KFC

(2.07)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3029 z 3601)

Personel lokalu bardzo...
Personel lokalu bardzo uprzejmy bardzo na plus czego nie można do końca powiedzieć o kompetencji personelu ze względu na za długi czas oczekiwania na obsługę poza za długim czasem oczekiwania wszystko w porządku bogaty wybór jedzenie świeże smaczne w lokalu czystko i schludnie

Kacperk135

21.03.2023

Placówka

Bełchatów, Kolejowa 6

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzone KFC ...
Odwiedzone KFC Kraków Galeria Krokus ul. Bora Komorowskiego Zamówienie złożone przy samoobsłudze, brak personelu- zajęty przygotowywaniem zamówień. Miejsce czyste, widać że stoliki wycierane na burząco, zamówione kurczaczki gorące, frytki również. Pani podająca zamówienie bardzo miła , jedynym mankamentem był brak podania serwetki. po poproszeniu otrzymałem tylko 1 szt, podchodząc ponowieni prosząc o serwetki kolejny raz 1 szt .

Michał700

18.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Duży parking jest...
Duży parking jest plusem, ale bardzo powolna obsługa. Nie radzą sobie z obsługą klientów z gotówką , jednocześnie obsługują z aplikacją. Brudno na stołach i w wc, brak serwtek na stołach. 2 gwiazdki tylko za jedzenie.

Kris

04.03.2023

Placówka

Bydgoszcz, Fordońska 410

Nie zgadzam się (0)
Szybkość obsługi na...
Szybkość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Na minus ogólny brak porządku. Stoliki wolne były brudne, klejące. W całym lokalu unosił się nieprzyjemny zapach nieświeżego tłuszczu. Przerażającym jest fakt odnalezienia piór pod panierką, w kubełkach. Jedna gwiazdka za czas obsługi.

daria.k

15.02.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Przemysłowa 2

Nie zgadzam się (0)
Kilka razy w...
Kilka razy w roku stołowałam się w KFC. Natomiast ostatnia wizyta w jednej z placówek pod szyldem tej sieci, była jednym, wielkim rozczarowaniem. Na jedzenie czekałam bardzo długo, ale nie ze względu na duży ruch, tylko ze względu na prywatne rozmowy pracowników, które najwyraźniej były priorytetowe. Nie to było jednak głównym problemem, najgorsze było jedzenie: wysuszone mięso w spalonej, prawie czarnej panierce znacząco odbiegało od standardów sieci.

sophia

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i szybka obsługa, prosimy świeży, szykowany na bieżąco. Lokal czysty i schludny.

Klient_ancVk

29.01.2023

Placówka

Nowy Sącz, ul. Prażmowskiego 11

Nie zgadzam się (0)
Otoczenie restauracji jest...
Otoczenie restauracji jest brudne: przepełnione śmietniki, popielniczka i chwasty między kostką brukową. Elewacja jest czysta i nieuszkodzona. Tablice informacyjne- kierunkowe są czyste i w dobrym stanie. Sala sprzedaży uporządkowana, podłoga bez zabrudzeń. Muzyka jest włączona na dobrym poziomie głośności. Klient jest powitamy od wejścia i zaproszony do kasy. Kasjerka w schludnym uniformie, z plakietką, w czapce i związanych włosach. Kasjerka przeprowadza wywiad, następnie zasugerowała dwa zestawy: Longer i Strips. Przemawiała językiem korzyści wspominając o dużym zestawie w atrakcyjnej cenie. Kasjerka zaproponowała powiększenie zestawu o surówkę. Wydała resztę oraz paragon fiskalny. Kasjerka pożegnała klienta używając zwrotów grzecznościowych. Zamówienie zostało wydane po około 6 minutach. Jedzenie ciepłe, frytki świeże, dodatkowy ketchup na tacce. W bułce duży kawałek mięsa, sporo warzyw i dobrze przypieczona bułka. W smaku lekko pikantne, chrupiące. W toaletach brak papieru do wytarcia rąk, suszarki wyłączone z użytku. Obsługę przez kasjerkę oceniam na wysokim poziomie: szybkie powitanie, mile przeprowadzona rozmowa. Teren zewnętrzny i toalety wymaga dodatkowej weryfikacji.

Klient_NvlPx

16.01.2023

Placówka

Gorzów Wielkopolski, ul. Myśliborska

Nie zgadzam się (0)
Zamówienie otrzymałem niekompletne...
Zamówienie otrzymałem niekompletne i przygotowane produkty daleko obiegały od standardów jakie powinny obowiązywać w takim miejscu. Następnie niemożliwe okazało się zgłoszenie reklamacji poprzez formularz w wyniku błędów na stronie

Klient_pp4rS

16.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szybka i...
Bardzo szybka i miła obsługa. Zamówione posiłki zgodne z zamówieniem i świeże. Jest zachowany wysoki poziom czystości.

matt9966

05.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, krotki czas oczekiwania, jedzenie świeże, często dostawałem frytki bez soli, a tutaj jak jestem to zawsze wszystko jest w porządku. Obsługa pomyliła zamówienia przez natłok pracy, menager zmiany natychmiast mi wymienił na prawidłowe zamówienie, przeprosił i jeszcze dostałem lody w ramach przeprosin ;)

Crazy

30.12.2022

Placówka

Gdańsk, al. Jana Pawła II 19

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam KFC w...
Odwiedziłam KFC w Wadowicach. Polecam miła obsługa, świeże jedzenie, dużo stanowisk do płatności kartą co jest świetną wygodą. Polecam serdecznie.

