Biedronka

(3.54)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (15456 z 21093)

Praktycznie codzienni bywam...
Praktycznie codzienni bywam w tej biedronce i robi na mnie coraz mniej korzystne wrażenie wizualne, bo bardzie jest to magazyn handlowy niż "sklep z prawdziwego zdarzenia" - palety z towarem utrudniają przejścia w alejkach i nie tylko przejścia, także dostęp do asortymentu na niektórych półkach, jakby bardziej stawiano na ilość towaru niż na jakość całokształtu obsługi, a przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby oba aspekty "szły" ze sobą w parze. Ogromną wygodą są kasy samoobsługowe, lubię tak płacić, bo oszczędzam na czasie, gdyż większość klientów woli kasy tradycyjne. Zakupy tu robię bo jest dużo różnorodnego asortymentu, od warzyw i owoców poprzez pieczywo, nabiał, słodycze i inne spożywcze, także przemysłowe (to rzadko kupuję), a na asortymencie "do ogrodu" skończywszy.

DORA_1

01.07.2022

Placówka

Grodków, Kościuszki 21

Nie zgadzam się (0)
Wiele razy zakupione...
Wiele razy zakupione produkty okazały się nie świeże lub po prosty zepsute. Obsługa nie miła, wręcz odstraszająca klientów, bałagan na całej hali sprzedażowej zarówno na półkach jak i podłodze. W czasie korzystania z kasy samoobsługowej kiedy wystąpił błąd i trzeba poczekać na obsługę trwa to bardzo długo podczas poproszenia o wezwanie pracownika w kasie brak jakiejkolwiek reakcji na moją prośbę, wręcz olanie mnie.

Klient_IR9F4

01.07.2022

Placówka

Będzin, Piłsudskiego 83

Nie zgadzam się (0)
ceny nieodpowiednie co...
ceny nieodpowiednie co do danego towaru na regałach wystawionych,z lodówki smród na ktróy p,kierownik nie zwracała uwagi jak sie powiedziało wolała odejsc ,kolejki tak jest w rudzie slaskiej na ul,piastowskiej masakra

Bożena_123

01.07.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na wysokim...
Obsługa na wysokim poziomie , czystość , brak kolejek

Crazy

01.07.2022

Placówka

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 211

Nie zgadzam się (0)
Czystość i porządek...
Czystość i porządek , ciepłe i świeże pieczywo , spora dostępność artykułów z gazetki promocyjnej , dobrze zatowarowany warzywniak

Crazy

01.07.2022

Placówka

Gdańsk, Chałubińskiego 27

Nie zgadzam się (0)
Bardzo czysty sklep
Bardzo czysty sklep

Jarosław_63

01.07.2022

Placówka

Prudnik, Skowrońskiego

Nie zgadzam się (0)
Towar na półkach...
Towar na półkach niepoukładany totalny chaos, puste opakowania, brud na miejscu po towarze na chłodni rozlane jogurty, przy kasie długa kolejka a na kasie samoobsługowej brak kasjera do pomocy pan stał 10 minut w oczekiwaniu na pomoc. Kasjerki mile z uśmiechem obsługują polecając produkty widniejące przy kasie.

Klient_aQbZ6

28.06.2022

Placówka

Myszków, Puławskiego 8B

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktow...
Duży wybór produktow i ładnie podokładany towar na regałach, kas samoobsługowych pilnuje (chyba na stałe) jednen pracownik przez co nie ma przestojów przez problemy z kasą czy zatwierdzeniem wieku

Klient_vkQlI

27.06.2022

Placówka

Pasym, Jerzego Burskiego 29

Nie zgadzam się (0)
Sklep Biedronka mieszcząca...
Sklep Biedronka mieszcząca się przy ulicy Kadłubka. Personel sklepu jest bardzo pomocny i sympatyczny lecz w sklepie panuje totalny chaos! Alejki sklepowe są pozastawiane paletami z towarem co znacznie utrudnia dostep do artykułow oraz swobodne poruszanie się. Występuje również notoryczny problem z zaparkowaniem samochodu pod sklepem ponieważ parkują tam okoliczni mieszkańcy. Przed sklepem przesiadują pijani bezdomni którzy proszą o pieniądze co znacznie źle wpływa na wizerunek firmy. Dużym plusem są kasy samoobsługowe które pozwalają nam zaoszczędzić czas ponieważ koleji do kasy są długie.

Klabed7806

26.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Obsługa nie uprzejma,...
Obsługa nie uprzejma, zapytana o miejsce towaru odpowiada "nie pamiętam wszystkiego" brak asortymentu na półkach puste kartony, ceny są ale w wielu miejscach brak towaru, na warzywach i owocach panuje bałagan, jakość warzyw bardzo zła. przy kasie kasjer poproszony o reklamówkę odpowiedział " chyba widać gdzie są" wskazując na torby papierowe w kuwecie na opakowania. nie polecam miejsca.

Klient_aQbZ6

26.06.2022

Placówka

Zawiercie, Obrońców Poczty Gdańskiej 20

Nie zgadzam się (0)
Zwykle wszystkie kasy...
Zwykle wszystkie kasy obsługowe są czynne, przy stoiskach samoobsługowych jest pracownik, który usprawnia kolejkę, podchodzi proaktywnie w razie kłopotów przy obsłudze kasy. Trudno przemieszczać się po sklepie przez rozładowywanie towarów, są kolejki w różnych punktach, przy lodówkach niemal podczas każdej wizyty, co wydłuża czas. Nie ułatwia to też zakupu, bo gdy ktoś wykłada towar to trudno dostać się do lodówki, tego personel nie ułatwia.

Klient_NJJhc

23.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Jedna otwarta kasa,...
Jedna otwarta kasa, przy dużej kolejce. Asortyment nie rozłożony, wszędzie były kartony.

Klient_AxdUT

20.06.2022

Placówka

Lubań, Esperantystów 1C

Nie zgadzam się (0)
OK.
OK.

niezalogowany-uzytkownik

19.06.2022

Placówka

Lubliniec, Stalmacha 9

Nie zgadzam się (0)
Ostatnimi czasy polubiłam...
Ostatnimi czasy polubiłam Biedronki, ale ta jest wyjątkowo uboga. Poza podstawowymi produktami, nie ma tu większego wyboru. W większości placówek można znaleźć sporo produktów z kuchni chińskiej i włoskiej, jak makarony, pesto, gnocci czy pędy bambusa. Tu niestety tego nie znajdziemy. Z kolei podstawowe produkty, takie jak pieczywo, też jest tu mocno okrojone. Nie polecam, jeśli lista zakupów jest dłuższa niż mleko i jajka.

WymagającaKlientka_M96

15.06.2022

Placówka

Wrocław, Królewiecka 68

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór produktów,...
Duży wybór produktów, fajne promocje - często można kupić coś niezbędnego w atrakcyjnej cenie. Czystość sklepu na marnym poziomie, rozstawione palety tarasujące przejścia oraz zgnite owoce i warzywa - taka jest codzienność w sklepach Biedronka. Obsługa przy kasie często zmęczona swoją pracą nie grzeszy uprzejmością.

xandria_

13.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep Biedronka odwiedzam...
Sklep Biedronka odwiedzam często ze względu na niskie ceny oraz częste promocje. Panuje tam porządek, a obsługa jest bardzo pomocna. Dużym plusem są kasy samoobsługowe, co pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu.

ksobocinska

13.06.2022

Placówka

Toruń, Żwirki i Wigury 86A-E

Nie zgadzam się (0)
Na duży plus...
Na duży plus oraz więcej ciekawych, sezonowych produktów. Szeroka oferta dla każdego - również dla wegan. Problemem jest częsty brak porządku na sklepach oraz niedopracowany system kas samoobsługowych, co jest zapewne spowodowane brakiem wystarczającej liczby etatów.

Klient_BlPcc

12.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep Biedronka odwiedzam...
Sklep Biedronka odwiedzam prawie codziennie, gdyż mam najbliżej. Ostatnio czekałem 10 min na obsługę przy kasie samoobsługowej . Kasa wygłaszała co chwilę komunikat o koniecznym zatwierdzeniu. Nikt z pracowników będących na sklepie nie podszedł mimo iż widzieli, że czekam. Dopiero Pani z kasy nr 1 po obsłużeniu 2 klientów do mnie przyszła. Nie powinno to tak wyglądać.

Klient_43CNR

11.06.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Ten sklep odwiedzam...
Ten sklep odwiedzam dość często ze względu na niskie ceny, to główny argument który sprawia że wybieram ten a nie inny sklep. Niestety panuje tam często nieporządek, pełno palet z nierozładowanym towarem, problem z przejazdem wózkiem między alejkami, brak cen towarów, bałagan na półkach. Według mnie powodem tego nieporządku jest zbyt mała liczba pracowników. Pani która siedzi na kasie często musi odchodzić (mimo kolejki klientów, którzy do niej czekają) do kasy samoobsługowej aby odblokować bądź pomóc klientowi który się kasuje. Powoduje to zdenerwowanie klientów, który są zmuszeni czekać.

Klient Anna

10.06.2022

Placówka

Żory, Al. Jana Pawła 2

Nie zgadzam się (0)
Brudne podlogi cena...
Brudne podlogi cena niewlasciwa przy produkcie nie swierze warzywa Mila obsluga

Klient_QUA6

04.06.2022

Placówka

Gdańsk, Chałubińskiego 27

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 15 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Dobrze.
Dobrze.
Zgadzasz się?
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;