Amator

( 2.50 )

Opinie (4)

Dość często tu przychodzę i od bardzo długiego czasu

Dość często tu przychodzę i od bardzo długiego czasu korzystam z usług tego sklepu. Faktem jest brak uśmiechu ze strony sprzedawców, zachowanie które niejednokrotnie może być potraktowane jako ignorancja, ale nie można im odmówić profesjonalizmu i chęci pomocy. W ogólnej, długofalowej ocenie jest bardzo dobrze. Ja jak najbardziej polecam sklep.

Bardzo drogi sklep

Bardzo drogi sklep. Ceny części są około dwukrotnie wyższe niż w sklepach internetowych. Jednak przede wszystkim największą wadą jest ignorancja ze strony obsługi. Mam wrażenie ,jakby miała pretensje ,że niekórzy ludzie robią zakupy za kilkanaście złotych a nie wydają tu kilkuset złoty. W sklepie ogólnie czysto i schludnie. Jednak powinni pomyśleć nad cenami.

Odwiedzałeś ostatnio Amator?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem