mBank

(4.19)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3052 z 3987)

Obsługa miła i...
Obsługa miła i pomocna, godziny pracy punktu w moim mieście są wystarczająco długie żeby móc przyjść po pracy nie spiesząc się.

Klient_WO4lp

19.09.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kontakt łatwy. Rozmówca...
Kontakt łatwy. Rozmówca bardzo miły, posługuje się przejrzystym językiem

wojtekcielas_qFkj

19.08.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Polecam korzystam
Polecam korzystam

wojtekcielas_qFkj

15.08.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kontakt z obsługą...
Kontakt z obsługą Banku poprzez czat jest bardzo łatwy. W aplikacji ikona czatu dobrze widoczna. Konsultanci odpowiadają szybko i starają się rozwiązać dany problem jak najszybciej. Pracownicy banku są mili i wyrozumiali.

Klient_IITck

24.07.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kontakt online w...
Kontakt online w mBanku jest bardzo sprawny. Można w łatwy sposób porozumieć się z konsultantem i rozwiązać wątpliwości. W aplikacji po zalogowaniu się ikona czatu jest widoczna, zatem nie trzeba szukać jak skontaktować się z obsługą. Pracownicy są mili i za wszelką cenę chcą pomóc klientowi.

Klient_IITck

24.07.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa przez m-linię...
Obsługa przez m-linię przebiegła szybko i rzeczowo. Uzyskałam konkretną odpowiedź na swoje pytanie bez wychodzenia z domu. Jestem bardzo zadowolona.

mmalyszko7

16.07.2023

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Szybko i skutecznie...
Szybko i skutecznie rozwiązują problemy, odpowiadają kompetentnie na pytanie, zdecydowanie polecam

Klient_Zscub

16.07.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Szybka obsługa, skuteczne...
Szybka obsługa, skuteczne rozwiązanie problemu, polecam jeśli ktoś chce szybko rozwiązać problem.

Klient_Zscub

16.07.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Do placówki mBanku...
Do placówki mBanku trafiłam przy okazji zakładania konta. Informacje jakich udzieliła mi Pani w banku były wyczerpujące. Miałam możliwość zadawania pytań, rzeczy które dotyczą mojego konta, a także Pani od siebie udzieliła mi kliku przydatnych wskazówek do konta, o których warto wiedzieć. Kompetencje Pani były na bardzo wysokim poziomie, zarówno jak i kultura osobista.

Justyna

03.07.2023

Placówka

Białystok, Świętojańska 15

Nie zgadzam się (0)
Korzystam z mBanku...
Korzystam z mBanku i jestem zadowolona z ich usług. Szybki kontakt oraz szybkie rozwiązanie problemów. Dużo ofert, każdy znajdzie coś dla siebie

cqly

29.06.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kompetencje pracownika banku...
Kompetencje pracownika banku oceniam na dobre, Pani potrafiła doradzić mi co do rat na kredyt gotówkowy. Zachowanie oceniam na bardzo wysoki poziom m.in inteligentność, uprzejmość. Oferta na kredyt była spora dla każdego znajdzie się jakiś produkt. Czas obsługi był krótki oraz zwięzły. Wygląd wewnątrz był średni sporo papierów na podłodze, a z zewnątrz ok.

Darek33x

29.06.2023

Placówka

Szczecin, Al. Wyzwolenia 18

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra oferta...
Bardzo dobra oferta banku, korzystne promocje i prosta obsługa aplikacji. Możliwość wyboru karty wirtualnej i dobra obsługa. Polecam!

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na wysokim...
Obsługa na wysokim poziomie, jasne klarowne wytłumaczenie oferty bankowości mobilnej

MadzialenkaFido

22.06.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalne i rzetelne...
Profesjonalne i rzetelne podejście do potencjalnego klienta. Pani, która mnie obsługiwała szczegółowo wyjaśniła warunki oferty i członkostwa. Cała wizyta przebiegła w dobrej i fachowej atmosferze.

SylBen

22.05.2023

Placówka

Wałbrzych, Pl. Magistracki 3a

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalne podejście do...
Profesjonalne podejście do potencjalnego klienta. Pani, która mnie obsługiwała szczegółowo wyjaśniła wszystkie informacje i warunki dotyczące członkostwa. Cała wizyta w placówce przebiegła w dobrej i fachowej atmosferze.

SylBen

22.05.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Pani na chacie...
Pani na chacie pokierowała mnie krok po kroku gdzie znaleźć odpowiedni wniosek i jak go uzupełnić. Dzięki temu mój problem został szybko rozwiązany.

Klient_wY6iu

22.05.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym podzielić się...
Chciałbym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat wizyty w placówce Mbanku w Galerii Wroclavia. Byłem tam niedawno, ponieważ zablokowałem sobie konto online i musiałem uzyskać pomoc od pracowników banku. Pracownik przywitał mnie serdecznie i natychmiast zainteresował się moim problemem, był dobrze przeszkolony i kompetentny, co pozwoliło mi na szybkie rozwiązanie mojego problemu. Przyjazne i komfortowe środowisko galeria Wroclavia jest nowoczesnym i przyjemnym miejscem, a sama placówka była czysta i estetycznie urządzona. Czułem się tam komfortowo i zrelaksowany, co zdecydowanie przyczyniło się do pozytywnego doświadczenia. Doceniam, że bank inwestuje w innowacje technologiczne, aby zapewnić swoim klientom wygodę i efektywność.

Klient_ykD9F

08.05.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Niedawno korzystałem z...
Niedawno korzystałem z usług oddziału mBanku dla klientów indywidualnych w Olsztynie w celu założenia konta. Na uznanie zasługuje fakt szybkiej obsługi, czekanie nie trwało dłużej niż parę minut. Oddział wyglądał schludnie, brakuje jednak w nim trochę zieleni. Obsługa przez dedykowanego doradcę była poprawna, przedstawiono mi wszystkie warunki konta osobistego wraz z aktywnymi promocjami, jednak spotkanie przebiegało w mojej opinii w charakterze "jak najszybciej obsłużyć i przejść do następnego klienta", co jest dla mnie ogromnym minusem, nie chcę być jako klient narażany na presję czasu, gdy jestem obsługiwany. Poza tym faktem, wizytę oceniam dobrze, pracownik mnie obsługujący wyglądał elegancko, był kompetentny i udzielił wyczerpujących wyjaśnień.

Klient_TO1AG

05.05.2023

Placówka

Olsztyn, Piłsudskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Byłem ostatnio założyć...
Byłem ostatnio założyć konto w MBanku skorzystałem z MKiosku w Galerii Wiślanka w Żorach. Obsłużyła mnie bardzo miła i kompetentna pani. Przedstawiła mi ofertę banku pomogła mi wybrać najbardziej korzystną dla mnie ofertę odraz przedstawiła mi programy bonusowe dla nowych klientów MBanku. Na sam koniec pomogła mi również spersonalizować moją kartę płatniczą aby miała mojego autorskiego wizerunku. Pani bardzo miłą I pomocną jeżeli miałbym ocenić obsługę i komunikatywność tej o to pani oceniłbym ją 10/10 pkt. Po kilku miesiącach użytkowania konta mogą stwierdzić że jest fo jeden z lepszych banków, małe prowizję za przelewy na konto oszczędnościowe i aby je przelać na konto zwykłe. Mają dużo programów dla nowych i stałych klientów. Chwali się to że fajnymi ofertami przyciągają nowych klientów i co najważniejsze zatrzymują reż swoich stałych i nie zapominają o nich. Na koniec mogę jedynie powiedzieć że bardzo serdecznie polecam Placówkę MBanku. 😊😊

Pablo Kołcz

03.04.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Ostatnio odwiedziłem bank,...
Ostatnio odwiedziłem bank, w którym mam konto od kilku lat. Czas obsługi był w porządku, chociaż zdarzały się momenty, kiedy trzeba było czekać w kolejce. Personel banku był miły i pomocny, choć zdarzały się sytuacje, kiedy nie udzielano odpowiedzi na moje pytania w sposób zrozumiały. Oferta banku wydaje mi się konkurencyjna w porównaniu do innych banków na rynku. Wygląd banku jest schludny i elegancki.

KamilWala_YmEA

01.04.2023

Placówka

Kraków, Dietla 42

Nie zgadzam się (0)

mBank

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż mBank?

Ktoś 2 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Obsługa miła i...
Obsługa miła i pomocna, godziny pracy punktu w moim mieście są wystarczająco długie żeby móc przyjść po pracy nie spiesząc się.
Zgadzasz się?