Aqurat

( 5.00 )

Opinie (1)

Dużo jeżdżę w różne miejsca Polski

Dużo jeżdżę w różne miejsca Polski. Często są to małe miejscowości. Jak dotychczas korzystając z "AutoMapa Polska XL" nigdy nie miałem najmniejszych problemów z dojechaniem. Kiedyś woziłem stosy map i często błądziłem w dużych i małych miejscowościach. W dużych miastach jadąc sam nie miałem szans na sprawdzenie nazw ulic /Często są zakazy. Oznaczenie ulic jest złe, pisane jest małymi literkami a tablice umieszczane są daleko/. Dziś jadąc w trasę nawet bardzo daleką nie mam żadnych stresów. Zawsze mam dostępne najdokładniejsze mapy zawarte w "AutoMapa Polska XL", które mogę sobie ściągnąć ze strony producenta i zainstalować na własnym sprzęcie. Wybieram docelowy adres i ze spokojem dojeżdżam na miejsce. Na trasie mam stróża, który upomni i zwróci moją uwagę po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, zwróci moją uwagę na inne ważne informacje występujące w trasie.

Odwiedzałeś ostatnio Aqurat?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem