Biedronka

(3.57)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (16059 z 21907)

Ceny zgodne przy...
Ceny zgodne przy kasie z tym co na półkach. Super obsługa

Klient_NGV1S

20.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, obsługa...
Sklep czysty, obsługa bardzo miła, kasjer profesjonalnie podszedł do obsługi. Bardzo polecam market.

Julia

20.03.2023

Placówka

Grudziądz, Rataja 2

Nie zgadzam się (0)
Polecam że względu...
Polecam że względu na niskie ceny oraz duży asortyment

Jakub

19.03.2023

Placówka

Inowrocław, Szarych Szeregów 4

Nie zgadzam się (0)
Szeroki asortyment ,...
Szeroki asortyment , pomocna obsługa , długi czas oczekiwania w kolejce .

Klient_Svtxk

18.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Biedronka Kraków ul....
Biedronka Kraków ul. Miśnieńska 87 Przed sklep porozrzucane wózki, w sklepie czysta podłoga , czynne 2 kasy - bardzo duże kolejki. przy kasach samoobsługowych stojąca osoba pomagająca klientom niezbyt miła. Z pensjami podchodzi do klienta. Długi czas oczekiwania przy ladzie z wędlinami. Na sklepie porozrzucany towar, duże braki na alkoholach. Na kasie tradycyjnej osoba narodowości wschodniej - słabo mówiąca po polsku ale za to miła. Nie pyta o kare biedronki, używa zwrotów grzecznościowych.

Maria700

18.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzony sklep Biedronka...
Odwiedzony sklep Biedronka Kraków ul. Dobrego Pasterza 122 Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, podłoga w kiepskim stanie (brudna) Przy kasach samoobsługowych brak obsługi do zatwierdzenia paragonu., dwie kasy otwarte - duże kolejki . Na półkach bałagan , widoczne braki cen, braki na regale piekarniczym, towar do dołożenia na piwach i chipsach. Natomiast obsługa bardzo miła i Pani mówiąca Dzień dobry zachęcała do zakupu czekolady, zapraszała ponownie mówiąc Dowiedzenia.

Michał700

18.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Przystępne ceny
Przystępne ceny

Klient_VuF5f

17.03.2023

Placówka

Kielce, Chęcińska 20

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep jest...
Ten sklep jest odwiedzany przeze mnie kilka razy w tygodniu. Pracownicy mają dużo pracy, co widać podczas godzin gdy są tłumy w sklepie. Kasy samoobsługowe potrzebują obsługi pracownika, gdyż waga powoduje błędy - zeskanowany towar traktuje na wadze jako nie zeskanowany, bądź też po że skanowaniu waga nie wychwytuje danego towaru na wadze i system każe dalej odłożyć dany towar. Obsługa na plus, zawsze miła i pomocna, nie spotkałem się jeszcze w tym sklepie z niemiłą obsługą klienta. Ceny na plus, dużo promocji które pojawiają się dość często, aplikacja działa poprawnie.

Sylwester

16.03.2023

Placówka

Białystok, Wiewiórcza 51

Nie zgadzam się (0)
Wszystko na swoim...
Wszystko na swoim miejscu, produkty dołożone oprócz pieczywa którego było bardzo mało, a była godzina 18:00.

Klient_sj8L1

16.03.2023

Placówka

Gliwice, Lipowa 28

Nie zgadzam się (0)
Biedronka jeden z...
Biedronka jeden z lepszych i w miarę cenowo tani sklep. Chociaż przy dzisiejszej inflacji jak się okazuje jeden z najdroższych sklepów. Ale mimo wszystko polecam.

Klient_zQ0rG

16.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór, wygodne...
Duży wybór, wygodne zakupy, ceny neutralne

Klient_uxfK4

15.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panuje...
W sklepie panuje porządek produkty na półkach poukładane czysta podłoga. Obsługa na kasie miła uśmiechnięta. Wszytsko na poziomie

Pabloo666

15.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Personel bardzo miły,...
Personel bardzo miły, Pani była dobrze obeznana i bez problemu pomogła znaleźć produkt. Pani z kasy również miła, przywitała, zapytała o aplikacje. Cała obsługa poszła bardzo sprawnie. Jeśli chodzi o asortyment to sklep jest niestety mało zatowarowany, podłogi klejące, kartony wszędzie porozrzucane oraz znalazłam warzywa i owoce z pleśnią.

Julia

13.03.2023

Placówka

Grudziądz, Chełmińska 44

Nie zgadzam się (0)
Sklep brudny, braki...
Sklep brudny, braki w towarze. Panie pracujące jak za karę.

Klient_igbi4

12.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep pięknie zatowarony,...
Sklep pięknie zatowarony, kasjerki mile. Szybka obsługa

Klient_igbi4

12.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep duży ,...
Sklep duży , jednak wymaga już remontu , dużo uszkodzeń dość brudno

Pawel

12.03.2023

Placówka

Świdwin, Kombatantów Polskich 12

Nie zgadzam się (0)
Podczas moich wizyt...
Podczas moich wizyt zwróciłem uwagę na różne aspekty, takie jak jakość produktów, obsługę klienta, dostępność towarów, czystość sklepu oraz czas oczekiwania w kolejce przy kasie. Produkty spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego oferowane przez Biedronkę są zazwyczaj dobrej jakości, a ich ceny są konkurencyjne w porównaniu do innych sklepów. Pracownicy są uprzejmi i pomocni, gotowi do pomocy w znalezieniu produktów czy odpowiedzi na pytania. Sklepy są czyste i dobrze zorganizowane, co ułatwia przemieszczanie się po nich i znajdowanie poszukiwanych produktów. Mimo to, zauważyłem pewne niedociągnięcia. Czasami w niektórych sklepach brakuje niektórych produktów lub ich ilość jest ograniczona. W godzinach szczytu kolejki do kas mogą być długie i nieco chaotyczne. Jednakże, w porównaniu do innych sklepów dyskontowych, zakupy w Biedronce są zazwyczaj satysfakcjonujące i poleciłbym je jako dobrą opcję dla osób szukających dobrych cen i szerokiego wyboru produktów spożywczych.

Mahpeyker

11.03.2023

Placówka

Katowice, Wojciecha 57

Nie zgadzam się (0)
W dniu dzisiejszym...
W dniu dzisiejszym odwiedziłem sklep Biedronka przy ulicy Spółdzielczej 1 w Nowym Brzesku. Pierwsze co zauważyłem to przepełniony kosz na śmieci przy wejściu. Sklep słabo zaopatrzony, chyba w trakcie dostawy, bo w kilku miejscach stały palety utrudniające przejście, zakupy. Bardzo mało personelu, zabiegany, nie interesuję się klientem, gdy zapytałem o produkt pracownik odpowiedział mi od niechcenia. Przy kasach obsługa automatyczna bez zaangażowania. Ogólne wrażenie słabe, widziałem już kilka sklepów tej sieci, ten zdecydowanie oceniam na minus, nie polecam.

Klient_h2Pm1

09.03.2023

Placówka

Nowe Brzesko, Spółdzielcza 1

Nie zgadzam się (0)
Opinia dotyczy sklepu...
Opinia dotyczy sklepu Biedronka w Poznaniu przy ulicy Łukaszewicza. W mojej ocenie sklep ma notoryczny problem z personelem, Chętnie korzystam z kas samoobsługowych niestety kasy te często tak czy tak wymagają interwencji pracownika np. za względu na błędne działanie wagi. Niestety uzyskanie takiej pomocy jest bardzo trudne, zwykle otwarta jest jedna kasa tradycyjna do której jest duża kolejka więc kasjer nie specjalnie interesuje się wsparciem kas samoobsługowych, a nie ma też innego pracownika dedykowanego do tych czynności. Wydawałoby się, że zmniejszenie ilości kasjerów na kasach tradycyjnych powinno umożliwić zapewnienie obsługi na kasach samoobsługowych, ale chyba firma ma inne priorytety. U konkurencji (LIDL, Cerrefour) jest to lepiej rozwiązane, w strefie kas samoobsługowych cały czas przebywa pracownik wsparcia. Mimo wielu innych niedociągnięć jak braki właściwych metek cenowych, czy okresowy brak towaru, oraz uciążliwe nieergonomiczne zastawianie ciągów dodatkowymi paletami i skrzyniami z produktami to właśnie poziom obsługi kas samoobsługowych jest elementem najbardziej zniechęcającym do zakupów w tym sklepie, jak i niestety w większości innych sklepów Biedronka. Podzielę się jeszcze jedną historią. Podczas ostatniej wizyty znalazłem w lodówce wędlinę przeterminowaną o jeden dzień. Chciałem sprawdzić jak sklep na to zareaguje. Podszedłem do najbliższej osoby z personelu i (mimo, że wiem, że nie ma takich procedur) spytałem czy przewidują jakieś gratyfikacje dla klientów za znalezienie przeterminowanych produktów i pokazałem jej tę paczkę. Pani odpowiedziała, że o niczym takim nie wie i wróciła do swoich zadań. Byłem bardzo zaskoczony, Pani nie była w żaden sposób zainteresowana odzyskaniem tego produktu, który powinien być przez nich wycofany z oferty. Pozwoliła mi odejść z tym produktem bez słowa, nie wiem czy zakładała, że jednak go kupię, czy odłożę na miejsce, albo zakopię pod marchewkami? Uważam, że w tej sytuacji albo całkowicie zawiodły procedury jeżeli takie istnieją, albo po prostu ta Pani podchodzi do pracy bez jakiegokolwiek zaangażowania i odpowiedzialności za firmę w której pracuje.

voyovnick

09.03.2023

Placówka

Poznań, Łukaszewicza 43

Nie zgadzam się (0)
W porównaniu z...
W porównaniu z Lidlem w sklepach zazwyczaj panuje chaos na półkach, produkty często są porozwalane na półkach. W Lidlu pracownicy dużo częściej porządkują produkty które klienci porozrzucali. W sklepach biedronka często jest brudno na podłogach, często trafiam na zepsute owoce lub jajka. Często robię zakupy w Biedronce.

Niezweryfikowany Klient_BS1Yq

08.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 17 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?