DECATHLON

(3.24)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2207 z 3665)

Jestem zażenowany sytuacją,...
Jestem zażenowany sytuacją, która po raz pierwszy w życiu mnie spotkała i to w sklepie internetowym Decathlon oraz podejściem lekceważącym klienta ze strony tej firmy. Zamówiłem kilka artykułów w tym między innymi spodenki. Decathlon nie przykłada uwagi do swoich produktów,ani ich nie kontroluje. Spodenki musiał ktoś wcześniej przymierzać lub nosić ponieważ miały bardzo nieprzyjemny zapach specyficzny w środku i mniej intensywny na zewnątrz. Był to bardzo nieprzyjemny i specyficzny zapach potu. Oczywiście produkt odesłałem i dodatkowo złożyłem reklamację opisując zaistniałą sytuację. W odpowiedzi otrzymałem przeprosiny i w ramach przeprosin zaoferowano mi kupon na bezpłatną dostawę. W zaistniałej sytuacji uważam że to nieadekwatne do zaistniałej sytuacji, ponieważ nie wiem kto przede mną przymierzał te spodenki i czy ta osoba była zdrowa. Przecież mogłem dostać uczulenia. Wniosek z tej sytuacji mam taki, że Decathlon nie przykłada uwagi do higieny i bezpieczeństwa produktów oraz ma lekceważący stosunek do klienta. Mam uraz do sklepu online Decathlon i z pewnością już nie kupię.

Piotr_1169

26.11.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Mój ulubiony sklep...
Mój ulubiony sklep sportowy

madziulaa

04.10.2022

Placówka

Poznań, Sycowska 51

Nie zgadzam się (0)
Dobrze zorganizowany sklep,...
Dobrze zorganizowany sklep, asortyment poukładany tematycznie co pozwala na szybkie odnalezienie szukanego produktu. Lokal czysty, pracownicy chętni do pomocy i wykazujący się dużą wiedzą o posiadanych produktach.

Klient_SGNR7

21.08.2022

Placówka

Katowice, Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór asortymentu,...
Duży wybór asortymentu, który nie zawsze jest na swoim miejscu. Obsługa miła.

Klient_HcUR2

15.08.2022

Placówka

Warszawa, Malborska, Centrum Handlowe Targówek 53

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep, w...
Duży sklep, w którym wygodnie robi się zakupy. Nawet mimo niewielkiego rozgardiaszu, związanego z dokładaniem towaru na półki, można swobodnie przemieszczać się alejkami. Pracownicy zawsze mili i pomocni. Ostatnio ekipa serwisu zaskoczyła mnie wyczarowując blokady do hamulców, na które już straciłam nadzieję. Dodatkowe plusy to świetne kasy samoobsługowe i bezproblemowe zwroty nietrafionych zakupów.

olasz14

13.08.2022

Placówka

Katowice, Trasa Nikodema i Józefa Renców 30

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,czystość...
Bardzo miła obsługa,czystość sali sprzedazy, uzyskałem odpowiedź na wszystkie moje pytanie i rozwiązanie problemów z którymi się borykałem, mogę śmiało polecić ten sklep każdemu kto potrzebuje dobrej porady na tematu sprzętu sportowego

Klient_oHrtY

01.08.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest bardzo...
Sklep jest bardzo zadbany, a asortyment ładnie poukładany. Pracownicy zawsze starają się pomóc znaleźć produkt oraz odpowiednio doradzają w wyborze produktów. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z kas samoobsługowych bez konieczności skanowania produktów.

Klient_kodC7

01.08.2022

Placówka

Szczecin, Struga 31 A

Nie zgadzam się (0)
Sklep sportowy jakich...
Sklep sportowy jakich bardzo mało! Pracownicy zawsze są zaangażowani i widać, że zależy im aby jak najlepiej doradzić klientowi. Zauważyłem często, ze są to ludzie z pasją, którzy nie patrzą tylko na sprzedaż. Nie są natarczywi ale realnie pomocni. Myślę, że w Decathlonie można znaleźć wszystko i to dosłownie. Przez strój do nurkowania, przez łyżwy, aż do rowerów i deskorolek. Jakość nie jest powalająca, ale trzeba pamiętać, ze jest to w pewnym sensie „sieciówka”. Ceny jak na artykuły sportowe bardzo przystępne, dzięki czemu każdy może sobie na taki wydatek pozwolić. Jedynie raz miałem problem z paragonem. Miałem nabity inny artykuł, a zakupiłem inny. Jednak zmieniono mi to od ręki, bezproblemowo i w miłej atmosferze. Nadprogramowe pieniądze zostały mi od razu wypłacone, wiec tutaj duży plus do jakości obsługi.

Kubos_M

05.07.2022

Placówka

Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła II 17

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest zawsze...
Sklep jest zawsze czysty i uporządkowany, każdy towar ma swoje miejsce. Pracowników zawsze jest sporo, i każdy z nich chętnie służy doradztwem i pomocą. Nie ma żadnego problemu ze zwrotem zakupionych wcześniej rzeczy nawet gdy się już pozbyło metek.

Klient_9qMfM

04.07.2022

Placówka

Opole, Wrocławska centrum handlowe Karolinka 154

Nie zgadzam się (0)
Duża ilość dostępnych...
Duża ilość dostępnych produktów. Miła i pomocna obsługa dysponująca odpowiednią wiedzą. Jako kolejny plus uznać można multimedialny tablet do wyszukiwania produktów oraz kasy samoobsługowe, które nie przysparzają żadnych problemów oraz są proste w obsłudze. Również jakość produktów jest na wysokim poziomie. Asortyment schludnie poukładany. Porządek i czystość utrzymane na terenie całego sklepu. Brak jakichkolwiek minusów.

Klient_e5sEg

23.05.2022

Placówka

Ustowo, Ustowo 48

Nie zgadzam się (0)
Czysto i schludnie....
Czysto i schludnie. Pomocna obsługa. Polecam!

Patrycjaaaaaa

16.05.2022

Placówka

Katowice, Roździeńskiego 200

Nie zgadzam się (0)
Wysłali mi jednego...
Wysłali mi jednego buta.Nigdy więcej zakupów w tym sklepie

Niezweryfikowany Klient_Jy1v

14.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
przestaję kupować w...
przestaję kupować w tej placówce i namawiam innych do tego samego

Iwona_976

31.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wstyd! Władze Zarządu...
Wstyd! Władze Zarządu nie wycofały się z Rosji. Napaść na jeden kraj oznacza napaść na inne. Jeszcze raz wstyd!!!

Niezweryfikowany Klient_wzPf

29.03.2022

Placówka

Warszawa, Al. Jerozolimskie 148

Nie zgadzam się (0)
Nie zasługują nawet...
Nie zasługują nawet na połowę gwiazdki, sługusy Putlera

Niezweryfikowany Klient_EhIV

28.03.2022

Placówka

Bielsko-Biała, Al. Bohaterów Monte Cassino 421

Nie zgadzam się (0)
Pomimo wojny w...
Pomimo wojny w Ukrainie firma nadal pozostaje i sprzedaje w Rosji! Jest to wyraźny przejaw chęci zysku dla swojej firmy i brak solidarności z innymi firmami, które wycofały się z rynku agresora. To wstyd i hańba dla całej sieci, czyli też dla Auchan i Leroy Merlin. Zachęcam do bojkotu tych marek.

Klient_94kj

26.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Rozumiem i nie...
Rozumiem i nie rozumiem decyzji podjętej przez tą sieć. Wiadomo pracują tam zwykli ludzie, ale jednak inne wielkie giganty handlowe się wycofały i w moim odczuciu Decathlon również powinien. Lubię ten sklep, ale dopóki będzie aktywnie działał na terenie Rosji na pewno się do niego nie wybiorę.

Klient_WvI9

25.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Brak przyzwoitości liczą...
Brak przyzwoitości liczą się tylko zyski z rosyjskiego rynku.

Maciej_1116

24.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Putin stracił czarny...
Putin stracił czarny pas, Decathlon powinien stracić certyfikat jakości - proste.

MirekB

24.03.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Kolejna francuska firma...
Kolejna francuska firma kolaborująca ze zbrodniarzem wojennym. Bądźcie przyzwoici i zamknijcie sklepy w rosji (specjalnie małą literką).

Niezweryfikowany Klient_2aNg

24.03.2022

Placówka

Bydgoszcz, Mariana Rejewskiego 5a

Nie zgadzam się (0)

DECATHLON

Decathlon jest międzynarodowym producentem odzieży i sprzętu sportowego. Powstał w 1976 roku we Francji. W Polsce pierwszy sklep otworzono w 2001 roku w Warszawie. Misją firmy jest umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści z uprawiania sportu. Decathlon kieruje swoją działalność według dwóch najważniejszych wartości: witalność i odpowiedzialność. W Polsce znajduje się 59 sklepów oraz dwa magazyny w Gliwicach i Łodzi. W sklepach dostępne są produkty do ponad 90 dyscyplin sportowych oraz 30 produktów marek własnych firmy, wyprodukowanych w Polsce.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż DECATHLON?

Ktoś 7 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo źle.
Bardzo źle.
Zgadzasz się?