LIDL

(4.18)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5170 z 7727)

Tanio dużo i...
Tanio dużo i Solinie

Klient_zQ0rG

22.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo przyjemna...
Obsługa bardzo przyjemna i kulturalna. Regularnie jest uzupełniany towar na półkach. Bardzo fajną zmianą było powiększenie wagi w kasach samoobsługowych.

Klient_aMSAf

22.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przystępne ceny asortyment...
Przystępne ceny asortyment na dobrym poziomie

Klient_VuF5f

17.03.2023

Placówka

Kielce, ul. Śląska 3

Nie zgadzam się (0)
Spory asortyment, ceny...
Spory asortyment, ceny niestety dość wysokie.

Klient_uxfK4

15.03.2023

Placówka

Olsztyn, Wilczyńskiego 25C

Nie zgadzam się (0)
Codzienne zakupy pozwoliły...
Codzienne zakupy pozwoliły na wyklarowanie jasnej opinii o marce. Bardzo dobre jakościowo produkty spożywcze, oferta non-food czasami poniżej oczekiwanej przeze mnie jakości. Oferta spożywcza zawsze świeża, produkty z terminem ważności rzadko kiedy mają 1-2 dni do końca terminu, pieczywo zawsze świeże i pachnące. Co do oferty non-food, czasami zawiodłem się na jakości wykonania produktów AGD, przykładowo szczotki elektrycznej. Zabawki dla dzieci, zarówno marek własnych jak i zewnętrznych na bardzo podobnym poziomie, co spokojnie plasuje Lidla na wysokiej pozycji w rankingu miejsc do poszukiwania prezentów. Mały minus za nie zawsze działające poprawnie kasy samoobsługowe oraz brak przedłużonych biletów parkingowych w formie zegara z nr tablicy rejestracyjnej - niby były ważne do określonego terminu, a gdy ją wyrzuciłem - okazało się, że jednak są ważne - a szkoda, każda wizyta to kolejny papierowy bilet, który w jakimś stopniu uszczupla zasoby środowiska.

Klient_zWIhu

14.03.2023

Placówka

Lębork, Toruńska 6

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór towaru...
Duży wybór towaru , czysto , personel pomocny

Pawel

12.03.2023

Placówka

Kołobrzeg, Jedności Narodowej 83

Nie zgadzam się (0)
Przed sklepem duży...
Przed sklepem duży parking, w środku można swobodnie poruszać się między regałami. Artykuły posegregowane według konkretnych działów, więc nie ma problemu ze znalezieniem danej rzeczy. Duży wybór owoców i warzyw. Ciekawy niespotykany asortyment. Alejki są dobrze oświetlone, towar jest dobrze wyeksponowany, personel ciągle uzupełnia asortyment i zawsze służy pomocą.

Katrina988

10.03.2023

Placówka

Jaworzno, Krakowska 3

Nie zgadzam się (0)
Sprzedawca w trakcie...
Sprzedawca w trakcie kasowania rozmawiał na prywatne tematy z drugim pracownikiem . Nie polecał produktów i nie interesował się klientem.

Klient_Vt8T

02.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
zakupy przebiegły pomyślnie,...
zakupy przebiegły pomyślnie, ale cany towarów wyskowie, często brak tego po co się przyszło dodatkowo często panuje chaos na półkach. Plus za niskie ceny agd

Klient_Vt8T

02.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Większość asortymentu malo...
Większość asortymentu malo znanych marek . Towar nie ułożony pod dobro klienta . Sklep schludny ale panuje zawsze tam straszny haos . Obsługa nie spieszy z pomocą i nie jest przyjemna dla klienta . Dobre promocje choć często nie zgodne z systemem .

Pasia

02.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep był czysty...
Sklep był czysty i dołożony. W sklepie było wszystko w porządku. Niestety daje niższą ocenę ponieważ była jedna kasa otwarta kolejka ludzi w dodatku Pani która obsługiwała kasę obsługiwała dodatkowo kasy samoobsługowe w których ludzie też płacili gotówką. Przez to stałem dłuższą chwile w kolejce. Klienci za mną nie byli zbytnio zadowoleni z tempa posuwania się kolejki.

DawidMartus

01.03.2023

Placówka

Toruń, Szosa Lubicka 55

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa. Średni...
Miła obsługa. Średni wybór. Konkurencyjne ceny.

