Rossmann

(4.22)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP10 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4685 z 7303)

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!

niezalogowany-uzytkownik

13.06.2022

Placówka

Grójec, Armii Krajowej 50

Nie zgadzam się (0)
W sklepie tym...
W sklepie tym jest zawsze bardzo czysto, wszystko poukładane na półkach, czyste podłogi. Pracownicy w miły i kulturalny sposób zwracają się do klientów w razie potrzeby chętnie pomagają klientowi w doborze kosmetyków i służą radą. Bardzo lubię tam robić tam zakupy, cenie sobie przejrzystość sklepu i to że nie musze szukać cen.

Klient Anna

10.06.2022

Placówka

Żory, Al. Zjednoczonej Europy 35

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty dobrze...
Sklep czysty dobrze zatowarowany profesjonal a obsługa.

Klient_looqO

07.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zatowarowany, obsługa zawsze pomocna. W takim sklepie zakupy to przyjemność.

Klient_bWQZs

07.06.2022

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Dobrze zorganizowany sklep,...
Dobrze zorganizowany sklep, dużo miejsca. Niestety problemem jest tu personel, a raczej jego brak. Bardzo często się zdarza, że nie ma nikogo na kasie, ani nawet w pobliżu, a ponieważ nie ma tu ochrony przy wejściu, to nie ma kogo poinformować lub poprosić o sprowadzenie na stanowisko kasowe. Trochę samowolka.

MaQta

06.06.2022

Placówka

Wrocław, Maślicka 216

Nie zgadzam się (0)
Bardzo czysto i...
Bardzo czysto i przejrzyście w drogerii, łatwo znaleźć poszukiwany asortyment a miły Personel fachowo doradza w wyborze najlepszego produktu. Na zewnątrz spory parking - moje ulubione miejsce zakupów kosmetycznych

NickName348

31.05.2022

Placówka

Zabrze, ul. al. Szczęście Ludwika 2b

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w tej...
Zakupy w tej drogerii przebiegły znakomicie. Produkty na półkach były ładnie poukładane i był zadbany porządek. Sprzedawczynie były ubrane w firmowy biały fartuszek z czerwonymi elementami i logo. Panie były bardzo pomocne w znalezieniu poszczególnych produktów oraz podczas obsługi przy kasie. Transakcja przebiegła bardzo szybko i bez zarzutów.

Klient_icubJ

24.05.2022

Placówka

Koszalin, Zwycięstwa 129

Nie zgadzam się (0)
Podczas zakupów w...
Podczas zakupów w Rosmann potrzebowałam pomocy przy wyborze produktu, niestety wszyscy pracownicy byli zajęci i musiałam dłużej poczekać na pracownika. Po jakimś czasie podeszła do mnie Pani i profesjonalnie doradziła w kwestii wyboru odżywki do włosów. W sklepie szeroki wybór produktów a sama drogeria bardzo czysta. Polecam zakupy w sieci Rossmann lecz wydaje mi się, że brakuje w niej pracowników.

Klient_DVYzo

24.05.2022

Placówka

Wrocław, ul. Dokerska 2a

Nie zgadzam się (0)
W placówce można...
W placówce można zauważyć ogólny porządek i ład, choć przy dokładniejszym spojrzeniu widać brak dbałości o szczegóły ( kurz na półkach). Cenówki odpowiadają produktom na półkach, oferty promocyjne są dobrze wyeksponowane. Obsługa jest uprzejma i pomocna, przy kasach został mi zaproponowany produkt promocyjny. Ogólnie oceniam cały sklep w skali 7/10

Klient_zoTV

11.05.2022

Placówka

Warka, Warszawska 25

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra obsługa,...
Bardzo dobra obsługa, panie przesympatyczne zawsze chętne do pomocy.

Klient_bPIu

10.05.2022

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Proponuję szkolić pracowników....
Proponuję szkolić pracowników. Są jak za karę

Klient_7Oi0

07.05.2022

Placówka

Elbląg, ul. Płk. Dąbkaa 152

Nie zgadzam się (0)
Witam, Chcę zwrócić...
Witam, Chcę zwrócić uwagę na podejście firmy Rossmann do klientów przy próbie oddania pełnowartościowego produktu kosmetycznego z paragonem świeżo zakupionego. Po pierwsze uważam odmowę przyjęcia za nieuzasadnioną. Ale przede wszystkim bulwersuje fakt traktowania klienta jako potencjalnego oszusta, wyłudzacza czy "terrorystę" (Pani sugerowała, że mogłam wlać jakiejś podejrzanej substancji do opakowania). To chore! Doświadczyłam tego na własnej skórze, jak również byłam świadkiem rozmowy z inną klientką, która omyłkowo w pośpiechu zakupiła odżywkę zamiast szamponu (identyczne opakowanie) i chciała zwrócić produkt w nienaruszonym stanie. Ludzie to się w głowie nie mieści.!!! Więcej wiary w człowieka Rossmanie

niezalogowany-uzytkownik

07.05.2022

Placówka

Warszawa, Terespolska 17

Nie zgadzam się (0)
Masakra. Dziś robiłam...
Masakra. Dziś robiłam zakupy w drogerii Rossmann ul. Górna Wilda 99/103 Poznań. Pan ochroniarz właściwie zaatakował mnie ordynarnym tonem , że muszę kupić kosmetyk, którego dotknęłam. Panie ekspedientki również zaczęły na mnie krzyczeć, że jestem na kamerce odpowiedziałam, że chce zobaczyć nagranie, to dostałam odpowiedź, że to tylko jest dla kierownika. jestem osoba w średnim wieku, schorowana i ta sytuacja odbiła się na moim zdrowiu. Nie polecam tej placówki.

Klient_1xW4

06.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W sklepie czysto,...
W sklepie czysto, personel pomocny. Nie odnosi się wrażenia, że się przeszkadza. Szeroki asortyment, wszystko dobrze oznaczone. Odejmuję pół gwiazdki za niewygodną lokalizację naklejki do zakupów RossmannGO. Kiedy chciałam pierwszy raz z niej skorzystać, nieźle się naszukałam, bo jest przyklejona przed kasami, a nie przy wejściu do sklepu.

Kamizi94

05.05.2022

Placówka

Gdynia, Kazimierza Górskiego

Nie zgadzam się (0)
Znalazłam wszystko, czego...
Znalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Położenie produktów zgodne z tym, co widnieje w aplikacji - bardzo duże ułatwienie, kiedy nie mam czasu na długie chodzenie po sklepie. Personel miły, naklejka do zakupów RossmannGO zaraz przy wejściu, nie trzeba jej szukać.

Kamizi94

05.05.2022

Placówka

Gdynia, Unruga 1

Nie zgadzam się (0)
Przejrzystość aplikacji. Łatwy proces...
Przejrzystość aplikacji. Łatwy proces złożenia zamówienia. Szybka realizacja zamówienia. Informowanie o etapach zamówienia.

Patrycjaaaaaa

04.05.2022

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty i...
Sklep czysty i dotowarowany, z łatwością mogłam znaleść poszukiwane produkty. Panie zapytane o coś często ignorują zapytanie ale jestem w stanie to zrozumieć więc najczęściej pytam panie przy kasie. Obsługa na kasie uprzejma aczkolwiek nastawiona na szybką obsługę mimo, że nie było za mną nikogo. Nie zostałam przywitana ani pożegnana bez własnej inicjacji. Pani zaproponowała aplikację i dodatkowy produkt promocyjny.

Klient_Y3FN

03.05.2022

Placówka

Suwałki, Dwernickiego 15

Nie zgadzam się (0)
Wszytskie Panie Ekspedientki...
Wszytskie Panie Ekspedientki bardzo miłe, od wejścia zostałam powitana uśmiechem i powitaniem. Asortyment widać uzupełniany na bieżąco. Pani Ekspedientka pomogła w doborze odpwoiedniego kremu, propozyjca pomocy wyszła od Pani Ekspedientki, więc tym bardziej plus. przyjemnością wrócę tu po raz kolejny i polecę sklep Rossmann w Blue City znajomym i rodzinie.

Klient_NXNQ

25.04.2022

Placówka

Warszawa, al. Jerozolimskie 179

Nie zgadzam się (0)
Szybką obsługa sklep...
Szybką obsługa sklep zadbany

Klient_LTFm

21.04.2022

Placówka

Siedlce, Piłsudskiego 74

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, szybki czas obsługi.

zarejestrowany-uzytkownik

19.04.2022

Placówka

Pruszków, Wojska Polskiego 56b

Nie zgadzam się (0)

Rossmann

Historia firmy rozpoczęła się w 1972 roku w niemieckim Hanowerze, gdzie Dirk Rossmann otworzył swój pierwszy sklep. Obecnie u naszych zachodnich sąsiadów funkcjonuje ponad 1700 placówek Rossmanna. Poza tym firma posiada swoje sklepy w Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. Rossmann Polska należy do grupy kapitałowo-zakupowej tworzonej przez Rossmann GmbH oraz A.S. Watson. W jej skład wchodzi ponad 10 000 drogerii w 33 krajach Europy i Azji. Sklepy z logo „Rossmann” znajdują się w Polsce, Niemczech, Czechach, Turcji, Albanii i na Węgrzech i jest ich ponad 2800.

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Rossmann?

Ktoś 6 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Świetnie!
Świetnie!
Zgadzasz się?
Polityka cookies
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.
;