mBank

(4.21)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2904 z 3801)

Na mapach google...
Na mapach google i na stronie internetowej informacja ze placówka czynna po przybyciu na miejsce okazuje się że placówka jest zamknięta, prawdopodobnie remont. Zero informacji na drzwiach, na stronie....

KWIATEK

01.12.2022

Placówka

Warszawa, ul. Prosta 68

Nie zgadzam się (0)
Świetny bank, ze...
Świetny bank, ze świetną aplikacją na telefon. Prawie wszystko idzie łatwo załatwić.

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Głogowska 161

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię ten...
Bardzo lubię ten bank. Pracownicy zawsze miło i chętni do pomocy. Za każdym razem każdy pracownik schludnie ubrany w stroje służbowe. Polecam do korzystania z ich usług

Klient_CUUf3

26.08.2022

Placówka

Pabianice, Zamkowa 20

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna obsługa. Pani...
Profesjonalna obsługa. Pani była bardzo miła i uprzejma, szybko udało się załatwić wszystkie sprawy. Prowizje bankowe na bardzo przystępnym poziomie.

Klient_i0TC3

20.08.2022

Placówka

Ostrów Wielkopolski, Kolejowa 25

Nie zgadzam się (0)
Konsultanci odpowiadają rzeczowo...
Konsultanci odpowiadają rzeczowo i grzecznie, ale czas oczekiwania na połączenie czy przełączenie do odpowiedniego działu stanowczo za długi.

Klient_yThyE

26.07.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze zorganizowana...
Bardzo dobrze zorganizowana obsługa klienta. Miło, sprawnie, rzetelnie. Pracownicy szczegółowo wyjaśniają wszelkie kwestie zrozumiałym dla klienta językiem. Przy okazji informują o nowych promocjach i produktach, ale bez ciśnienia, że należy je aktywować. Aż chce się wracać. Polecam

Nati

13.07.2022

Placówka

Zielona Góra, Pl. Matejki 19

Nie zgadzam się (0)
Infolina mBanku pozostawia...
Infolina mBanku pozostawia naprawde wiele do życzenia... niestety trzeba bardzo długo czekać na połączenie, po czym jak już do tego dojdzie to słychać, że temu pracownikowi nic się nie chce. Generalnie lepiej próbować załatwiać jakiekolwiek sprawy w placówce... niestety personel do wymiany

Wioleta_157

10.07.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Mbank pomógł mi...
Mbank pomógł mi już nie raz, Zawsze z ochotą i pomoc była od zaraz. Doradcy profesjonalni oraz kompetentni, Według mnie najlepsi w swoim fachu, po prostu niezastąpieni. Wszystko załatwione tip-top, Przez co i dla mnie są oni TOP! Szybki czas oczekiwania, Widać, że zwracają uwagę do rzetelnego dbania. Co więcej mogę powiedzieć, Dzięki ich kontom oszczędnościowym nie będę biednieć! 😊

Jakub_89

08.07.2022

Placówka

Jelenia Góra, Bankowa 36

Nie zgadzam się (0)
Korzystna oferta, prosta...
Korzystna oferta, prosta aplikacja mobilna.

Tomasz_2389

21.06.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani bardzo pomocna wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Klient_looqO

10.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalne podejście do...
Profesjonalne podejście do klienta. Pani w bardzo rzeczowy sposób przedstawiła ofertę banku. Zapytała się do jakich celów będzie głównie służył rachunek bankowy. Zaproponowała kilka opcji z zaznaczeniem tej najkorzystniejszej. Przedstawiła ofertę promocji w zamian za otwarcie konta w danej sieci. Przekazała wszelkie informację na temat opłat za rachunek/ kartę do konta oraz sposobach jak unikać tych opłat. Po dokładnym zapoznaniu się z warunkami doszło do zawarcia umowy. Po podpisaniu umowy z rąk konsultanta otrzymałem teczkę z całą dokumentacją tj. (Umowa o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych; Potwierdzenie otwarcia Rachunku; Regulamin promocji "mUpominek"; Identyfikator do bankowości elektronicznej; Dokument dotyczący opłat; Regulamin Promocji "I możesz więcej"; Wizytówkę opiekuna konta. oraz otrzymałem wybrany upominek z promocji "mUpominek".

Klient_ij7c

12.05.2022

Placówka

Włocławek, Kilińskiego

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szybka i...
Bardzo szybka i fachowa obsługa dzięki czemu nie ma kolejek. Budynek zadbany i dobrze posprzątany. Personel elokwentny i wykwalifikowany, zainteresowany klientem.

Klient_oxfJ

11.05.2022

Placówka

Radom, Żeromskiego 86

Nie zgadzam się (0)
Konsultantka na czacie...
Konsultantka na czacie online bardzo szybko i sprawnie odpowiedziała oraz zmieniła limity transakcyjne. Praktycznie zerowy czas oczekiwania na pomoc personelu.

Niezweryfikowany Klient_k2lU

05.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Życzliwy i cierpliwy...
Życzliwy i cierpliwy konsultant, wytłumaczył operacje krok po kroku. Krótki czas oczekiwania na połączenie.

Niezweryfikowany Klient_k2lU

05.05.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach chciałam otworzyć rachunek bankowy w tym banku. Natomiast poziom obsługi klienta w tej placówce pozostawia dużo do życzenia. Do stanowiska nikt mnie nie poprosił przez ok. 20 min. A kiedy już doszło do obsługi pan nie miał zamiaru wgl przedstawiać mi oferty konta. Poprosił od razu o dowód osobisty. To jest niedopuszczalne. Konto oczywiście nie zostało założone.

Klient_Qr7S

29.04.2022

Placówka

Kielce, Świętokrzyska 20

Nie zgadzam się (0)
obsługa jakby siedziała...
obsługa jakby siedziała tam za karę, są mili tylko podczas otwierania konta później już cieżko o jaką kolwiek pomoc

Niezweryfikowany Klient_qTK3

27.04.2022

Placówka

Gliwice, Zwycięstwa 56

Nie zgadzam się (0)
Kontakt telefoniczny przez...
Kontakt telefoniczny przez infolinie, Pani dzwoniła z ofertą kredytu gotówkowego, bardzo konkretną osoba, jasno przedstawiła ofertę, korzyści z finansowania.

Klient_GhPz

25.04.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Placówka jak najbardziej...
Placówka jak najbardziej na wysokim poziomie obsługi klienta, troskliwa , pytająca czy wszystko jest zrozumiałe , pomieszczenie czyste , bez widocznych śladów brudu , uśmiech na twarzy obsługi mówi że dobrze wybraliśmy , jeżeli chodzi o ofertę to bardzo bogaty asortyment bankowy , każdy znajdzie lokatę/konto/usługę dla siebie .Obsługa dobrze zaznajomiona z ofertą , żadne pytanie ich nie zaskoczy.

Klient_Ofni

25.04.2022

Placówka

Rybnik, Pl. Wolności 10

Nie zgadzam się (0)
Od 3 tygodni...
Od 3 tygodni czekam jak łaskawi pracownicy przepchną mój wniosek o kredyt konsolidacyjny. 4 razy przesyłałem dokumenty, które niby miały być potrzebne. Według mnie była to wymówka żeby to przedłużyć rozpatrywanie. Piszą SMSy jakich dokumentów brakowało, a dodzwonić się do nich nie można. W innym banku miałbym zapewnie wszystko załatwione.

Klient_WaXk

21.04.2022

Placówka

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Doskonała obsługa. Profesjonalne...
Doskonała obsługa. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie. Doradztwo na wysokim poziomie.

Klient_QDzo

20.04.2022

Placówka

Dąbrowa Górnicza, 3-go Maja 3

Nie zgadzam się (0)

mBank

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż mBank?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Na mapach google...
Na mapach google i na stronie internetowej informacja ze placówka czynna po przybyciu na miejsce okazuje się że placówka jest zamknięta, prawdopodobnie remont. Zero informacji na drzwiach, na stronie....
Zgadzasz się?