Klient_D8Hdm

27.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep ładny -...
Sklep ładny - ale to nie zasługa pracowników sklepu. Korzystając z karty dużej rodziny zyskujemy 7 groszy na bułce, kasa samoobsługowa użycie karty musi zatwierdzić pracownik (np. Kaufland nie) gdy pracownik jest na miejscu nie jest źle ale nierzadko musimy go poszukać. Pracownik proszę o dowód osobisty - polska stan wojenny, bo Lidl daje mi 35 groszy upustu. Tankując paliwo w stacjach sieciowych dostaje się 9 groszy upustu na litrze i nikt nie woła dowodu. W Auchan karta podpięta pod kartę skarbonka. Nikt nie woła dowodu. Jedynym miejsce gdzie jestem legitymowany to Lidl. Moje pytanie do kierownictwa Lidla, czy ta procedura ma zniechęcić klientów do korzystania z KDR i zyskania 10 groszy na zakupach. Czy informatycy Lidla są tak niekompetentni, że nie potrafią połączyć karty z aplikacją i dlaczego w tej sieci klient jest problemem.

Andrzej_834

23.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wiele kas samoobsługowych...
Wiele kas samoobsługowych oraz pracownik, który cały czas przy nich się kręci powoduje, że można szybko i bezproblemowo zrobić zakupy. Półki zawsze są pełne a pracownicy mili. Nie widzę także wielkiego bałaganu na sklepie.

Lecu

22.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep w zasadzie...
Sklep w zasadzie z wyglądu idealny, zatrudnione kobiety atrakcyjne, promocja na jajka L drugie opakowanie 40% taniej. Promocja trwa 5 dni i jest atrakcyjna. Pierwszy dzień promocji, rano - jajek nie ma, duża kartonowa skrzynia pusta, nawet śladu po jajkach nie ma. Kolejne dni to samo. Promocja to ściema, żeby ściągnąć klientów? Jeżeli tak, to jakich sztuczek ten sklep jeszcze używa? Czy sklep ma być ładny czy uczciwy wobec klienta?

Andrzej_834

19.02.2023

Placówka

Wodzisław Śląski, ul. Michalskiego 12 B

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam zakupy w...
Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Zawsze jest dużo miejsca między alejkami, warzywa i owoce są świeże, pieczywo również bardzo dobrej jakości. Obsługa jest na najwyższym poziomie, duża ilość kas samoobsługowych pozwala na szybkie zakupy. Sklep jest czysty, zadbany, pracownice są mile i pomocne. Zawsze są dostępne ciekawe promocje. Warto przyjechać na zakupy do tego sklepu. Polecam

sebastian1123

19.02.2023

Placówka

Szprotawa, ul. Kościuszki 35

Nie zgadzam się (0)
Ceny w normie...
Ceny w normie w porównaniu z innymi sklepami np. Żabka. Ogólny wystrój oceniam na plus. Obsługa również miła i pomocna.

Klient_zJedH

08.02.2023

Placówka

Gdańsk, Grunwaldzka 159

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży wybór...
Bardzo duży wybór produktów, dobrej jakości owoce i warzywa (w moim mieście nigdzie nie ma takiego wyboru w tej kategorii), porównywalnie niższe ceny na wielu produktach. Minusem spora kolejka do kasy.

Papugateam

07.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obiekt z zewnątrz...
Obiekt z zewnątrz nowy, w sklepie estetycznie - ale o tym poniżej, brak cenówek, niewłaściwe ceny i błędne informacje to standard w sklepach i lidl nie jest inny. Kasy samoobsługowe. Dlaczego klienci z nich nie korzystają, stojąc w kolejce do kasy z obsługą. Podczas finalizacji zakupów w kasie samoobsługowej możemy musieć skorzystać z pomocy personelu do zatwierdzenia transakcjom zakup alkoholu, skorzystanie z karty dużej rodziny itp przy kasach nikogo z personelu nie ma. Człowiek normalny czeka. Nie ma na co, bo cały personel układa estetycznie towar. Idziemy na salę sprzedaże, szukamy personelu to tak kilkadziesiąt metrów, znajdujemy i co, ani nic, bo pani układa towar i nie ma czasu by podejść do kasy, odpowiedź, spadaj leszczu i czekaj, wracam do kasy i czekam, światełko błyska, kasa zablokowana, przychodzi, zatwierdza transakcję, dzień dobry i dowodzenia brak. Czas transakcji na kasie samoobsługowej kilkanaście minut, sześć kas samoobsługowych puste, po kilka osób stoi przy kasach z obsługą płacą kartami, w sklepie czysto i estetycznie, bo szefowa sklepu tego pilnuje, szkoda, że nie dba o klientów, z drugiej strony to pni robią bałagan

Andrzej_834

03.02.2023

Placówka

Wodzisław Śląski, ul. Michalskiego 12 B

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo duży,...
Sklep bardzo duży, szeroki wybór towaru, warzywa i owoce świeże, duży wybór pieczywa, Pani na piekarni bardzo miała, pomogła mi pokroić pieczywo. Duży plus za kasy samoobsługowe i bezpłatny parking.

Klient_Een8j

02.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 2 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Tanio dużo i...
Tanio dużo i Solinie
Zgadzasz się?