InPost

(4.27)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1749 z 3325)

Najgorsza firma na...
Najgorsza firma na świecie. Kurier nie skontaktował się ze mną, nie dostałam żadnego smsa, a potem paczka została zwrócona do nadawcy. Infolinia to jakaś kpina, zero pomocy. Nie polecam!

KatarzynaR

02.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przesyłka zagubiona przez...
Przesyłka zagubiona przez kuriera InPost - prawdopodobnie trafiła do innej skrytki, gdyż ta włąściwa, wskazana przez aplikację, okazała się pusta. Piszę "prawdopodobnie", gdyż InPost wypina się na wyjaśnienie okoliczności zaginięcia przesyłki i jej odzyskania, lub zwrotu jej wartości. Żądają ode mnie oświadczenia, pochodzącego od sprzedawcy towaru/nadawcy przesyłki mimo, że zaginiona przesyłka zawierała zakupiony i opłacony przeze mnie towar - przesłałem do InPost fakturę potwierdzającą zakup i opłacenie towaru. Dotychczas miałem dobre zdanie o InPost - po opisanym, olewatorskim podejściu tej firmy zminimalizuję korzystanie z ich wątpliwej jakości usług... Generalnie InPost - dno i metr mułu.

Klient_tslv

17.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zdziwiona...
Jestem bardzo zdziwiona obniżeniem jakości obsługi InPost . Zamówiłam paczkę za pobraniem i okazało się, że kurier nie ma wydać, bo nie mają obowiązku mieć przy sobie pieniędzy. Zaproponowałam, że podejdę rozmienić ale kurier kategorycznie odmówił i wpisał, że odmawiam przyjęcia paczki. Mało tego powiedział, że tę resztę mogę mu darować i wtedy zostawi mi paczkę. Dodam, ze był przy tym bezczelny i niemiły. BEZCZELNIE RZĄDAJĄ NAPIWKÓW OD KLIENTÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA ODEBRANIU PACZKI!!!! Jeśli firma oferuje usługi paczki za pobraniem to kurier powinien mieć przy sobie jakiekolwiek pieniądze a nie wymuszać zostawianie napiwków, twierdząc, że wszyscy opłacają swoje paczki i nikt nie zamawia za pobraniem. Warto zweryfikować swoich pracowników, bo jak widać nie każdy nadaje się do pracy z ludźmi.

Klient_3dMs

05.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Witam, Podzielę się...
Witam, Podzielę się z Państwem swoim dzisiejszym doświadczeniem przy paczkomacie Inpost. Pojechalem samochodem na ul. Mackiewicza 17 w Krakowie w celu nadania paczki w paczkomacie. Podczas wpisywania numeru paczki w międzyczasie przyjechał pan kurier, który był chyba umówiony z kimś na odbiór paczki. W chwili wkładania przeze mnie paczki do skrzynki miałem mały problem by ją tam wcisnąć, bo tektura była trochę za gruba. Usłyszałem komentarze za plecami, coś w stylu "wkładaj, wkładaj, ja se wyciągnę". Zapytałem się o co dzodzi. Kurier w arogancki sposób powiedział, że nie może później wyciągnąć paczki. Odpowiedziałem kurierowi, że skoro ją wsadziłem to pewnie będzie mógł ją wyciągnąć. Wyciągnąłem paczkę z paczkomatu i zapytałem kuriera, czy może mi pomóc i pokazać, gdzie się wybiera rozmiar skrzynki. Odburknął i powiedział, że on nie jest od tego, żeby mi pokazywać takie rzeczy. W trakcie rozmowy skrzynka została zamknięta i nie mogłem już nadać paczki.To wszystko to nic bo najgorsze miało dopiero nadejść. Doszedłem do wniosku,że wrócę do paczkomatu później i wyślę ją jeszcze raz po zapoznaniu z instrukcją wyboru rozmiaru skrzynki. Kurier Inpostu nie dawał za wygraną i zwyzywał mnie w nieprzyjemny sposób. Cały czas zwracał się do mnie na Ty. Kolega kuriera jak zobaczył co się dzieje nagle zniknął, wcześniej próbując uspokoić bezczelnego pracownika Inpost. Poinformowałem kuriera, że jest w pracy i odpowie za zwyzywanie mnie. Odpowiedział mi, że nic mu zrobię, bo nie jestem w stanie mu tego udowodnić. Pod koniec chyba zrozumiał swoją sytuację bo zaproponował, że zabierze mi paczkę.... Odmówiłem. Obawiam się,że gdybym nie odjechał spod paczkomat możliwe, że zostałbym pobity przez kuriera Inpost. Piszę to z pełną powagą. Numer rejestracyjny samochodu kuriera to WU1298L. Incydent miał miejsce pod paczkomatem ul. Siewna 17 około godziny 15.20. Słyszałem, że Pan prezes nagrodził kiedyś kuriera, który znalazł portfel w godzinach pracy... Jestem ciekawy jak Pan prezes nagrodzi kuriera za zwyzywanie klienta nie wspominając już o zwrotach na "Ty". Nie polecam tej firmy. Nie będę korzystał z usług firmy Inpost, biorąc pod uwagę jak niezróważonych emocjonalnie zatrudnia pracowników. Kiedyś może dojść do tragedii. Z wysyłki zrezygnowałem. (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Klient_tbXa

04.05.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Kiedyś byłam sceptycznie...
Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do pomysłu paczkomatów i korzystania z nich, jednak Inpost szybko rozwiał moje obawy. Od tego momentu w ogóle nie korzystam z usług kurierów jeżeli nie muszę tylko właśnie z paczkomatów Inpost. Aplikacja jest przejrzysta, wygodna w użyciu, często unowocześniana. Podoba mi się zwłaszcza możliwość odbioru za pomocą skanowania kodu QR, oraz możliwość przedłużenia odbioru przesyłki. Dodam również, że w tym roku firma In Post pokazała wielki szacunek dla klientów, gdy w czasie załamania pogodowego (w całej Polsce wiatr wiał kilka dni średnio 100km/h), ogłoszono, że dla bezpieczeństwa klientów, przesyłki zostaną w paczkomatach przetrzymane kilka dni dłużej, a koszty pokrywa In Post. Brawo!

Klient_e0yw

03.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kilkukrotnie probowalam otworzyć...
Kilkukrotnie probowalam otworzyć skrytkę - nie udało się przez 2 dni. Infolinia nieczynna - przerwa techniczna. Musiałam opłacić przedłużenie skrytki. Zgłosiłam dwukrotnie awarie skrytki, po czym podjechałam pod paczkomat i rozmawiałam z konsultantem aby problem rozwiązać zdalnie. Akurat podjechał kurier, który również uczestniczył w tej rozmowie i zrobił interwencje w tej sprawie (zgłoszonej!) Kurier dostał przypisana interwencje, że jest zrobiona, odchaczona, paczka wydana. Okej fajnie. Zgłosiłam reklamacje oraz zwrot kosztów przedłużenia skrytki - konsultant potwierdził że w tym przypadku dostanę zwrot. Oczywiście według Inpostu żadnej awarii nie było i nie oddadzą pieniędzy. Robicie z ludzi kretynów? Już nie chodzi o te 9 zł! Tylko o zasady. Z winy Inpostu, czy to pracownika czy paczkomatu ja musiałam ponieść koszty przedłużenia tej skrytki. Nie wspomnę o kilkukrotnym podjeżdżaniu i starconym czasie! Konsultant sam potwierdził że widział w systemie że było kilka nie udanych prób odebrania paczki! Rezygnuje z dniem dzisiejszym z Waszych usług.

Klient_uIdf

20.04.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
najgorsza firma na...
najgorsza firma na świecie, zbywają klientów

niezalogowany-uzytkownik

19.04.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
To firma dno,...
To firma dno, a konsultant z kurierem tylko wprowadzają w błąd, wmawiający, że były trzy próby dostarczenia paczki pod wskazany adres, ale nikogo nie zastali...... Dziwne to jest, bo pod tym adresem mieszka osoba niepełnosprawna, więc kurier chyba wylądował na Księżycu, jeżeli mówił, że nikogo nie było pod tym adresem. Wychodzę z założenia, ze tę paczkę zgubili, a teraz próbują zwalić winę na kupującego i każą się kontaktować ze sprzedawcą ! Omijać szerokim łukiem !

Klient_C58V

01.04.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Przykre jak zostałam...
Przykre jak zostałam potraktowana przez firme ,ktora tyle paczek mi dostarczała.Dostarczała ponieważ ostatnią paczke nie wiadomo czemu kurier nie umiescił w paczkomacie,tylko wywiożł spowrotem.Finał taki że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć czemu,zarówno zamiast ją dostarczyć zwrócono do nadawcy.Chcesz mieć szybko paczkę w domu lepiej wybrać każdą firme,lecz nie Inpost,tu na czas nie bedzie,gdyż ostatnio albo kurierzy nie wkładaja ich do paczkomatow,albo wrzucaja po dwie paczki różnych odbiorcow do jednej skrytki.Ten z odbiorców co nie uczciwy zawsze paczke bedzie miał za free.Niestety infolinia zero wiedzy...na pytanie czemu moja skrytka w paczkomacie jest pusta?odpowiedz...nie wiemy.....czemu kurier ni umiescil jej tam?....nie wiemy.....czy zostanie doreczona,skoro wina leży po stronie dostawcy?????nie zostanie doreczona,wróci do nadawcy.....dlaczego?????nie wiemy.....przykre,lecz prawdziwe....NIE POLECAM JEST CORAZ GORZEJ Z JAKOŚĆIĄ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Klient_PvTe

31.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rozumiem zasady działania...
Rozumiem zasady działania tej firmy, sama pracuję u konkurencji, ale Pan na infolinii powtarzał mi tylko regułki, przez chwile odniosłam wrażenie że rozmawiam z botem, zero konstruktywnej rozmowy. Dodatkowo Pan wydukał ze zgłasza problem a było to ewidentnie zbycie upierdliwego klienta.

Klient_MkVd

19.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Dobra i solidna...
Dobra i solidna obsługa na infolinii, po moim telefonie naprawiono system paczkomatu.

Szymon_400

10.03.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Od lat wysyłamy...
Od lat wysyłamy kartony tego samego rozmiaru i wagi, ale płacimy różnie. Raz 30, raz 110 a innym razem 300. Jednym słowem kpina. Rozwiązuje umowę i idę do Pocztexu. Tam przynajmniej zawsze wiedziałem ile zapłacę za paczkę i rachunek się zgadzał. A w inposcie nigdy nie wiem jaki będę mieć rachunek.

Klient_njZq

16.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Firma inpost to...
Firma inpost to totalne dno zgubili moja paczka wartą 1900 zł paczka 8.01 trafiła do oddziału inpost i tam już została niby szukali ale to nic nie dało

Klient_ROwh

12.02.2022

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Żetelna i solidna...
Żetelna i solidna firma

Klient_p6Hh

30.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
INPOST polecam usługi...
INPOST polecam usługi kurierskie. Szybko, sprawnie i blisko domu. Możesz wysyłać o każdej porze dnia i nocy. Tak samo też odbierać. Bez kolejek . Polecam tą formę wysyłek. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.

Urszula_523

29.01.2022

Placówka

Bydgoszcz, Wyzwolenia 99

Nie zgadzam się (0)
Nie polecam usług...
Nie polecam usług tej firmy kurierskie. Lepiej dopłacić i mieć dostarczoną właściwą i w całości paczkę. Przez pomyłkę kuriera nie dotarła do mnie moja paczka, umieścił w nie mojej skrytce ja pomyloną wsadziłem powrotem a teraz oni rozpatrują 2 miesiąc reklamacje. Parodia nie firma. A dziś już się miarka przebrała odbierałem 2 paczki z różnych firm i skrytek i obydwa pudełka uszkodzone z dostępem do zawartości. Nie polecam. skoda pieniędzy i nerwów.

Klient_085U

13.01.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
najlepszy sposób dostawy...
najlepszy sposób dostawy przesyłek. Polecam

Jooly

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Terminowa realizacja przesyłek,...
Terminowa realizacja przesyłek, bliskość paczkomatu.

Klient_W4EE

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Paczkomaty! Najlepsza firma...
Paczkomaty! Najlepsza firma dostawy, szkoda że nie u każdego z kim współpracuje jest mozliwosc skorzystania z tego rozwiązania.

zarejestrowany-uzytkownik

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Uwielbiam firmę. Szybko,...
Uwielbiam firmę. Szybko, skutecznie. Reklamacje równieższybko rozpatrywane.

Alicja_438

31.12.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

InPost

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż InPost?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;