LIDL

(4.20)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5311 z 7956)

Zawsze moz być...
Zawsze moz być lepiej

CezarySaran20

09.12.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest bardzo...
Sklep jest bardzo czysty, jasny. Towar jest dogodnie zlokalizowany. Pani kasjerka zlożyła mi wszytki produkty do torebki, to było bardzo miło. Reszta była wydana prawidlowo. Kiedy kolejka stała już za długa, to odrazu otworzyli drugą kasę.

Placówka

Świecie, Wojska Polskiego 76

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep bardzo...
Duży sklep bardzo dobrze zaopatrzony, miła obsługa, dobre niskie ceny bardzo dużo różnych produktów, czystość dobrze utrzymana

Placówka

Wrocław, Wilanowska 4

Nie zgadzam się (0)
Poważne zastrzeżenia budzi...
Poważne zastrzeżenia budzi stosunek do klienta w sklepie Lidl w Gryficach. Obsługa skupia się wyłącznie na swoich czynnościach układania i uzupełniania towarów że zapomina dla kogo pracuje. Klient przeszkadza. Zastawianie alejek przejazdowych paletami i zero uwagi skierowanej na poruszających się po sklepie klientów. Wręcz odnosi się wrażenie że klient przeszkadza w pracy obsługi. Ostatnio byłam świadkiem odpowiedzi Pani układającej towar na zapytanie Klienta czy przepuści go do kasy. Odpowiedź stanowcza " nie bo będę miała za daleko nosić towar". Klient, również i ja musieliśmy przemieścić się inna alejką. To nie odosobniona sytuacja że wymuszono zmianę przejazdu +wycofanie się) a czasami i rezygnację z sięgnięcia po zastawiony towar. W Gryficach jest wiele marketów i powstają kolejne. Może warto popracować nad poprawą jakości obsługi.

niezalogowany-uzytkownik

03.12.2023

Placówka

Gryfice, Dąbskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Wszystko Ok ale...
Wszystko Ok ale obsługa olewa duże kolejki i nie otwiera nowych kas

niezalogowany-uzytkownik

02.12.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jest czysto,...
Zawsze jest czysto, duży wybór produktów. Mimo dużej ilości towaru to ceny się zgadzają. Nie miałam problemu ze zwrotem zakupionych spodni.

Placówka

Bydgoszcz, ul. Golloba 9

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panował...
W sklepie panował ogólny porządek, na półkach była co do zasady duża liczba produktów, poza produktami, na które tego konkretnego dnia miała być promocja. Niestety nawet produkt nie został wystawiony (brak etykiety i pustej półki)

EmiZw

28.11.2023

Placówka

Warszawa, Kasprowicza/Sokratesa 117

Nie zgadzam się (0)
Lubię ten sklep...
Lubię ten sklep za jakość wielu produktów i duży wybór, jednak odejmuję gwiazdkę za ilość produktów na półkach w trakcie promocji. Gazetki informują o fantastycznej promocji całe 40 tys miasto a liczba tych produktów okazuje się śmiesznie mała np 4 szt.

RenataM

23.11.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo porządny i...
Bardzo porządny i wartościowy sklep. Zawsze czysty i dobrze zaopatrzony. Obsługa zawsze pomocna.

Karolina0192

21.11.2023

Placówka

Wrocław, Buforowa 6

Nie zgadzam się (0)
Duży asortyment czysty...
Duży asortyment czysty sklep miła obsługa

Klient_F4xJj

20.11.2023

Placówka

Chorzów, Szpitalna 16

Nie zgadzam się (0)
Czysto miło obsługa...
Czysto miło obsługa ceny bardzo dobre

niezalogowany-uzytkownik

20.11.2023

Placówka

Chorzów, Szpitalna 16

Nie zgadzam się (0)
Sam Lidl jest...
Sam Lidl jest raczej w porządku. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to największy sklep w okolicy, bo architektura Nowej Huty nie pozwala na wybudowanie w tamtych rejonach jakiegoś dużego, defykowqnrgo sklepu. W tym wypadku wykorzystano niedokończoną przez lata konstrukcję, która chyba miała być garażem. Dlatego dobrze, że wreszcie ktoś wykorzystał ten szkielet i zbudował w nim coś tak potrzebnego. Niestety zasięg w sklepie jest fatalny, q przecież nierzadko używamy tam aplikacji mobilnej. Asortyment jest jak na Lidl standardowy, czyli trochę perełek i znanych towarów, ale też niemało marki własnej, która jest różnej jakości. Trzeba samemu przetestować co jest dobre, a co nie.

