KFC

(2.16)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3019 z 3597)

Zła jakość miesa....
Zła jakość miesa. Dostałam zamiast miesa kość opanierowana jak i sama panierke. Coraz bardziej jestem rozczarowana

JustynaKot_MLQ1

10.08.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Ogólnie wszystko idzie...
Ogólnie wszystko idzie sprawnie, ale Pani która przyjmuje zamówienia w drive thru jest nieprzyjemna i niecierpliwa.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Przed lokalem zachowany...
Przed lokalem zachowany porządek, lecz gorzej w środku. Stoliki brudne od jedzenia, jak i podłoga. Po podejściu do kasy można zauważyć schludny wygląd pracownika i pozytywne nastawienie do konsumenta. Obsługa niestety nie zna w pełni swojego asortymentu, jedynie najpopularniejsze pozycje z menu. Czas obsługi szybki, po złożeniu zamówienia nie trzeba długo czekać na swój posiłek.

Primanta

26.07.2023

Placówka

Częstochowa, al .N.M.P 46

Nie zgadzam się (0)
Szybkość obsługi jest...
Szybkość obsługi jest okej, natomiast jakość jedzenia na niskim poziomie. Skrzydełka w panierce która smakowała jakby była spalona. Maszyna do shake’ów popsuta, pomimo sezonu letniego. Na sali nie było do końca czysto. Jedno z gorszych KFC w jakich jadłam.

Klient_ZYEa5

25.07.2023

Placówka

Pruszcz Gdański, Cicha 28

Nie zgadzam się (0)
Lokal przyjemny, czysty....
Lokal przyjemny, czysty. Szybkość obsługi zdecydowanie na plus. Smaczne i ciepłe jedzenie.

Klient_kt6bi

19.07.2023

Placówka

Kraków, Josepha Conrada 83

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często jadałem...
Bardzo często jadałem w KFC, lecz miałem przerwę z powodu złej jakości jedzenia. Teraz się poprawiło i znów mogę śmiało polecić to miejsce. Jedzenie świeże, smaczne i przygotowywane na bierząco.

Klient_Nm4L

17.06.2023

Placówka

Skierniewice, Wyszyńskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Korzystałem z dostawy...
Korzystałem z dostawy KFC za pośrednictwem ich strony internetowej. Strona była dosyć intuicyjna, udało mi się złożyć zamówienie bezproblemowo. Na plus, dodatkowe promocje oferowane do zestawów i specjalne kupony dla tego obszaru sprzedaży. Ogromny minus, to czas oczekiwania, na jedzenie typu fast food, dane mi było czekać ponad godzinę, w dodatku dotarło nie ciepłe, lecz letnie. W zamówieniu nie brakowało produktów, a całość była smaczna.

Klient_TO1AG

05.05.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Trzy gwiazdki, bo...
Trzy gwiazdki, bo zależne to od tego w jakim mieście odwiedzi się restauracje. Zazwyczaj bardzo mało sosu w burgerach, do takiego stopnia, że człowiek się dusi. Raz gorące i świeże, raz zimne i suche. Nigdy nie ma powtarzalności w smaku. To żadkość.

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Personel lokalu bardzo...
Personel lokalu bardzo uprzejmy bardzo na plus czego nie można do końca powiedzieć o kompetencji personelu ze względu na za długi czas oczekiwania na obsługę poza za długim czasem oczekiwania wszystko w porządku bogaty wybór jedzenie świeże smaczne w lokalu czystko i schludnie

Kacperk135

21.03.2023

Placówka

Bełchatów, Kolejowa 6

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzone KFC ...
Odwiedzone KFC Kraków Galeria Krokus ul. Bora Komorowskiego Zamówienie złożone przy samoobsłudze, brak personelu- zajęty przygotowywaniem zamówień. Miejsce czyste, widać że stoliki wycierane na burząco, zamówione kurczaczki gorące, frytki również. Pani podająca zamówienie bardzo miła , jedynym mankamentem był brak podania serwetki. po poproszeniu otrzymałem tylko 1 szt, podchodząc ponowieni prosząc o serwetki kolejny raz 1 szt .

Michał700

18.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Duży parking jest...
Duży parking jest plusem, ale bardzo powolna obsługa. Nie radzą sobie z obsługą klientów z gotówką , jednocześnie obsługują z aplikacją. Brudno na stołach i w wc, brak serwtek na stołach. 2 gwiazdki tylko za jedzenie.

Kris

04.03.2023

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 410

Nie zgadzam się (0)
Szybkość obsługi na...
Szybkość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Na minus ogólny brak porządku. Stoliki wolne były brudne, klejące. W całym lokalu unosił się nieprzyjemny zapach nieświeżego tłuszczu. Przerażającym jest fakt odnalezienia piór pod panierką, w kubełkach. Jedna gwiazdka za czas obsługi.

daria.k

15.02.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 2

Nie zgadzam się (0)
Kilka razy w...
Kilka razy w roku stołowałam się w KFC. Natomiast ostatnia wizyta w jednej z placówek pod szyldem tej sieci, była jednym, wielkim rozczarowaniem. Na jedzenie czekałam bardzo długo, ale nie ze względu na duży ruch, tylko ze względu na prywatne rozmowy pracowników, które najwyraźniej były priorytetowe. Nie to było jednak głównym problemem, najgorsze było jedzenie: wysuszone mięso w spalonej, prawie czarnej panierce znacząco odbiegało od standardów sieci.

sophia

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i szybka obsługa, prosimy świeży, szykowany na bieżąco. Lokal czysty i schludny.

Klient_ancVk

29.01.2023

Placówka

Nowy Sącz, ul. Prażmowskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Otoczenie restauracji jest...
Otoczenie restauracji jest brudne: przepełnione śmietniki, popielniczka i chwasty między kostką brukową. Elewacja jest czysta i nieuszkodzona. Tablice informacyjne- kierunkowe są czyste i w dobrym stanie. Sala sprzedaży uporządkowana, podłoga bez zabrudzeń. Muzyka jest włączona na dobrym poziomie głośności. Klient jest powitamy od wejścia i zaproszony do kasy. Kasjerka w schludnym uniformie, z plakietką, w czapce i związanych włosach. Kasjerka przeprowadza wywiad, następnie zasugerowała dwa zestawy: Longer i Strips. Przemawiała językiem korzyści wspominając o dużym zestawie w atrakcyjnej cenie. Kasjerka zaproponowała powiększenie zestawu o surówkę. Wydała resztę oraz paragon fiskalny. Kasjerka pożegnała klienta używając zwrotów grzecznościowych. Zamówienie zostało wydane po około 6 minutach. Jedzenie ciepłe, frytki świeże, dodatkowy ketchup na tacce. W bułce duży kawałek mięsa, sporo warzyw i dobrze przypieczona bułka. W smaku lekko pikantne, chrupiące. W toaletach brak papieru do wytarcia rąk, suszarki wyłączone z użytku. Obsługę przez kasjerkę oceniam na wysokim poziomie: szybkie powitanie, mile przeprowadzona rozmowa. Teren zewnętrzny i toalety wymaga dodatkowej weryfikacji.

Klient_NvlPx

16.01.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, ul. Myśliborska

Nie zgadzam się (0)
Zamówienie otrzymałem niekompletne...
Zamówienie otrzymałem niekompletne i przygotowane produkty daleko obiegały od standardów jakie powinny obowiązywać w takim miejscu. Następnie niemożliwe okazało się zgłoszenie reklamacji poprzez formularz w wyniku błędów na stronie

Klient_pp4rS

16.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szybka i...
Bardzo szybka i miła obsługa. Zamówione posiłki zgodne z zamówieniem i świeże. Jest zachowany wysoki poziom czystości.

matt9966

05.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, krotki czas oczekiwania, jedzenie świeże, często dostawałem frytki bez soli, a tutaj jak jestem to zawsze wszystko jest w porządku. Obsługa pomyliła zamówienia przez natłok pracy, menager zmiany natychmiast mi wymienił na prawidłowe zamówienie, przeprosił i jeszcze dostałem lody w ramach przeprosin ;)

Crazy

30.12.2022

Placówka

Gdańsk, al. Jana Pawła II 19

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam KFC w...
Odwiedziłam KFC w Wadowicach. Polecam miła obsługa, świeże jedzenie, dużo stanowisk do płatności kartą co jest świetną wygodą. Polecam serdecznie.

Klient_bHn8R

30.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam punkt w...
Odwiedziłam punkt w Jeleniej Górze. Nie znam oferty lokalu dlatego bardzo pomocny okazał się kasjer który pokrótce przedstawił mi ofertę. Bardzo podobała mi się propozycją spróbowania produktów z oferty zimowej. Wybrałam produkt który pozytywnie mnie zaskoczył, trafił w moje gusta smakowe. Co mi się nie podobało to to że po kontakcie z gotówką kasjer bez umycia rąk podszedł do gotowego jedzenia i poprawił ręką frytki. To było niestosowne i niehigieniczne. Poza tym zachowanie pracowników na kuchni mogłoby wydać się niestosowne (rozmowy szeptem pokazywanie na klientów) osoba stojąca obok mogłaby to źle odebrać. Jeżeli chodzi o lokal - stoły były na bieżąco sprzątane. Sama kanapka smaczna ale tortilla była lekko przypalona

Klient_Lg3Ws

30.11.2022

Placówka

Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II 49

Nie zgadzam się (0)

KFC

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż KFC?

Ktoś 4 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Przeciętnie.
Przeciętnie.
Zgadzasz się?