Kaufland

(4.03)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (6595 z 9070)

W ostatnim czasie...
W ostatnim czasie zdarzyło mi się kilkukrotnie zrobić tam zakupy i niestety, jestem bardzo rozczarowana, nie tylko brakiem asortymentu, ale i niechęcią osób, które pracują w tamtym miejscu.

xQucyk

10.12.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep z przystępnymi...
Sklep z przystępnymi cenami. Bardzo czysty oraz dobrze zatowarowany

Placówka

Chełm, 3 Maja 20

Nie zgadzam się (0)
Hipermarket ulokowany jest...
Hipermarket ulokowany jest w ciekawym miejscu wraz z kilkoma sklepami. Strefa wejścia do sklepu jest zaludniona lecz jednocześnie sprawdzana jest czystość przez pracownika sklepu. Strefa świeżych produktów bardzo mi się podoba, owoce świeże, nabial starannie dosuniety oraz przeceniony z krótkim terminem przydatności. Alejki są starannie dokładane przez pracowników, promocje atrakcyjne oraz niskie ceny. Panie skanują klientów przy 3 kasach więc obsługa przebiega szybko, Panie przy kasie są bardzo zabawne, miłe oraz pomocne.

Leonix

27.11.2023

Placówka

Łuków, przemysłowa 14

Nie zgadzam się (0)
W dniu 25...
W dniu 25 listopada 2023 r. w Kaufland Suwałki na kasie nr 3 kasjerka (godz. 12:31) nabiła dwa razy produkt - karma Dante w cenie 30,99 zł., ponieważ za pierwszym razem niby kod produktu nie został odczytany przez system. Jak się okazało, Kobieta w wieku 82 lat została oszukana, ponieważ w domu ustaliła, że na paragonie są dwie pozycje karmy zamiast jedna. Została nabita w butelkę. Nie pierwszy raz w Kauflandzie robione są takie numery, stąd negatywna opinia. Opinia edytowana przez administratora z uwagi na niepożądane treści.

niezalogowany-uzytkownik

25.11.2023

Placówka

Suwałki, Alfreda Wierusza-Kowalskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Pani pracujaca na...
Pani pracujaca na punkcie obslugi Biala Podlaska 16.11.2023 jest opryskliwa i niemiła. Z wielką łaską nadała paczkę, chociaż przy tym pracy nie miała wiele, zrozumiała bym jej zachowanie gdyby musiała posprzątać rozbity słoik, ale kliknąć paczkę w komputerze i zrobić przy tym tyle łaski?!

Klient_rFWOl

16.11.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep z dużym...
Sklep z dużym wyborem, czysty i uporządkowany. Na minus niestety brak otwartych kas podczas większego natężenia ruchu i długi czas oczekiwania w kolejce.

Placówka

Gdynia, Morska 82

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Zawsze świeże owoce i warzywa. Regał z pieczywem zawsze w połowie wypełniony bułkami, chlebami itp. Pracownicy zawsze są mili i pomocni. Jeśli chodzi o obsługę kasjerską jest na najwyższym poziomie. Zawsze z uśmiechem na twarzy witają się i żegnają życząc miłego dnia. Ceny w tym sklepie są przystępne i co najważniejsze zawsze aktualne.

Miki97

04.11.2023

Placówka

Warszawa, Batalionów Chłopskich 73

Nie zgadzam się (0)
Mój ulubiony sklep....
Mój ulubiony sklep. Duży wybór towarów. Prawdopodobnie najlepszy system lojalnościowy z hipermarketów. Miłe pani z obsługi na wędlinach i serach.

Emmmyl738

03.11.2023

Placówka

Bydgoszcz, Ludwika Solskiego 5

Nie zgadzam się (0)
dobry sklep, tanio...
dobry sklep, tanio dobra jakość produktów dużo promocji

Max535

03.11.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (1)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny zostałam oszukana przez firmę Kaufland. Rzekome promocje: nabijanie ludzi w butelkę. Znicze w promocji 3+3 gratis ,przy kasie okazuje się, że nie ma takiej promocji chociaż pokazuję karteczkę przyniesioną z regału ze zniczami. Identyczna sytuacja z innymi produktami, pani z obsługi zamienia kartki, żeby tylko było na niekorzyść klientów. Przy kasie po wezwaniu kilku innych pracowników nikt o niczym nie wie, oni nie mają na to wpływu i takie tam. Robiąc duże zakupy nie jesteśmy w stanie wyłapać takie sytuacje przy kasie, dopiero w domu okazuje się co jest pięć. Dziwi mnie to, że zgłaszając obsłudze takie sprawy nikt z tym nic nie robi. Kaufland OSZUKUJE KLIENTÓW W BIAŁY DZIEŃ!!!

Klient_RyLGP

29.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po raz kolejny...
Po raz kolejny zostałam oszukana przez firmę Kaufland. Rzekome promocje: nabijanie ludzi w butelkę. Znicze w promocji 3+3 gratis ,przy kasie okazuje się, że nie ma takiej promocji chociaż pokazuję karteczkę przyniesioną z regału ze zniczami. Identyczna sytuacja z innymi produktami, pani z obsługi zamienia kartki, żeby tylko było na niekorzyść klientów. Przy kasie po wezwaniu kilku innych pracowników nikt o niczym nie wie, oni nie mają na to wpływu i takie tam. Robiąc duże zakupy nie jesteśmy w stanie wyłapać takie sytuacje przy kasie, dopiero w domu okazuje się co jest pięć. Dziwi mnie to, że zgłaszając obsłudze takie sprawy nikt z tym nic nie robi. Opinia edytowana przez administratora z uwagi na niepożądaną frazę.

Klient_RyLGP

29.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje pewien nieład. Brak cenówek w dużej ilości, ciężko znaleźć kogoś z obsługi. Towaru sporo, duży wybór. Dogodne promocje oraz szybka obsługa na kasach. Sklep polecam z racji na świetna lokalizację i możliwość szybkich zakupów.

Katarzyna.klient

14.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam w 100%. Bardzo...
Polecam w 100%. Bardzo duży wybór, codzienne świeże warzywa,owoce i pieczywo.

AnnaOlejnik_WfpP

12.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duży i przestronny...
Duży i przestronny sklep. Dużo asortymentu do wyboru. Hala sprzedaży czysta i zadbana.

bartloomiej

10.10.2023

Placówka

Stalowa Wola, Komisji Edukacji Narodowej 47

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa klienta....
Miła obsługa klienta. Szeroki wybór produktów w przystępnie niskich cenach. Towar na bieżąco uzupełniany na półkach, poukładany. Wizualistycznie ok. Kompetencje pracowników bez zarzutu. Pożądek i ład na sklepie. Wszelkie kasy czynne. Duża ilość klientów. Czas oczekiwania przeciętny i do zaakceptowania.

RobertKubicki

10.10.2023

Placówka

Płock, Gałczyńskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Dobra obsługa klienta,...
Dobra obsługa klienta, rzeczowe wytłumaczenie gdzie mogę znaleźć produkt który szukam. Czysto , towar poukładany wizualnie ok. Długie oczekiwanie w kolejce do kasy ponad 4 minuty.

aaa2

10.10.2023

Placówka

Nowy Sącz, ul. Bulwar Narwiku 22

Nie zgadzam się (0)
Dobre zaopatrzony sklep....
Dobre zaopatrzony sklep. Dużo świeżego pieczywa do wyboru. Bardzo miła i pomocna pani na kasach samoobsługowych.

Kinia

09.10.2023

Placówka

Racibórz, Podwale 22

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór asortymentu....
Duży wybór asortymentu. Fajne promocje, warzywa i owoce często nieświeże. Personel niezbyt przyjemny. Duży Plus że nareszcie sa kasy samoobsługowe

Placówka

Elbląg, Teatralna 5

Nie zgadzam się (0)
Fajnie, że Kaufland...
Fajnie, że Kaufland organizuje promocje na wiele różnych produktów, ale szkoda że tych produktów nie ma na półce. Naprawdę bardzo się zawiodłam. Dobrze, że chociaż kolejek przy kasach nie było...

Poziomk@

06.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Wszystko super! Mnóstwo...
Wszystko super! Mnóstwo promocji i szeroki asortyment.

Klient_8OvP

06.10.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Kaufland

Kaufland to niemieckie przedsiębiorstwo handlowe. Pierwszy sklep został założony w 1984 roku w Niemczech. Jako kluczową wartość przedsiębiorstwo określa zadowolenie klientów z zakupów. Satysfakcja klientów oraz ich chęć powrotu do sklepu jest realizowane przez zapał do pracy pracowników. W sklep posiada marki własne z działów bio, Classic, Classic baby, Classic bez laktozy, K-take it veggie oraz urządzenia elektryczne SWITCH ON. Przedsiębiorstwo angażuje się w zapobieganie marnotrawieniu żywności współpracując z Fundacją Polskich Banków Żywności.

Dane firmy

Wrocław

Wrocław, Szybka 6-10

Czy te firmy wypadają lepiej niż Kaufland?

Ktoś 1 godzinę temu dodał opinię na temat tej firmy

W ostatnim czasie...
W ostatnim czasie zdarzyło mi się kilkukrotnie zrobić tam zakupy i niestety, jestem bardzo rozczarowana, nie tylko brakiem asortymentu, ale i niechęcią osób, które pracują w tamtym miejscu.
Zgadzasz się?