Placówka

Kraków, Osiedle Centrum E 11

Nie zgadzam się (0)
Moim zdaniem sklep...
Moim zdaniem sklep Lidl jest miejscem, które warto odwiedzić. Czystość na sklepie jest na wysokim poziomie, a personel dba o utrzymanie porządku. Co więcej, sklep oferuje świeży towar, który jest regularnie uzupełniany. Obsługa w Lidlu jest zazwyczaj szybka i efektywna, co jest dużym plusem, zwłaszcza w godzinach szczytu. Jednakże, niektóre produkty w Lidlu mogą być nieco droższe w porównaniu do innych sklepów. Mimo to, sklep Lidl oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, co jest jego głównym atutem.

adrian93

17.11.2023

Placówka

Łowicz, Świętojańskia 6

Nie zgadzam się (0)
Na półkach dużo...
Na półkach dużo towaru, cena promocyjna zgadzała się przy kasie. Na sklepie było bardzo czysto. Kupiłam mięso które było dobrej jakości mimo promocji. Ekspedientka bardzo uprzejma zaproponowała założenie aplikacji Lidl plus.

Klient_6Mqch

17.11.2023

Placówka

Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej 29E

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży, dobrze...
Bardzo duży, dobrze zaopatrzony sklep. Niestety trafiłam na stare, ciemne mięso oraz na produkty po terminie w lodówkach nabiałowych Ostrzegam przyszłych klientów

Klient_mPTfy

17.11.2023

Placówka

Poznań, Bobrzańska 19

Nie zgadzam się (0)
Lokal bardzo przyjemny...
Lokal bardzo przyjemny z dobrym rozłożeniem i przyjemną obsługą

Klient_ojSba

16.11.2023

Placówka

Warszawa, Żupnicza 15

Nie zgadzam się (0)
Sklep Lidl w...
Sklep Lidl w Będzinie przy ul. 11 Listopada 11 oszukuje klientów. Niech nikogo nie zwiedzie duża reklama przed wejściem informująca o produktach w promocyjnej cenie. Na rachunku ten produkt okaże się kilkukrotnie droższy. O zwrocie pieniędzy nie ma mowy, o czym poinformuje arogancka kasjerka i poprą ją koleżanki z obsługi. Zgłoszenie reklamacji przez formularz w internecie i tak nie doprowadzi do odzyskania straconej sumy. Sklep nadaje się tylko do likwidacji, a personel do zwolnienia!

Konsument Lidl

15.11.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze zaopatrzony...
Bardzo dobrze zaopatrzony i nowoczesny sklep, od świeżych owoców, warzyw , ciepłego pieczywa po chemię i artykuły gospodarstwa domowego. Dostępne dużo kas samoobsługowych dzięki, którym przyspieszona jest obsługa, a dla osób wolących standardową obsługę zawsze jest dostępna przynajmniej jedna kasa z przemiłą obsługą

Klient_fXNXj

15.11.2023

Placówka

Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 33

Nie zgadzam się (0)
Lubię robić zakupy...
Lubię robić zakupy w tym sklepie, zawsze udaje mi się trafić na świeży wypiek bułek, sklep jest czysty i przyjemny.Mam go blisko od domu, przed sklepem jest duży parking i co najfajniejsze nie wymagają pobierania biletów na parking, ułatwia to sprawę.

Domino71

15.11.2023

Placówka

Wrocław, średzka 40

Nie zgadzam się (0)
Świetna oferta
Świetna oferta

Placówka

Warszawa, Bolesławiecka 2

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 14 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Zawsze moz być...
Zawsze moz być lepiej
Zgadzasz się?