Zmagasz się z alergią? Sprawdź RANKING najlepszych aptek!

Większość z nas przyzwyczaiła się już, że wiosna to sezon alergiczny. Często dopada nas katar, zatkany nos, łzawiące oczy i ogólne osłabienie. Aby móc zadbać o siebie w odpowiedniej atmosferze, należy wybrać właściwą aptekę - szeroki asortyment, przystępne ceny, miła i profesjonalna obsługa, dogodna lokalizacja. Na te elementy najbardziej zwracamy uwagę. Gdy już nam się uda wybrać odpowiednie miejsce, będziemy zadowoleni tak, jak inni klienci:

 


   Serdecznie polecam tę aptekę + super ceny +miła obsługa zawsze doradzą, co kupić najlepiej +miejsca siedzące :) +szeroki wybór"

   „Panie farmaceutki zawsze bardzo miłe i skore do pomocy, co do wyboru i dopasowania leku do danego problemu. Widać duże kompetencje i kulturę osobistą. Czas obsługi w godzinach szczytu jest nieco dłuższy, ponieważ przeważnie otwarta jest tylko jedna kasa, jednakże często wchodząc do apteki nie ma kolejki i cała wizyta przebiega bardzo szybko. Jeśli chodzi o ofertę apteki to jest bardzo szeroka, dodatkowo jeśli danego leku nie ma na miejscu, mogę zamówić go poprzez aplikację mobilną, co bardzo ułatwia cały proces zakupu. Apteka wygląda schludnie, dominują jasne kolory. W koszach przy kasach zawsze można znaleźć ciekawe promocje. Polecam tą aptekę, jak również aplikację mobilną. Jeśli decyduje się na dostarczenie leków do właśnie tego punktu odbioru, mój czas jest maksymalnie oszczędzony, czyli wszystko tak jak lubię."Pracownicy wszystkich sklepów, zwłaszcza tych specjalistycznych - jak apteki – powinni dbać o komfort klienta i dzielić się z nim swoją wiedzą. To bardzo ważne aby farmaceuta wykazał się cierpliwością i zaangażowaniem w problem klienta. Niestety zdarzają się jeszcze niemiłe wizyty.    „Ze złożonego zamówienia internetowego do wskazanej apteki zostało dostarczone 1/5 produktów. Farmaceuta był uprzejmy, ale w ogóle nie pomocny. Nie potrafił sprawdzić dlaczego zaistniała taka sytuacja, tylko odesłał mnie do kontaktu z infolinią."

 


Podczas trwającego sezonu alergii i wiosennych przeziębień sprawdź, w której aptece najlepiej dokonać zakupów, aby nie narazić się na niekompetentną obsługę lub wysokie ceny. Poniżej przedstawiamy firmy, które otrzymały najlepsze opinie na portalu Jakości Obsługi.


Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja!

Ostatnia opinia

Pani farmaceutka z super podejściem do klienta. Poszłam po zakup syropu na kaszel dla dziecka. Zostałam wypytana o każdą drobnostkę w celu dobrania dobrego syropu. W środku panował spokój, cisza i prz...

Poznań

ul. Półwiejska 42

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Szybka obsługa, konkurencyjne ceny i szeroki asortyment dostępny bez wychodzenia z domu to przepis na przyjemne zakupy.
Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

W dniu dzisiejszym udałem się do ZiKO Apteka w Mogilnie, w celu wykupienia leków. W aptece panował porządek. Było czysto. Leki były przejrzyście ułożone, promocje oznaczone. W aptece obsługiwały dwie...

Mogilno

J. Hallera 13

Zobacz wszystkie opinie

Ostatnia opinia

Świetnie!

niezalogowany-uzytkownik

Zobacz wszystkie opinie

Rankingi Jakości Obsługi


Apteki

Zmagasz się z alergią? Sprawdź RANKING najlepszych aptek!

Czytaj więcej

Restauracje

Jakie restauracje najbardziej uwielbiają Polacy? Pierwsza pozycja Cię zaskoczy!

Czytaj więcej

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi