Bankomat

( 3.50 )

Opinie (6)

Będąc na zakupach w Biedronce

Będąc na zakupach w Biedronce,postanowiłam skorzystać z sąsiedztwa bankomatu.Jak i z konieczności, gdyż w Biedronce transakcje są tylko i wyłącznie gotówkowe.Nie było żadnej kolejki.Otoczenie również zamiecione,pozbawione fruwających papierków.Bankomat był sprawny, czysty i wydał mi banknoty w 100zł, drukując potwierdzenie.Cała operacja trwała maks.20 sekund.

Musiałem wyciągnąć pieniążki

Musiałem wyciągnąć pieniążki, w pobliżu zamieszkania mojej teściowej znajduje się Bank PKO i bankomat, niestety tylko jeden jak na tak duże osiedle i tylu konsumentów. Miałem problem gdzie zaparkować auto, gdyż miejsce do parkingu było w sobotę zamknięte. Będąc autem trzeba kawałek dojść. Sam Bank w sobie to ładny budynek, widoczny z daleka. Niestety nie można tego powiedzieć o bankomacie, który po części jest wyeksploatowany. Natomiast miejsce w które wkłada się kartę płatniczą zniszczone czy spalone. Co z tego, ze jest zadaszenie skoro strasznie wieje w tym miejscu, myślę, że skoro Bank ma swoją siedzibę w pięknym budynku, powinni postarać się tez o ładny wygląd miejsca w którym wybiera się pieniążki.

Bardzo często bankomat PKO BP przy ajencji jest nieczynny

Bardzo często bankomat PKO BP przy ajencji jest nieczynny. A to jedyny bankomat tego Banku w Rokietnicy. W związku z tym często są do niego długie kolejki.Stoi w takim miejscu ,że przy świecącym słońcu monitor jest mało widoczny , trzeba się dokładnie przyjrzeć by wykonać operację gotówkową. Dzisiaj potrzebowałem wypłacić pieniążki i miałem nadzieję , że będzie działał. Zadziałał ,ale niestety zabrakło papieru do wydruku potwierdzenia . Także wypłaciłem pieniądze bez potwierdzenia .

Dnia 4 sierpnia o godzinie 11

Dnia 4 sierpnia o godzinie 11:20 udalam sie do bankomatu banku PKO BP w Żychlinie w celu wypłaty gotówki. Bankomat znjaduje sie na jdnej z głownych ulic Żychlina tuż obok banku głównego. Bankomat nie posiada własnego parkingu, zatem trzeba sie troche natrudzic aby znaleźć miejsce parkingowe. Bankomat nie posiada wyraźnie odddielonych miejsc na poczekalnie i odstępy pomiedzy klientami czekajacych na realizacjie, wiec wokól punktu panuje ogólne zrzeszenie. Punkt bankomatu znajduje się pod lekkiem zadaszeniem, jednak nie dosc wystarczającym aby uchronic klienta przed deszczem. Okno wyswietlacza bankomatu równiez nie jest ulożone w komfortowym nachyleniu, gdyż podczas jego korzystania duzo trodności dostarczaja odbijajace sie promienie słoneczne, ktore calkowicie utrudniaja korzystanie z niego. Obsługa bankomatu jest dośc prosta i dobrze wyjaśniona. Każde poszczególne czynności bankomat dokładnie opisuje i pozwala na dokladne wypełnienie. Szkopól obsługi bankomatu polega na tym, że często pojawia sie na nim allert o niezgodności i niemożliwości wykonania powyższej operacji, z powodu awarii lub braku banknotów w punkcie.

Moja obserwacja dotyczy pobierania gotówki z bankomatu

Moja obserwacja dotyczy pobierania gotówki z bankomatu. Bankomat był czysty, dookoła niego nie było widać żadnych papierków. Bankomat działał bez zarzutu. Tym razem był umyty, nie było na nim warstwy kurzu. Jedyny mankament to, że niskim osobom jest trochę niewygodnie, ponieważ bankomat jest wysoko.

Idąc do kosmetyczki zaszłam do bankomatu

Idąc do kosmetyczki zaszłam do bankomatu. Znajduje się on obok Drogerii Natura. Przy bankomacie nikogo nie było. Bankomat jest słabo dostępny dla niskich osób, jeszcze kiedy słońce pada dokładnie na niego, nic nie widać. Ponieważ bankomat jest zaraz obok ruchliwej ulicy, był bardzo brudny - pokryty grubą warstwą pyłu, która utrudniała odczytanie co jest napisane na wyświetlaczu, musiałam go przetrzeć. Po omacku, zacieniając dłonią wyświetlacz udało mi się wypłacić otówkę, jednak chwilę to trwało.

Odwiedzałeś ostatnio Bankomat?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem