Opinie użytkownika (7)

Podczas zakupów zauważyłem...
Podczas zakupów zauważyłem bardzo dużą ofertę towarów, czystość w normie. Warzywa i owoce świeże. Na duży plus szybka obsługa i kompetencje obsługi na stoisku mięsnym. Czasem robią się zatory przy kasach i trzeba dłużej postać. Sklep polecam

Klient_o4ic

22.04.2022

Polo Market

Placówka

Świdnica, Rolnicza 1

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze prowadzony...
Bardzo dobrze prowadzony sklep, czystość w normie, brak większych kolejek przy kasach, nie zauważyłem braku zatowarowania na półkach. Obsługa miła i pomocna. Na minus: rozstawione towary w ciągach komunikacyjnych blokują przejście dla klientów.

Klient_o4ic

22.04.2022

Polo Market

Placówka

Świdnica, Plac Kombatantów 1

Nie zgadzam się (0)
Telefoniczna Pomoc Warta...
Telefoniczna Pomoc Warta Assistance 24/7 działa dobrze. Krótki czas oczekiwania na połączenie (co nie zawsze się zdarza u konkurencji), uprzejma obsługa, rzeczowość, brak nadmiernych formalności. Pracownik z obsługi przyjął zgłoszenie, odpowiedział na wszelkie moje wątpliwości i zapewnił że zadzwoni do mnie fachowiec w ciągu 3 godzin. Rzeczywiście tak się stało, na drugi dzień usterka została usunięta. Po kilku dniach zadzwonił do mnie pracownik warty z krótka ankietą na temat mojego zadowolenia ze sposobu likwidacji szkody. wynika z tego, ze firma dba o feedback klientów i weryfikuje niesolidnych współpracowników. Duży plus.

Klient_o4ic

23.03.2022

WARTA

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Placówka handlowa "Delikatesy...
Placówka handlowa "Delikatesy Centrum" w Świdnicy jest sklepem w którym bardzo rzadko robię zakupy mimo, że mieszkam stosunkowo blisko. Cechami charakterystycznymi tego sklepu są: 1. Regularne spotkania obsługi przed sklepem na "papierosku": ta "wizytówka" może już z daleka odstraszać potencjalnych klientów 2. Brak towarów na półkach - puste miejsca z opisami towarów, których nie ma w tym miejscu 3. Brak obsługi na stoisku mięsnym 4. Niski poziom czystości sklepu - szczególnie podłóg 5. Ciasnota w sklepie, sporo towaru na paletach blokuje ciągi komunikacyjne, boję się wyjąć towar z półki (np. butelkę) żeby nie narażać się na katastrofę. 6 Średni poziom obsługi przy kasie - ścisk Zastanawiam się czy 5 pracowników w sklepie to nie jest za dużo.

Klient_o4ic

23.03.2022

Delikatesy Centrum

Placówka

Świdnica, Łukasińskiego 10

Nie zgadzam się (0)
Ze sklepu "Orbita"...
Ze sklepu "Orbita" korzystam dość często, szczególnie w soboty i niedziele. Jest otwarty do godz. 22.00 co jest jego sporym atutem. Obsługa sklepu bardzo kompetentna i uprzejma, dokładnie zna towar, który sprzedaje. Bardzo często sprzedawca poleca towar i prezentuje różne jego rodzaje, dając klientowi wybór w różnych przedziałach cenowych. Prezentacja towarów na półkach jest bardzo dobra, czytelna. Towarów (są to głównie piwa) jest dużo i są zróżnicowane. W sklepie panuje porządek, jeśli klienci są niespokojni (różnie bywa w godzinach wieczornych) sprzedawca zawsze uśmiechem i spokojem rozładowuje sytuację. Jedynym minusem jest bardzo mała lada, trudno jest wystawić na niej wszystkie zamówione towary, trzeba pakować po jednym.

Klient_o4ic

22.03.2022

Sklep Orbita

Placówka

Świdnica, Grodzka 14

Nie zgadzam się (0)
Często robię zakupy...
Często robię zakupy w sklepie Netto przy ul. Gdyńskiej. Po niedawnym remoncie sklep sprawia wrażenie przestronniejszego. Praktycznie w każdym dziale można spokojnie wybierać sobie towary nie narażając się na przepychanki. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie sekcji towarów spożywczych przecenionych/ bliskich końca terminu ważności. Obsługa kasowa jest sprawna i uprzejma jednak moim zdaniem brakuje minimum 1 osoby by sprawnie rozładować szybko tworzące się kolejki. Nieraz spotkałem się ze zniecierpliwieniem, a nawet ze zdenerwowanie klientów oczekujących na końcu długiego ogonka do kasy. Obsługa jest zgrana, uprzejma i pracowita (komunikuje się przez interkom), ciągle dowozi towar, układa na półkach lub sprząta. Towar jest bardzo dobrze wyeksponowany, szczególnie w dziale sezonowych promocji. Przydałoby się ciepłe pieczywo, by klient miał wrażenie, że zostało dopiero co wypieczone, jak w innych sklepach.

Klient_o4ic

14.03.2022

NETTO

Placówka

Świdnica, Gdyńska 11

Nie zgadzam się (0)
Przechodząc niedaleko zdecydowałem...
Przechodząc niedaleko zdecydowałem się zrobić zakupy w sklepie "Żabka" na ulicy Parkowej. Już na początku zauważyłem, że obsługa sklepu jest na zewnątrz, śmieje się i pali papierosy. Zapytałem czy sklep jest czynny, czy może jest przerwa, bo nikogo z obsługi nie widzę w środku. Panie odpowiedziały (śmiejąc się), że oczywiście, będą obsługiwać, ale przerwa papierosowa się przecież należy. Wszedłem do sklepu, niestety nie zauważyłem towarów, na których mi zależało (mleko 3,2% i żelki). Odniosłem wrażenie, że towarem głównym w tym sklepie jest piwo, które było wyeksponowane najbardziej. Było wszędzie: na półkach, w dużych lodówkach, nawet na ladzie przy kasie. Inne towary było mi bardzo trudno odnaleźć. Na półkach było też wiele pustych miejsc (np. przy napojach, nie były uzupełnione), jakby czekały na towar. Po kilkuminutowym rozglądaniu się po sklepie niestety żadna z pań z obsługi nie wróciła by mnie obsłużyć. Zdecydowałem, ze nie będę dłużej czekać i wyszedłem ze sklepu. Panie nadal wesoło żartowały dopalając papierosy. Zdecydowałem, że od tej pory nie będę kupować w tym sklepie.

Klient_o4ic

14.03.2022

Żabka

Placówka

Świdnica, Parkowa 4

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi