LIDL

(4.03)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4821 z 7293)

Pusty regał z...
Pusty regał z pieczywem, mały wybór warzyw, brak marchewki, selera, włoszczyzny. Brudna podłoga przy nabiale prawdopodobnie z cieknącej lodówki. Artykuły przemysłowe dobrze zaprezentowane łącznie z cenami do nich przypisanymi. Jedna kasa otwarta z długą kolejką wybór kasy samoobsługowej jeśli komuś zależy na czasie.

ANNZIE

01.08.2022

Placówka

Będzin, 11 Listopada 11

Nie zgadzam się (0)
Sklep od samego...
Sklep od samego wejścia sprawiał bardzo dobre wrażenie. Wysoka dostępność produktów, bardzo dobre ceny i dobrze wyeksponowane promocje. Świeże owoce i warzywa, towar dobrej jakości. Zawsze jestem w stanie znaleźć to, czego aktualnie potrzebuje. Przy kasie samoobsługowej wysoka jakość obsługi klienta - pracownik wspiera podczas korzystania z kasy, szybko rozwiązuje zaistniałe problemy.

Magdalena91

31.07.2022

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Gazownicza 5

Nie zgadzam się (0)
Wieczny brak chleba Owoce...
Wieczny brak chleba Owoce pakowane w pojemnikach z pleśnią Obsługa nie wykazuje żadnej chęci pomocy, na każde pytanie odpowiada "nie wiem, sprawdzała pani tam..." Braki w asortymencie w lodówkach. Nabiałem Kolejki do kas, zawsze otwarta jedna

Klient_f5PlO

30.07.2022

Placówka

Piekary Śląskie, Marii Skłodowskiej - Curie 63a

Nie zgadzam się (0)
Zawsze kiedy jestem...
Zawsze kiedy jestem tam na zakupach , wychodzę z jego zadowolony , sporo promocji oraz dobrych cen, małe kolejki , pachnące i świeże pieczywo , warzywniak dobrej jakości , miła obsługa . Pomoc przy kasie samoobsługowej

Crazy

27.07.2022

Placówka

Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 97

Nie zgadzam się (0)
Doskonaly market pełen...
Doskonaly market pełen radosnych i pomocnych pracowników. Towar pięknie poukładany na Półkach - łatwo się odnalezc w poszukiwaniu danego towaru . Dużo promocji i ogromy wybór pieczywa od bułek zwykłych po słodkie wypieki . Sklep posiada kasy samoobsługowe co jest ogromnym plusem a w razie problemów można liczyć na pomoc pracowników . Sklep posiada duży parking.

Klient_BjWB9

19.07.2022

Placówka

Katowice, ul. Wrocławska 56a

Nie zgadzam się (0)
Często cena na...
Często cena na paragonie jest inna niż na cenówce w sklepie.

Konsultantka22

17.07.2022

Placówka

Gdańsk, Hynka 69

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjazna atmosfera,...
Bardzo przyjazna atmosfera, bardzo dużo produktów, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających podniebień, mnogość promocji i przejrzystość ofert skłoniło mnie do dania najwyższej oceny. Gorąco polecam wszystkim konsumentom.

Klient_ssAq

17.07.2022

Placówka

Szczecin, Brama Portowa 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na kasie...
Obsługa na kasie ciągle rozmawia przez telefon. Klient nie wie, czy kasjerka mówi do niego, czy do kogoś w słuchawce. Jest to bardzo nieprofesjonalne i lekceważące dla klientów. Ponadto długie kolejki przy kasach w tych palacówkach są normą.

Skorpion111

17.07.2022

Placówka

Zamość, ul. Sadowa 10

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do placówki zwróciłem szczególną na porządek na sali sprzedaży. Podłogi były czyste, a towar starannie wyeksponowany. Po chwili podszedł do mnie pracownik i zapytał w czym może mi pomóc. Kasjer szybko i bez zbędnego oczekiwania obsłużył mnie. Kasjer poprosił o zeskanowanie aplikacji Lidl+. Ekspedient pożegnał mnie i zaprosił ponownie do placówki.

damianos35111

14.07.2022

Placówka

Koszalin, al. Monte Cassino 28

Nie zgadzam się (0)
Reklamacja w Lidlu...
Reklamacja w Lidlu okazała się niezwykle skomplikowana. Odniosłam do sklepu reklamowany produkt (kupiony stacjonarnie) i usłyszałam od pracownicy, że sklepy nie przyjmują reklamacji i należy kontaktować się z producentem. Nie było to łatwe, ponieważ nazwa marki własnej Lidla nie jest tożsama z nazwą producenta. Ale udało się odnaleźć kontakt w internecie (wbrew zapewnieniom pracownicy dane na stronie Lidla nie były wystarczające). Producent odesłał mnie na infolinię Lidla, a konsultantka z powrotem do sklepu! Tam trafiłam już na inną pracownicę i zwrot został przyjęty od ręki (otrzymałam zwrot pieniędzy). Ta procedura nie powinna obchodzić klienta, a mimo tego Lidl nie stara się ułatwiać zwrotu czy reklamacji.

Anna_5660

13.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Szeroka oferta nie...
Szeroka oferta nie jest ograniczona jedynie do produktów spożywczych, lecz również co jakiś czas zmieniające się zróżnicowane produkty życia codziennego. Obsługa sklepu pozytywnie nastawiona i bardzo pomocna. Sam wygląd sklepu dość nowoczesny. Dodatkowo co ważne są szerokie alejki w których na spokojnie można się minąć i nie ma wielkich tłumów przez co zakupy przebiegają dość "zgrabnie" i szybko.

blaise328

10.07.2022

Placówka

Radzionków, Knosały-Słowackiego 3

Nie zgadzam się (0)
Sklep oblegany przez...
Sklep oblegany przez klientów, częste braki w towarach i mały porządek. Pracownicy w części mili. Zatrudnieni tam mężczyźni wyjątkowo nie nadający się do pracy w handlu, kobiety bez zarzutu. Od czasu, gdy w sklepie są kasy samoobsługowe można zrobić szybkie zakupy.

Lucjan_11

05.07.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam zakupów...
Nie polecam zakupów w tym sklepie. Brudno, brak towaru. Całości dopełniły kolejki do kasy pomimo kilku pracowników na sali sprzedaży.

Magda

01.07.2022

Placówka

Wrocław, Wilanowska 4

Nie zgadzam się (0)
Zadaszony parking z...
Zadaszony parking z dużą liczbą miejsc to miłe zaskoczenie. W sklepie czysto, bogaty asortyment a przy tym nie czeka się długo w kolejce, bądź wcale, jeżeli zdecydujemy się na kasę samoobsługową

Klient_vkQlI

01.07.2022

Placówka

Warszawa, Fort Służew 2

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

niezalogowany-uzytkownik

15.06.2022

Placówka

Otwock, Kraszewskiego 5

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, krótkie...
Sklep czysty, krótkie kolejki

Klient_2Yb0Y

14.06.2022

Placówka

Koszalin, Zwycięstwa 227-231

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w sklepie...
Zakupy w sklepie sieci Lidl zaliczam do udanych. Szeroki wybór asortymentu oraz dużo produktów w korzystnych cenach. Minusy są dwa przy kasach samoobsługowych pierwszy brak możliwości skanowania produktów z opakowania zbiorczego trzeba wbić liczbę produktu i wbić kod z pojedynczej szt. Drugim minusem są już porysowane czytniki na kod paragonu znajdujące się na bramkach wyjsciowych co skutkuje słabym skanowaniem kodu kreskowego.

Klient_RhiZ8

04.06.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W sklepie czysto...
W sklepie czysto są ceny i towar ok kupiłam wszystko co chciałam ... Lecz na kasach samoobsługowych trzeba czekać aż kasjerka z kasy obsługująca zauważy i podejdzie nie raz to trwa

Klient_VA6MK

30.05.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży wybór...
Bardzo duży wybór asortymentu. Zawsze świeże pieczywo i nie tylko. Produkty wysokiej jakości. Pomocna obsługa.

Klient_Qsa

25.05.2022

Placówka

Wałbrzych, Mazowiecka 3

Nie zgadzam się (0)
Bogaty asortyment sprawia,...
Bogaty asortyment sprawia, że jest to sklep w którym mogę zrobić większość zakupów spożywczych. Świeże warzywa i owoce, duża ilość produktów BIO, orzechy, bakalie. Wszystko czego szukam znajduję w Lidlu. Obsługa jest bardzo pomocna ale mogłoby być więcej pracowników na sklepie, ponieważ czasem trudno jakiegoś znaleźć. Ważne dla mnie jest to, że w sklepie jest naprawdę czysto. Wszystko jest poukładane i łatwe do znalezienia. Kasy samoobsługowe rozładowują kolejki, co również jest dla mnie bardzo istotne. Lubię zakupy w Lidlu.

Klient_BUVDq

25.05.2022

Placówka

Warszawa, ul. Wołoska 16

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?