Klient_bHn8R

30.11.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam punkt w...
Odwiedziłam punkt w Jeleniej Górze. Nie znam oferty lokalu dlatego bardzo pomocny okazał się kasjer który pokrótce przedstawił mi ofertę. Bardzo podobała mi się propozycją spróbowania produktów z oferty zimowej. Wybrałam produkt który pozytywnie mnie zaskoczył, trafił w moje gusta smakowe. Co mi się nie podobało to to że po kontakcie z gotówką kasjer bez umycia rąk podszedł do gotowego jedzenia i poprawił ręką frytki. To było niestosowne i niehigieniczne. Poza tym zachowanie pracowników na kuchni mogłoby wydać się niestosowne (rozmowy szeptem pokazywanie na klientów) osoba stojąca obok mogłaby to źle odebrać. Jeżeli chodzi o lokal - stoły były na bieżąco sprzątane. Sama kanapka smaczna ale tortilla była lekko przypalona

Klient_Lg3Ws

30.11.2022

Placówka

Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II 49

Nie zgadzam się (0)
Na 30 skrzydełek...
Na 30 skrzydełek 26 zimnych pozostałe 4 gorące ale niedopieczone, frytki zimne. Na zamówienie czekałem ponad 10 min

Klient_nB18h

26.10.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Najgorszy lokal KFC...
Najgorszy lokal KFC który odwiedziliśmy, bardzo oszczędzają na produktach (na burger 1/3 kawałku boczku), surowy kurczak, z krwią który nie da się jeść, pomylili nam zamówienie. Byliśmy mega zawiedzeni, nigdy więcej tam nie wrócimy. Po mimo sporej ilości podobnych opinii od dłuższego czasu, właściciel woli na nich odpisywać z prośbą o kontakt zamiast naprawić sytuację w lokalu.

Sofia

21.10.2022

Placówka

Warszawa, Ostrobramska 75c

Nie zgadzam się (0)
Nawet ok.
Nawet ok.

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Zamenhofa 133

Nie zgadzam się (0)
Szybka obsługa, jedzenie...
Szybka obsługa, jedzenie smaczne

Wojciech_797

03.10.2022

Placówka

Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 4a

Nie zgadzam się (0)
Podczas mojej wizyty...
Podczas mojej wizyty w tym lokalu, kierowniczka (nie wiem czy zmiany, czy całego lokalu, w każdym razie wyraźnie rozstawiała ludzi po kątach) w mało subtelny sposób "przekazywała zadania zespołowi i poprawiała ich błędy", tzn. krzyczała na cały lokal, było ją słychać wszędzie, nie szczędziła wyzwisk i wulgaryzmów. Zachowanie co najmniej haniebne. Pomijając brak szacunku do ekipy, z którą pracuje, powinna opanować się przy klientach. Chociaż jedzenie smaczne, to po wizycie pozostaje niesmak.

MaQta

14.09.2022

Placówka

Wrocław, ul. Bardzka 6-20

Nie zgadzam się (0)
Placówka wyróżniająca się...
Placówka wyróżniająca się od innych dużym pomieszczeniem i ilością miejsc do siedzenia. Dobre miejsce, w pobliżu przystanków wielu linii tramwajowych i autobusowych. Jedzenie zawsze bez zarzutów, krótki czas oczekiwania na wydanie zamówienia. Miły personel.

Placówka

Szczecin, Plac Rodła 1-2

Nie zgadzam się (0)
W godzinach ruchu...
W godzinach ruchu długi czas oczekiwania na zamówienia ze względu na dużą ilość zamówień w centrum. Pod obiektem często koczują bezdomni. Poza godzinami ruchu obsługa sprawna i szybka. Miły, młody personel.

dziendobry

22.07.2022

Placówka

Szczecin, Aleja Niepodległości 13

Nie zgadzam się (0)
Jakość obsługi jaki...
Jakość obsługi jaki i jakość posiłku była bardzo słaba. Na jedzenie trzeba było czekać długo a i tak nie było ciepłe tylko ledwo letnie. Dystrybutor z napojami nie był uzupełniony więc kiedy wzięłam niekończąca się dolewke to i tak nie mogłam jej wykorzystać na to co chciałam ponieważ brakowało produktu. Nie polecam tego miejsca

Klient_RhiZ8

21.07.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)

KFC

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż KFC?

Ktoś 4 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Personel lokalu bardzo...
Personel lokalu bardzo uprzejmy bardzo na plus czego nie można do końca powiedzieć o kompetencji personelu ze względu na za długi czas oczekiwania na obsługę poza za długim czasem oczekiwania wszystko w porządku bogaty wybór jedzenie świeże smaczne w lokalu czystko i schludnie
Zgadzasz się?