Biedronka

(3.39)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (16537 z 22876)

Moja ocena dla...
Moja ocena dla Biedronki to 4 na 5 gwiazdek. Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie ze względu na szeroki wybór produktów i atrakcyjne ceny. Biedronka często oferuje ciekawe promocje, a świeże produkty, takie jak owoce, warzywa i pieczywo, są zazwyczaj bardzo dobrej jakości. Jedyną niedogodnością, którą zauważyłem, jest to, że czasami na alejkach znajduje się dużo palet z towarem, co utrudnia poruszanie się po sklepie i znalezienie potrzebnych produktów. Mimo to, obsługa jest zazwyczaj miła i pomocna, co rekompensuje te drobne trudności. Ogólnie rzecz biorąc, zakupy w Biedronce są przyjemne i korzystne. Polecam ten sklep każdemu, kto szuka dobrych produktów w przystępnych cenach.

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Miła i szybka...
Miła i szybka obsługa, na sklepie nie było palet. Sklep oraz pracownicy czyści i zadbani.

Klient_ujumH

11.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Szybką obsługa, sklep...
Szybką obsługa, sklep zatowarowany większości, mili pracownicy, sklep czysty i poukładany

Klient_ujumH

11.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sobotnie zakupy w...
Sobotnie zakupy w sklepie Biedronka nie należały do przyjemnych. Towar na półkach rozrzucony, poprzekładany, trafiły się produkty po terminie jak i rozwalone. Obsługa nieuprzejma, przewracała oczami na klientów. Ogromne kolejki do dwóch otwartych kas w godzinie szczytu. W przejściach stały pełne palety towaru, nie dało rady się przecisnąć

Siasia

11.06.2024

Placówka

Zawiercie, Obrońców Poczty Gdańskiej 20

Nie zgadzam się (0)
Kilka dni temu...
Kilka dni temu udałem się na szybkie wieczorne zakupy do sklepu Biedronka. Było to w okolicach godziny 22, więc w sklepie nie było już zbyt dużo klientów. Kasjerka była przyjaźnie nastawiona. Obsługa była szybka i przyjemna. Niestety produkt po który się udałem był - lody był dostępny tylko w jednym smaku. Na minus zasługuje tez to, co jest tendencja rosnącą nie tylko w tym danym sklepie - ale w większości sklepów biedronka - porządek. Podłoga nie była zbyt czysta. Myślę, że jest to wina zbyt małej ilości personelu. O ile brudna podłoga jest do zaakceptowania w dni deszczowe czy śnieżne - o tyle w piękne, upalne dni niestety nie przejdzie. Wchodząc do sklepu i wdsac brudną, pooblewaną podłogę nie ma się zbyt dobry skojarzeń. Proponuję też zadbać o lepszą ekspozycję towarów - w szczególności owoców i warzyw, napojów i produktów promocyjnych.

PanPrawnik

10.06.2024

Placówka

Mogilno, Hallera 22b

Nie zgadzam się (0)
Na plus duży...
Na plus duży asortyment produktów większość rzeczy z promocji dostępna gdy czegoś nie mogłem znaleźć pracownik mi pomógł i zaprowadził mnie do tego produktu. Mięso niestety w lodówkach pomimo ważnej daty ważności miało szary kolor wyglądało jak popsute a opakowanie było „spuchnięte”. Przejść alejkami z wózkiem jest bardzo ciężko gdyż wszędzie stoją palety kolejki do kasy i tylko jedna kasa czynna. Większość towarów wyłożona w mało atrakcyjny sposób jakby rzucona. Pieczywo twarde jakby leżało przez cały dzień albo nawet i dłużej. Przy kasie Pani bardzo miła i pomocna.

Klient_jKyk2

06.06.2024

Placówka

Poznań, Dworcowa 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo miła,...
Obsługa bardzo miła, lecz przez dużą liczbę ludzi i zastawione alejki paletami nie dało się przejść. Nie jest to czyste miejsce, zdarzało się, że na podłodze było coś rozlane lub pojedyncze produkty nie były na swoich miejscach. Już nie wspomnę o kolejkach... Nie jest to miejsce, gdzie będę chodzić z przyjemnością.

Klient_AVI

06.06.2024

Placówka

Rawicz, Os. Bohaterów Westerplatte 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i pomocna. Kolejki często bardzo duże. Zatowarowanie dobre, ale brak produktów przemysłowych to spora wada tego sklepu. Warzywa i owoce świeże. W przeciwieństwie do innych sklepów tej sieci, w tym nie ma problemu z paletami stającymi na sklepie przy dostawie. Zakupy robi się bardzo przyjemnie. Sklep jest czysty i zadbany. Oceniam bardzo dobrze. Odejmuję pół gwiazdki za częste kolejki i zwlekanie z otwarciem drugiej kasy.

Klient_MJ1PK

05.06.2024

Placówka

Szczerców, Praga 25

Nie zgadzam się (0)
Wszystkie alejki w...
Wszystkie alejki w tym sklepie są zastawione paletami, uniemożliwia to przejście, lub wzięcie artykułów z półek. Obsługa twierdzi, że nic z tym zrobić nie może, będąc przy tym nie zbyt miłym. Podczas ostatnich zakupów, na które wybrałam się z dziećmi, ochroniarz chodził za nami przez cały czas trwania zakupów. Ostatecznie połowy rzeczy, które w planach miałam kupić - nie kupiłam, ponieważ nie byłam w stanie się do nich dostać. A mało komfortowa obstawa ochroniarza sprawiła, że odechciało mi się zakupów w tej sieci sklepów.

Placówka

Buczkowice, Wyzwolenia 491A

Nie zgadzam się (0)
Bałagan w sklepie...
Bałagan w sklepie ,co jakiś czas zmieniają miejsca towarów, kasjerki ( nie wszystkie) nie miłe ,ochrona sklepu zachowuje się jak władcy sklepu.

Gianna77

04.06.2024

Placówka

Nowy Sącz, Plac Dąbrowskiego 1A

Nie zgadzam się (0)
Cena ze skanera...
Cena ze skanera w aplikacji nie jest rzeczywista . Inną cenę (kurki kupowałem) pokazywała aplikacja 12.49pln a kasa skasowała 25 pln. Reklamowałem u kierownika ale w żywności nie ma zwrotów. Nigdzie nie wyszedłem, stałem przy kasie. Proponowali kontakt z BOK. Nie uwzględnili reklamacji.😡 Opinia edytowana przez administratora z uwagi na niepożądaną frazę.

GregorBig_VPeo

04.06.2024

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Obsługa dobra, jedyne...
Obsługa dobra, jedyne minusy brak jakiejkolwiek orientacji w sklepie jak i ceny nie zgadzają się z towarem, nie są tam gdzie powinny być

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Miła Obsługa i...
Miła Obsługa i świeży towar

Kordian_133

04.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W dniu 03.06.2024...
W dniu 03.06.2024 w godz. 7:30 bylam W sklepie Bieronka przy ul. Barskiej we Włocławku. Teren przed sklepem wyglądał dobrze. W gablocie wisiały aktualne plakaty, pojeminiki na śmieci były oprożone,wózki dostępne. Towar był dobrze wyeksponowany,a oferta promocyjna dostępna. Brakowało kilku cen na stoisku owoców i warzyw. Na terenie sklepu widziałam dwóch pracowników, którzy znali aktualne promocję. Czynna była jedna kasa obsługowa,w kolejce stałam 5 minut.

MartaMagos_cc1m

03.06.2024

Placówka

Włocławek, Barska 17

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep ,...
Duży sklep , dobra jakość towaru na półkach i jest go dużo

Kordian_133

03.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przemiła obsługa zawsze...
Przemiła obsługa zawsze się z nią dogadam

Kordian_133

02.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa zawsze pomoże...
Obsługa zawsze pomoże nigdy cię nie zostawi samego w takim dużym sklepie

Kordian_133

02.06.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa sklepu często...
Obsługa sklepu często jest widocznie przemęczona, ze względu na ilość klientów przy kasach, nie jest ona w stanie być obecna dla innych kupujących. Dodatkowy brak pracownika nadzorującego kasy samoobsługowe znacząco obniża jakość obsługi. Asortyment jest duży, teren sklepu niestety nie zawsze czysty, często w poruszaniu się przeszkadzają zalegające na ziemi palety.

Weronikak

31.05.2024

Placówka

Piotrków Trybunalski, Belzacka 122

Nie zgadzam się (0)
Przemiła obsługa i...
Przemiła obsługa i świeży towar

Kordian_133

29.05.2024

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Dobre twary i...
Dobre twary i miła obsługa

Kordian_133

28.05.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 1 godzinę temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?