Opinie użytkownika (149)

Rewelacyjnie. Nie mam...
Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Obsługa sprawna, bezproblemowa. Pracownik był uprzejmy.

P:)

03.12.2018

LOTOS

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Nie mam...
Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Moja ocena jest pozytywna. Personel miły i chętny do pomocy.

P:)

01.12.2018

UPC

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fatalnie. 4 razy...
Fatalnie. 4 razy zmieniono termin dostawy, gdyż kurier nigdy nie dojechał o umówionej godzinie.

P:)

30.11.2018

DPD Polska

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fatalnie. Czekałam cały...
Fatalnie. Czekałam cały dzień na dostawę, po czym dostałam sms, że paczka jest do odbioru osobistego z powodu mojej nieobecności.

P:)

28.11.2018

UPS

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Obsługa była...
Rewelacyjnie. Obsługa była w porządku. Pracownik znał ofertę i potrafił doradzić.

P:)

28.11.2018

Orange

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Poziom obsługi...
Rewelacyjnie. Poziom obsługi na wysokim poziomie. Obsługa prawidłowa, personel uprzejmy.

P:)

24.11.2018

GRYCAN

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo źle. Bardzo...
Bardzo źle. Bardzo długi czas oczekiwania w kolejce. Pomimo tego, że w placówce było 6 pracowników, tylko jeden z nich obsługiwał klientów.

P:)

23.11.2018

PKO BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Moja ocena...
Rewelacyjnie. Moja ocena jest pozytywna. Poziom obsługi był wysoki, a personel uprzejmy.

P:)

23.11.2018

Green Caffe Nero

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Moja ocena...
Rewelacyjnie. Moja ocena jest pozytywna. Obsługa szybka, sprawna i bezproblemowa. Pracownik był uprzejmy i kompetentny.

P:)

19.11.2018

WARTA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Pracownicy uśmiechnięci...
Rewelacyjnie. Pracownicy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Nie mam negatywnych uwag.

P:)

18.11.2018

empik

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Źle. Dostawa nigdy...
Źle. Dostawa nigdy nie była o umówionej porze. Kurier był uprzejmy,

P:)

15.11.2018

DHL

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Nie mam...
Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń. Obsługa była w porządku.

P:)

14.11.2018

Poczta Polska

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jest to niedawno...
Jest to niedawno otwarta apteka w Zielonkach. Znajduje się w eleganckim, nowym budynku. Wokół jest bardzo czysto. Przed budynkiem jest spory parking tylko dla klientów apteki. Gdy tylko weszła do środka zostałam miło powitana przez trójkę pracowników (dwie kobiety i 1 mężczyzna). Wewnątrz było czysto i estetycznie. Leki były poustawiane na półkach w idealnym porządku. Towar był poprzydzielany do odpowiednich działów. Podeszłam do kasy. Jedna z farmaceutek zapytała w czym może mi pomóc. Powiedziałam, że potrzebuję czegoś bez recepty na zapalenie spojówek. Farmaceutka była bardzo uprzejma. Poleciła mi kropelki "Świetlik" w przystępnej cenie- 6,50zł. W aptece był też duży wybór kosmetyków. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej aptece.

P:)

06.05.2011

Apteka na widoku

Placówka

Zielonki, Grochowalskiego 6

Nie zgadzam się (0)
Jest to agencja...
Jest to agencja Banku PKO BP. Minusem jest to, że w pobliżu nie ma bankomatu. Aby wypłaci pieniądze za pomocą karty trzeba to zrobic w okienku kasowym. Gdy weszłam do środka przede mną były 4 osoby w kolejce. Otwarte było tylko jedno okienko na dwa. Moja kolej przyszła w związku z tym po 20 minutach. W środku było czysto. minusem jest to, że w środku jest bardzo mało miejsca. Gdy za mną wchodzili do środka następni klienci, powstawał problem z otwieraniem drzwi (otwierały się do środka). Wtedy robiło się jeszcze ciaśniej. Kobieta, która mnie obsługiwała była bardzo uprzejma (Sylwia P.). Po wypłaceniu pieniędzy zapytałam czy może mi zmienic adres do korespondencji. Nie było z tym żadnego problemu.

P:)

06.05.2011

PKO BP

Placówka

Nie zgadzam się (1)
04.05.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za zgłoszenie. Z każdej opinii i oceny wyciągniemy wnioski, aby poprawiać jakość obsługi Klientów.
Jest to sklep...
Jest to sklep monopolowy połączony z drogerią. jestv tam też duży wybór rajstop, pończoch itp. W środku jest bardzo ciasno. Sklep jest długi, ale bardzo wąski. W środku jest czysto i panuje porządek. Ja robiłam dziś zakupy w części z kosmetykami. Kupowałam między innymi lakier do paznokci i odżywkę. Obsługiwała mnie bardzo uprzejma sprzedawczyni. Pokazała mi na swoich paznokciach jak wygląda kolor lakieru po nałożeniu go na płytkę. Doradziła mi też w wyborze odżywki do paznokci. Jest tam duży wybór towaru. Moją uwagę zwróciły także zestawy kosmetyków idealne na prezent. Ceny nie są wygórowane.

P:)

06.05.2011

Anabel

Placówka

Zielonki, Krakowskie Przedmieście 83

Nie zgadzam się (1)
Przed sklepem brakuje...
Przed sklepem brakuje reklamy lub szyldu zachęcającego klientów. Jest tam bardzo duży wybór różnorodnych towarów. Przed sklepem wystawione były kwiaty doniczkowe i ziemia. Wewnątrz zauważyłam duży wybór kosmetyków (lakiery do paznokci, farby do włosów, kremy, balsamy, wody toaletowe), a także zabawek, artykułów papierniczych czy też rzeczy przydatnych w kuchni. Ceny nie są wygórowane. gdy weszłam do środka powitała mnie z uśmiechem miła sprzedawczyni. Zapytała czy mi coą podac. Minusem tego sklepu jest to, że nie można płacic tam kartą. W środku było czysto, panował porządek.

P:)

06.05.2011

Karolina

Placówka

Zielonki, Krakowskie Przedmieście 77

Nie zgadzam się (1)
Na zewnątrz salon...
Na zewnątrz salon nie przyciąga uwagi klientów. Brakuje tam ciekawej reklamy, a szyld z nazwą jest zniszczony (odpadają z niego elementy). Jednak weszłam do środka, gdyż przeczytałam na szybie, że mają w ofercie przedłużanie włosów. Chciałam dowiedzie się czegoś więcej na ten temat. W środku lokal był odnowiony. Było czysto i estetycznie, co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Pracowały tam 3 fryzjerki. Były bardzo miłe i uprzejme.. Ale jednak nie umiały mi odpowiedziec na pytania dotyczące przedłużania włosów. Nie znały nawet cen. Jedna z fryzjerek dała mi wizytówkę szefowej i kazała do niej zadzwonic w sprawie przedłużania włosów. Od nich dowiedziałam się tylko tyle, że do przedłużenia włosów potrzeba 80 - 100 pasemek. Uważam, że personel powinien byc poinformowany, co do wszystkich wykonywanych w zakładzie, aby w razie potrzeby udzielic informacji klientom.

P:)

06.05.2011

Salon Fryzjerski Kasia

Placówka

Tarnów, Szujskiego 4

Nie zgadzam się (3)
Salon optyczny znajduje...
Salon optyczny znajduje się w tym samym bydynku co biblioteka w Zielonkach. Jest to niewielki nowootwarty punkt. Wokół i wewnątrz jest czysto i estetycznie. Salon jest widoczny i przyciąga uwagę, dzięki ładnemu szyldowi w zielonych kolorach. Gdy tylko weszłam do środka powitało mnie z uśmiechem dwóch panów. Byli bardzo uprzejmi. Jeden z nich zapytał w czym może mi pomóc. Zapytałam o soczewki, które zmieniają kolor oczu. Okazało się, że niestety nie mają ich w ofercie, ale w najbliższej przyszłości będzie można je u nich dostac. Dostałam od pracowników ulotkę z ofertą. Dowiedziałam się też, że można zapisac się na bezpłatne komputerowe badanie wzroku. jest tam też duży wybór oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Firma posiada stronę internetową: www.optykzielonki.pl

P:)

06.05.2011

Optyk Zielonki

Placówka

Zielonki, Galicyjska 17a

Nie zgadzam się (3)
Sklep ten znajduje...
Sklep ten znajduje się naprzeciwko Urzędu Gminy w Zielonkach. Weszłam tam z bratem po chipsy i lody. Wokół było czysto, a na półkach panował porządek. Niestety, gdy zajrzeliśmy do zamrażarki z lodami okazało się, że częśc z nich jest pognieciona. Do tego mieliśmy problem ze znalezieniem cen. W kolejce do kasy stały przed nami 4 osoby. Kasjerka szybko i sprawnie obsługiwała klientów, ale nie była przy tym zbyt miła. Gdy przyszła na nas kolej zamiast "dzień dobry", usłyszeliśmy: "proszę mi to szybko podac".

P:)

06.05.2011

Merkadona

Placówka

Kraków, Krakowskie Przedmieście

Nie zgadzam się (0)
Jest to niewielki...
Jest to niewielki punkt z pasmanterią na Placu Imbramowskim. Wokół i wewnątrz było czysto i estetycznie. Minusem jest bardzo mała powierzchnia lokalu przez co jest tam bardzo ciasno Wybór towaru jest bardzo duży. Pani, która tam pracuje zajmuje się również przeróbkami krawieckimi. Właśnie w tym celu byłam tam dzisiaj z mamą. Potrzebowałyśmy przerobic sukienkę oraz spódnicę. Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła i uprzejma. Zapytała na kiedy potrzebujemy tej sukienki i spódnicy. Odpowiedziałyśmy, że najlepiej na sobotę (za dwa dni). Pani powiedziała, że może byc problem ze wzglądu na dużą ilośc pracy. Moja mama powiedziała, że bardzo jej na tym zależy, gdyż w przyszłym tygodniu może miec problem z odbiorem itp. Pani poszła nam na rękę i zgodziła się zrobic te przeróbki na sobotę. Jesteśmy bardzo zadowolone z tego powodu.

P:)

06.05.2011

Feda

Placówka

Kraków, Plac Imbramowski 16a

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi