mBank

(4.29)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2896 z 3789)

Korzystna oferta, prosta...
Korzystna oferta, prosta aplikacja mobilna.

Tomasz_2389

21.06.2022

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani bardzo pomocna wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Klient_looqO

10.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalne podejście do...
Profesjonalne podejście do klienta. Pani w bardzo rzeczowy sposób przedstawiła ofertę banku. Zapytała się do jakich celów będzie głównie służył rachunek bankowy. Zaproponowała kilka opcji z zaznaczeniem tej najkorzystniejszej. Przedstawiła ofertę promocji w zamian za otwarcie konta w danej sieci. Przekazała wszelkie informację na temat opłat za rachunek/ kartę do konta oraz sposobach jak unikać tych opłat. Po dokładnym zapoznaniu się z warunkami doszło do zawarcia umowy. Po podpisaniu umowy z rąk konsultanta otrzymałem teczkę z całą dokumentacją tj. (Umowa o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych; Potwierdzenie otwarcia Rachunku; Regulamin promocji "mUpominek"; Identyfikator do bankowości elektronicznej; Dokument dotyczący opłat; Regulamin Promocji "I możesz więcej"; Wizytówkę opiekuna konta. oraz otrzymałem wybrany upominek z promocji "mUpominek".

Klient_ij7c

11.05.2022

Placówka

Włocławek, Kilińskiego

Nie zgadzam się (0)
Bardzo szybka i...
Bardzo szybka i fachowa obsługa dzięki czemu nie ma kolejek. Budynek zadbany i dobrze posprzątany. Personel elokwentny i wykwalifikowany, zainteresowany klientem.

Klient_oxfJ

10.05.2022

Placówka

Radom, Żeromskiego 86

Nie zgadzam się (0)
Konsultantka na czacie...
Konsultantka na czacie online bardzo szybko i sprawnie odpowiedziała oraz zmieniła limity transakcyjne. Praktycznie zerowy czas oczekiwania na pomoc personelu.

Klient_k2lU

05.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Życzliwy i cierpliwy...
Życzliwy i cierpliwy konsultant, wytłumaczył operacje krok po kroku. Krótki czas oczekiwania na połączenie.

Klient_k2lU

05.05.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Będąc na zakupach...
Będąc na zakupach chciałam otworzyć rachunek bankowy w tym banku. Natomiast poziom obsługi klienta w tej placówce pozostawia dużo do życzenia. Do stanowiska nikt mnie nie poprosił przez ok. 20 min. A kiedy już doszło do obsługi pan nie miał zamiaru wgl przedstawiać mi oferty konta. Poprosił od razu o dowód osobisty. To jest niedopuszczalne. Konto oczywiście nie zostało założone.

Klient_Qr7S

28.04.2022

Placówka

Kielce, Świętokrzyska 20

Nie zgadzam się (0)
obsługa jakby siedziała...
obsługa jakby siedziała tam za karę, są mili tylko podczas otwierania konta później już cieżko o jaką kolwiek pomoc

Klient_qTK3

27.04.2022

Placówka

Gliwice, Zwycięstwa 56

Nie zgadzam się (0)
Kontakt telefoniczny przez...
Kontakt telefoniczny przez infolinie, Pani dzwoniła z ofertą kredytu gotówkowego, bardzo konkretną osoba, jasno przedstawiła ofertę, korzyści z finansowania.

Klient_GhPz

25.04.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Placówka jak najbardziej...
Placówka jak najbardziej na wysokim poziomie obsługi klienta, troskliwa , pytająca czy wszystko jest zrozumiałe , pomieszczenie czyste , bez widocznych śladów brudu , uśmiech na twarzy obsługi mówi że dobrze wybraliśmy , jeżeli chodzi o ofertę to bardzo bogaty asortyment bankowy , każdy znajdzie lokatę/konto/usługę dla siebie .Obsługa dobrze zaznajomiona z ofertą , żadne pytanie ich nie zaskoczy.

Klient_Ofni

25.04.2022

Placówka

Rybnik, Pl. Wolności 10

Nie zgadzam się (0)
Od 3 tygodni...
Od 3 tygodni czekam jak łaskawi pracownicy przepchną mój wniosek o kredyt konsolidacyjny. 4 razy przesyłałem dokumenty, które niby miały być potrzebne. Według mnie była to wymówka żeby to przedłużyć rozpatrywanie. Piszą SMSy jakich dokumentów brakowało, a dodzwonić się do nich nie można. W innym banku miałbym zapewnie wszystko załatwione.

Klient_WaXk

21.04.2022

Placówka

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Doskonała obsługa. Profesjonalne...
Doskonała obsługa. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie. Doradztwo na wysokim poziomie.

Klient_QDzo

19.04.2022

Placówka

Dąbrowa Górnicza, 3-go Maja 3

Nie zgadzam się (0)
Reklamacja wpłaty we...
Reklamacja wpłaty we wpłatomacie załatwiona szybko. Obsługa bardzo miła. Gorąco polecam:)

Klient_8Idu

29.03.2022

Placówka

Warszawa, Puławska 11

Nie zgadzam się (0)
Kiepska placówka, służy...
Kiepska placówka, służy jedynie do otworzenia konta i skorzystania z bankomatu.W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów - brak odpowiedzi i odsyłanie na infolinię, mało kompetentni pracownicy. Ciężko tutaj cokolwiek załatwić. Pracownicy mało uśmiechnięci, raczej zmęczeni pracą w tym miejscu, siedzący od niechcenia.

Klient_QfWE

28.03.2022

Placówka

Piaseczno, Jana Pawła II 24/8

Nie zgadzam się (0)
Krótki czas oczekiwania,...
Krótki czas oczekiwania, minimalne kolejki, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Indywidualne podejście do klienta. Świetna lokalizacja placówki.

Klient_8OvP

23.03.2022

Placówka

Tarnów, Legionów 2

Nie zgadzam się (0)
Dwa razy już...
Dwa razy już prosiłem konsultanta wskazanego w aplikacji mobilnej jako mojego opiekuna o kontakt. Do tej pory się ze mną nie skontaktował. Po co ta opcja w aplikacji?

Klient_e90N

22.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Polecam mbank, nigdy...
Polecam mbank, nigdy z tym bankiem nie miałam problemów. Zdarzyło mi się kontaktować z nimi za pomocą chatu w aplikacji i pomoc była bardzo szybka oraz rzeczowa. Wszystkie informacje bardzo przejrzyste, aplikacja świetna i bardzo dobrze mi się z niej korzysta. Namawiam teraz swoich rodziców, aby się przenieśli.

Klient_WvI9

10.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Założenie konta bankowego...
Założenie konta bankowego to tylko kilka formalności które można szybko przeprowadzić online. Kontakt z obsługą bardzo szybki i treściwy.

Klient_0bxb

07.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Placówka mbanku w...
Placówka mbanku w galerii Wroclavia przy ulicy Suchej 1 we Wrocławiu zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Zaczynając od początku, bank wygląda nowocześnie i panuje tam bardzo miła i przyjazna atmosfera. Nie zauważyłem nigdy tam gigantycznych kolejek, ze względu, że zawsze są otwarte trzy stanowiska. Na duży plus trzeba przyznać, że pracują tam osoby z doświadczeniem, które znają się na rzeczy i potrafią pomóc w każdej sytuacji, a nie jak w niektórych bankach rozkładają ręce i zostawiają klienta samemu sobie, by sobie poradził. Osoby tam pracujące wszystko wytłumaczą na prosty ludzki rozum, bez żadnych małych druczków i żargonów bankowych, Szczerze to polecam tą placówkę, ponieważ szybko i jasno rozwiążesz każdą sprawę, nie musisz czekać i tracić czasu by cokolwiek wyjaśnić z doradcą banku, ponieważ nie ma tam kolejek, a po trzecie jest to dobry bank w szczególności dla młodych osób.

Klient_n0qd

06.03.2022

Placówka

Wrocław, ul. Sucha 1

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalna obsługa.,Konsultant szybko...
Profesjonalna obsługa.,Konsultant szybko rozwiązuje każdy problem. Wyczerpująco przedstawia aktualną ofertę, proponuje nowe produkty. Zostają zachowane wszystkie standardy ochrony danych osobowych

Klient_5zrF

28.01.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

mBank

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż mBank?

Ktoś 2 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;