Opinie użytkownika (964)

Ostatnio wybieram wieczorne...
Ostatnio wybieram wieczorne godziny na zakupy w Biedronce, bo jest wtedy mniej klientów i nie trzeba stać w długiej kolejce do kasy. Ma to jednak swój minus - wieczorem brakuje już niektórych produktów, np. warzyw i owoców. Tym razem w sklepie udało mi się znaleźć potrzebne produkty. Na sali sprzedaży były rozstawione palety z towarem do rozładowania, które trochę utrudniały przejście. Przy kasach nie było kolejek, więc sprawnie zakończyłam swoje zakupy.

klientka_7

13.07.2022

Biedronka

Placówka

Wrocław, Bacciarellego 54

Nie zgadzam się (0)
Tankowanie paliwa to...
Tankowanie paliwa to w obecnym czasie sport ekstremalny, ale jednak czasem trzeba podjąć to ryzyko. Skuszona promocją rabatową dla posiadaczy aplikacji przyjechałam na stację i zatankowałam swoje auto. Na podjeździe oraz w sklepie nie było kolejki. Przy kasie zostałam sprawnie obsłużona, a rabat za paliwo bez problemu został naliczony.

klientka_7

13.07.2022

ORLEN

Placówka

Wrocław, C. Skłodowskiej 14

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa i duży wybór obuwia miały wpływ na moje dzisiejsze udane zakupy. Przyszłam do sklepu z zamiarem zakupu klapek na lato i z pomocą pracownicy udało mi się znaleźć idealny model butów.

klientka_7

24.05.2022

DEICHMANN

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 110

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam się na...
Wybrałam się na małe zakupy do pobliskiego sklepu Lidl. Nie było tu dużo klientów, co mnie ucieszyło. Znalazłam potrzebne produkty, niektóre w wyższej cenie. Wybrałam płatność przy kasie samoobsługowej, bo nie było tu kolejek. Tym razem nic się nie zacinało i szybko skasowałam swoje zakupy.

klientka_7

05.04.2022

LIDL

Placówka

Wrocław, ul. Swojczycka 69

Nie zgadzam się (0)
Ceny paliwa codziennie...
Ceny paliwa codziennie są wyższe, ale jednak tankować trzeba. Wybrałam tę stację, bo byłam akurat w okolicy. Na podjeździe nie było kolejki, więc szybko zatankowałam i poszłam zapłacić. Pracownicy byli uprzejmi, obsługa przebiegła sprawnie.

klientka_7

11.03.2022

ORLEN

Placówka

Wrocław, C. Skłodowskiej 14

Nie zgadzam się (0)
Szybkie zakupy w...
Szybkie zakupy w Żabce. W tym sklepie zawsze jest miła obsługa i sympatyczna atmosfera.

klientka_7

29.01.2022

Żabka

Placówka

Wrocław, ul. Rodakowskiego 4

Nie zgadzam się (0)
Świetna obsługa klienta...
Świetna obsługa klienta przy kasie oraz dobra jakość paliwa. Stacja jest godna polecenia. Nie ma kolejek na podjeździe i jest czysto.

klientka_7

26.01.2022

LOTOS

Placówka

Wrocław, Trzebnicka 39-41

Nie zgadzam się (0)
Często odwiedzam tę...
Często odwiedzam tę stację paliw, ponieważ mam ją najbliżej domu i w drodze do pracy lub na zakupy podjeżdżam tu zatankować. Stacja ma korzystne ceny paliw oraz myjnię, z której też czasem korzystam. Podczas ostatniej wizyty udało mi sie szybko zatankować, ponieważ nie było kolejki aut na podjeździe. Również do kasy nie czekali klienci. Obsługa była szybka i uprzejma, otrzymałam paragon i miło mnie pożegnano. Na stacji było czysto. Chętnie wrócę tu przy następnej potrzebie zatankowania.

klientka_7

28.07.2021

ORLEN

Placówka

Wrocław, Swojczycka 45

Nie zgadzam się (0)
Zamówiłam leki na...
Zamówiłam leki na stronie doz.pl z odbiorem w tej aptece i dziś przyszłam je odebrać. zwykle trafiam tutaj na kolejkę klientów, ale tym razem udało mi sie, że nie musiałam czekać w kolejce i chwilę po przyjściu mogłam podejść do okienka. Farmaceutka szybko odnalazła moje zamówienie, zapytała czy coś jeszcze będę do tego potrzebować, po czym sprawnie wykonała transakcję. Apteka znajduje się tuż obok wejścia do centrum handlowego, dzięki czemu nie trzeba przemierzać korytarzy tego centrum (co może być uciążliwe przy większej ilości klientów), tylko można szybko załatwić swoją sprawę. W aptece jest pojemnik na przeterminowane leki, z którego też czasami korzystam.

klientka_7

29.06.2021

Dbam o Zdrowie

Placówka

Wrocław, ul. Krzywoustego 126

Nie zgadzam się (0)
Będąc w okolicy...
Będąc w okolicy wstąpiłam na zakupy do sklepu Kaufland. Udało mi sie trafić na niewielki ruch w sklepie, dzięki czemu zakupy nie zajęły mi dużo czasu i nie musiałam stać w kolejce do kasy. Na sali sprzedaży pracownicy w kilku miejscach dokładali towar, ale można było swobodnie przejść przy regałach, nie było utrudnień nawet w przejechaniu wózkiem. Produkty będące w promocji były dostępne, nie widziałam pustych miejsc na półkach. Tylko przy czytnikach cen znajdowało sie trochę pozostawionych produktów przez klientów, ale nie było jakiegoś większego bałaganu. Z zakupami podeszłam do kasy samoobsługowej i szybko skasowałam swoje produkty. Niestety tym razem cena jednego produktu na paragonie była wyższa niż na półce, wiec podeszłam do punktu obsługi klientów, żeby to wyjaśnić. Pracownica sprawdziła cenę produktu na sali i oddała mi różnicę w kwocie. Kilka razy już mi się zdarzyła taka sytuacja, ze na paragonie cena była wyższa niż na półce, dlatego zawsze sprawdzam paragon po zapłaceniu za zakupy. Mimo wszystko lubię robić zakupy w tym miejscu.

klientka_7

29.06.2021

Kaufland

Placówka

Wrocław, Długosza 74

Nie zgadzam się (0)
Sieć drogerii Rossmann...
Sieć drogerii Rossmann powiększyła się o jedną placówkę we Wrocławiu. Tuż obok marketu Aldi przy ul.Rychtalskiej powstał nowy Rossmann, który w dniu otwarcia przyciągał klientów gratisami za zakupy. Można było otrzymać próbki produktów lub ekotorby za zakupy na określoną kwotę. W sklepie były też promocje na różne produkty z okazji otwarcia drogerii. Wnętrze sklepu było jasne i czyste. Alejki z produktami były szerokie, dzięki czemu można było swobodnie minąć się z innymi klientami. Znalazłam tutaj rękawiczki nitrylowe, których już od dawna poszukiwałam, więc moje zakupy były bardzo udane. Pracownice były miłe, uśmiechnięte, pomagały znaleźć produkty, a przy kasie informowały o akcji z gratisami za zakupy. Chętnie odwiedzę ten sklep ponownie.

klientka_7

29.06.2021

Rossmann

Placówka

Wrocław, ul. Rychtalska 8

Nie zgadzam się (0)
Odwiedziłam nowy sklep...
Odwiedziłam nowy sklep Aldi w dniu jego otwarcia. Już na parkingu można było otrzymać baloniki z logo sklepu, a po zakupach częstowano kawą i ciastkiem (trzeba było okazać paragon z zakupów). W sklepie było dosyć dużo klientów, ale przestrzegano zaleceń sanitarnych i nie wpuszczano ponad limit osób. Wnętrze sklepu wywarło na mnie pozytywne wrażenie, chociaż z powodu dużej ilości osób nie udało mi się dotrzeć do wszystkich regałów. Najwięcej klientów skupiło się wokół koszy z artykułami promocyjnymi. Znalazłam kilka rzeczy, które zamierzałam kupić i skierowałam się do kasy. Przy kasach stały hostessy i pakowały zakupy klientów do materiałowych toreb z logo sklepu Aldi, które były dziś wręczane bezpłatnie w ramach promocji z okazji otwarcia sklepu. Zakupy zaliczam do udanych.

klientka_7

29.06.2021

Aldi

Placówka

Wrocław, ul. Rychtalska 8

Nie zgadzam się (0)
Od czasu otwarcia...
Od czasu otwarcia sklepu minął ponad miesiąc i jestem tuta już stałą klientką. Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. przychodzę tu przed południem, kiedy jest mniej klientów i mogę szybko znaleźć potrzebne produkty. Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie bez kolejki skasować swoje zakupy. W razie problemów szybko podchodzi pracownik sklepu i pomaga. Pracownicy, których tu spotkałam, są życzliwie nastawieni do klientów. Polecam zakupy w tym sklepie innym osobom.

klientka_7

29.06.2021

LIDL

Placówka

Wrocław, ul. Swojczycka 69

Nie zgadzam się (0)
Niedaleko ode mnie...
Niedaleko ode mnie otwarto nowy sklep Lidl, więc wybrałam się zobaczyć jak tam jest. Przed sklepem zastałam sporej wielkości parking. Wejście do sklepu wydało mi się nieco ciasne, ponieważ po lewej stronie ustawiono małe koszyki i klienci wchodząc rozglądali się i zatrzymywali, co trochę blokowało przejście. Jednak już po wejściu na sale sprzedaży można było poruszać się swobodnie. Sam sklep jest duży i długi. Alejki są dobrze rozplanowane, nie miałam kłopotu z poruszaniem się, choć przy dużej liczbie klientów (np. w sobotę) pewnie będzie tu ciasno. Wnętrze sklepu i zaopatrzenie wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Znalazłam potrzebne produkty, a gdy nie mogłam ustalić lokalizacji bakalii, poprosiłam o pomoc pracownika i tę pomoc uzyskałam. Na koniec zakupów podeszłam do kas i tu było miłe zaskoczenie - oprócz tradycyjnych kas są też kasy samoobsługowe - 6 stanowisk i był przy nich pracownik, który pomagał klientom w razie potrzeby. Zakupy zrobiłam szybko i chętnie wrócę tu na kolejne.

klientka_7

30.05.2021

LIDL

Placówka

Wrocław, ul. Swojczycka 69

Nie zgadzam się (0)
Przyszłam do drogerii...
Przyszłam do drogerii Rossmann zachęcona aktualną ofertą promocyjną. W sklepie było kilka osób, dzięki czemu nie było problemu z poruszaniem się po sali i z zachowaniem dystansu. Pracownice były dostępne na sali - akurat potrzebowałam zapytać o coś i sprzedawczyni miło udzieliła mi informacji. Przy kasie również nie było kolejki, a obsługa przebiegła bardzo sprawnie. Często robię zakupy właśnie w tej drogerii, bo sklep jest duży i wybór produktów jest odpowiedni.

klientka_7

02.04.2021

Rossmann

Placówka

Wrocław, ul. Nowowiejska 48

Nie zgadzam się (0)
Sieć Tesco niedługo...
Sieć Tesco niedługo zniknie z Polski, chciałam więc zanim to nastąpi wykorzystać bony i kupony z programu Clubcard i pojechałam na zakupy. W sklepie nie było dużo klientów, choć to okres przedświąteczny. Na sali sprzedaży panował porządek, produkty były dobrze wyeksponowane. W kilku miejscach widać było pracowników dokładających produkty. Ogólnie zakupy przebiegły sprawnie i szybko. Skorzystałam z obsługi przy kasie samoobsługowej, bo do jedynej otwartej kasy z obsługą ustawiło się kilku klientów. W sumie szkoda trochę, że Tesco zniknie z rynku handlowego, bo lubię robić zakupy w tym sklepie i będzie mi go brakowało.

klientka_7

02.04.2021

Tesco

Placówka

Wrocław, ul.Kiełczowska 74

Nie zgadzam się (0)
Szybka wizyta i...
Szybka wizyta i tankowanie na stacji Lotos. Będąc w okolicy podjechałam na tę stację, bo cena benzyny była trochę niższa niż na innych stacjach. Nie było kolejki na podjeździe, wiec sprawnie zatankowałam i udałam się do kasy. Tu też nie było kolejki, a pracownik w miły sposób zaoferował dodatkowe produkty. Na podjeździe oraz wewnątrz sklepu było czysto. Stacja ogólnie sprawiała pozytywne wrażenie, a obsługa była przyjaźnie nastawiona do klientów.

klientka_7

02.04.2021

LOTOS

Placówka

Wrocław, Kiełczowska 74

Nie zgadzam się (0)
Potrzebowałam wykonać badanie...
Potrzebowałam wykonać badanie Holter EKG i wybrałam tę przychodnie, ponieważ termin na badanie był nieodległy. W dniu założenia holtera zgłosiłam sie o wyznaczonej godzinie i sprawnie zostałam przyjęta. W poczekalni były wyznaczone miejsca do siedzenia z zachowaniem reżimu sanitarnego. Cała placówka wywarła na mnie pozytywne wrażenie, a personel medyczny był pozytywnie nastawiony do pacjentów. Szczerze polecam tę przychodnię.

klientka_7

02.04.2021

Przychodnia kardiologiczna "Pro Corde"

Placówka

Wrocław, ul.Nowowiejska

Nie zgadzam się (0)
Byłam dziś na...
Byłam dziś na szybkich zakupach w Rossmannie. Akurat dobrze trafiłam, bo w sklepie nie było wielu klientów, dzięki czemu mogłam poszukać potrzebnych mi produktów oraz porozmawiać chwilę z pracownicą o jednym z kosmetyków. Wizytę oceniam pozytywnie. Obsługa była uprzejma i pomocna po poproszeniu. Skasowałam zakupy w kasie samoobsługowej, za co od dawna doceniam ten sklep.

klientka_7

30.01.2021

Rossmann

Placówka

Wrocław, ul. Krzywoustego 126

Nie zgadzam się (0)
W tej piekarni...
W tej piekarni najczęściej kupuję chleb, bo mam do niej blisko i pracują tu bardzo miłe osoby. W piekarni jest czysto, pieczywo i wyroby słodkie są estetycznie wyeksponowane w gablotach. Pracownice zwykle polecają jakiś produkt dodatkowy przy zakupach, np. drożdżówkę albo sezonowe ciasto. Ogólnie pieczywo jest smaczne, a ceny akceptowalne. Przez pandemię i brak studentów, jest tu obecnie mniej klientów niż zazwyczaj.

klientka_7

30.01.2021

Piekarnia Familijna

Placówka

Wrocław, ul. Polaka 20

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi