany,...
Sklep czysty zadbany, personel bardzo pomocny i kompetentny w odpowiedzi na pytania.

ANZI

15.07.2023

Placówka

Będzin, 11 Listopada 8

Nie zgadzam się (0)
W każdym przypadku,...
W każdym przypadku, kiedy odwiedzam sklep Media Expert, jestem obsługiwany w sposób profesjonalny. Jeśli nie ma jakiegoś produktu zostaje mi zaproponowany inny, o podobnej specyfikacji. Dodatkowe ubezpieczenie nie jest w tym przypadku wciskane na siłę, często Pan/Pani z obsługi klienta podaje konkretne argumenty przemawiające za jego wyborem w przypadku drogich produktów. Dodatkowo kadra, która obsługuje sklep potrafi z żartem podejść do klienta. Nie ma sztywnej atmosfery

Metrowy97

25.06.2023

Placówka

Zawiercie, Obrońców Poczty Gdańskiej 20

Nie zgadzam się (0)
Media Expert to...
Media Expert to fantastyczny sklep elektroniczny! Mają imponujący wybór produktów elektronicznych i sprzętu RTV. Personel jest kompetentny i zawsze gotowy do udzielenia pomocy oraz odpowiedzi na pytania. Cieszę się z profesjonalnej obsługi, która sprawia, że zakupy są łatwe i przyjemne. Sklep jest dobrze zorganizowany i czysty, co tworzy przyjazną atmosferę. Bez wątpienia polecam Media Expert jako miejsce, gdzie można znaleźć najnowsze technologie i otrzymać doskonałą obsługę.

Jolanta

22.06.2023

Placówka

Racibórz, ul. Rybnicka 97

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często odwiedzam...
Bardzo często odwiedzam sklepy RTV AGD, osobiście uważam, iż jeżeli chodzi o same sklepy w obrębie mojego miejsca zamieszkania nie są zadbane pod względem czystości, natomiast bardzo dobrze wyposażone. W Media Expert spotkałem się z dosyć nietypowym standardem obsługi klienta, mianowicie tutaj konsument musi się zwracać z prośbą o pomoc do doradcy, nie ma takiego drygu ze strony sprzedawców, co uważam za negatywne działania. Dużym plusem po stronie media Expert jest to, że każdy doradca ma przyporządkowany swój dział, dzięki czemu ma większa wiedzę na temat sprzedawanych przez siebie produktów. Prowadzone przez firmę reklamacje odbywają się szybko i bezproblemowo.

Klient_8Kpjz

22.06.2023

Placówka

Wrocław, Krakowska 51/69

Nie zgadzam się (0)
Duzy wybór asortymentu. Miła...
Duzy wybór asortymentu. Miła obsługa klienta.

Jolanta_631

07.06.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko ok.
Wszystko ok.

zarejestrowany-uzytkownik

07.06.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktów,...
Duży wybór produktów, sporo opcji pakietowych i promocyjnych.

DatiM

07.06.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Asortyment i ceny...
Asortyment i ceny ok, zbyt duża presją wywierana na klientach w kwestii gwarancji i usług dodatkowych.

alpin

07.06.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

Media Expert

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w jej skład wchodzi 459 elektromarketów w 377 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty w kategorii smartfonów, laptopów, multimediów, a także segmentu RTV i AGD i sprzętu fotograficznego. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Czy te firmy wypadają lepiej niż Media Expert?

Ktoś 4 godziny temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?