PKO BP

(4.06)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2329 z 3149)

Podczas założenia konta...
Podczas założenia konta zostałam poinformowana tylko i wyłącznie o opłatach za użytkowanie konta bankowe miesięcznie, podczas używania konta wynikły inne zapłaty mianowicie opłatę za robienie przelewu z konta oszczędnościowego na zwykle konto. Nie zostałam o tym poinformowana podczas zapytani na infolinii Pani powiedziała, ze trzeba płacić albo nie przelewać pieniędzy.

Klient_s8zyx

19.03.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
W ostatnim czasie...
W ostatnim czasie udałam się do placówki w Częstochowie znajdującej się przy Al. NMP 19. Obsługa była sprawna dzięki temu, że otwartych było wiele stanowisk i nie trzeba było czekać w długich kolejkach. Konsultantka była pomocna, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie, wyjaśniła wszystkie formalności związane z założeniem konta. Pani ubrana była również w strój firmowy. Po założeniu konta otrzymałam jeszcze dodatkowe materiały oraz reklamy. Cała wizyta w banku przebiegła bardzo sprawnie. Oprócz tego sama placówka była bardzo estetyczna, a obsługa na każdym etapie bardzo pomocna.

Klient_ Kasia

03.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty w...
Podczas wizyty w placówce zostałem bardzo dobrze obsłużony. Doradca bardzo szybko rozwiązał mój problem z jakim przybyłem, zaproponował wodę widząc moje zdenerwowanie, gorąco polecam bank!

Klient_tuM9s

24.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W zeszłym tygodniu...
W zeszłym tygodniu odwiedziłam placówkę Banku PKO na poznańskim osiedlu Przyjaźni, Po wejściu do Oddziału nikt mna sie nie zainteresował - z Klientów byłam tylko ja. Podeszłam więc do jedej z Pań, która wyglądała na bardzo znudzoną. Zero uśmiechu, zero zainteresowania, sprawiała wrażenie jakbym jej przeszkadzała. Powiedziałam więc w jakiej sprawie przychodzę. W trakcie gdy ja byłam "obsługiwana" przez Panią w Oddziale zaczęli pojawiać się nowi Klienci, którymi nikt z pracujących osób się nie zainteresował. Widząc, że za mną pojawiła się spora kolejka a Pani obsługiwała sama ( pomimo innych wolnych osób - pracowników- w Oddziale) postanowiłam zakończyć wizytę. Pani nie sprawiała wrażenia osoby zainteresowanej rowiązaniem mojej sprawy. Nie polecam tego Oddziału.

Klient_X40HM

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W minionym roku...
W minionym roku kilkukrotnie byłam w placówkach banku PKO BP. Kontaktowałam się również telefonicznie. System kolejkowy jest w gruncie sprawny, a obsługa banku szybka i sympatyczna (z jednym wyjątkiem z Zielonej Góry- obsługująca mnie Pani była opryskliwa i sprawiała wrażenie, jakby chciała się mnie pozbyć). Poza tym poczekalnie są schludne,choć brakuje w nich czegoś umilającego spędzany tam czas, a niejednokrotnie jest to godzina. Natomiast skandalem dla mnie jest w tak szanującym się miejscu BRAK TOALET dla klientów, zmuszonych do czekania ze swoim numerkiem!

Klient_YDVSf

30.01.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Miałem problem z...
Miałem problem z wyświetleniem historii rachunku. Wejście do aplikacji przebiegło płynnie, bez utrudnień, zatem wybrałem opcje kontaktu w tej sprawie. Aplikacja poprosiła o dokonanie wyboru czy chcemy przekazać wiadomości dokonując zapisu głosowego czy za pomocą wiadomości pisanych. Z początku pomagał mi bot, który poprowadził mnie przez wszystkie kroki. Z uwagi na brak wyświetlenia pełnej historii rachunku dokonano wyjścia z aplikacji i ponownego jej uruchomienia z zachowaniem kolejności dokonanych oraz opisanych wyborów z poprzedniego uruchomienia do momentu wyświetlenia trzech komunikatów. Dostęp do aplikacji przebiegł płynnie, wyszukanie okienka do kontaktu z obsługą klienta zostało dokonane intuicyjnie, wzrokowo po zaobserwowaniu w prawej części ekranu chmurki sugerującej rozmowę, proces przebiegł bez utrudnień, okienko wyświetliło się bez zwłoki. Po opisaniu w bardzo prostych słowach problemu zawiodłem się gdy aplikacja nie wyświetliła bezpośrednio pełnej historii rachunku natomiast pokazała pięć ostatnich i zapytała czy chce zobaczyć historię rachunku co rozwiało moje rozczarowanie ponieważ pomyślałem że za chwilę po kolejnym "kliknięciu" zobaczę wyczekiwaną historię rachunku. Niestety dokonując intuicyjnego wyboru okienka z napisem "TAK" ( "przejdź do historii rachunku" drugi i trzeci poniżej pierwszego z napisem na jednym "TAK" a na drugim "NIE") aplikacja ponownie mnie rozczarowała ponieważ pełna historia się nie wyświetliła, zniechęciło mnie to do dalszej próby wyświetlenia historii przy pomocy okienka obsługi klienta

Klient_dNMQJ

29.01.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Jestem stałym klientem...
Jestem stałym klientem banku. W placówce ,która odwiedzam jest zawsze ładnie posprzątane. Osoby ,które tam pracują są miłe przyjemne i zawsze pomogą mi rozwiązać problem z którym przyszedłem do nich. Fajne jest też to ,że jest odpowiednia ilość osób do obsługi co powoduje, że nie trzeba długo stać w kolejce.

patryk095

27.01.2023

Placówka

Poznań, Os. Bolesława Śmiałego 121

Nie zgadzam się (0)
Udałam się do...
Udałam się do placówki banku w imieniu Babci - oczywiście jako osoba upoważniona. Podeszłam do pierwszego wolnego okienka, bardzo szybko załatwiłyśmy z Panią formalności i uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ponadto Pani zwróciła uwagę, że lokata wygasła i warto założyć nową. Cierpliwie i szczegółowo, a zarazem szybko pokazała mi dostępne opcje i doradziła, która z nich będzie najbardziej korzystna w sytuacji Babci. Cała wizyta trwała niespełna 15 minut - szybko, konkretnie i bardzo sympatycznie.

aestimamus

19.01.2023

Placówka

Kielce, ul. Wapiennikowa 14

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i profesjonalna

Klient_NQY7P

17.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szybko, fachowo bez...
Szybko, fachowo bez problemu

TradSkin

17.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pomocna obsługa, która...
Pomocna obsługa, która pomogła rozwiązać problem z logowaniem do bankowości elektronicznej.

zarejestrowany-uzytkownik

17.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ciekawa oferta banku
Ciekawa oferta banku

Jacek_458

17.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Słabo.
Słabo.

Klient_vSFjf

16.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Udałem się wczoraj...
Udałem się wczoraj do banku PKO w celu założenia konta. Pani była bardzo uprzejma i z uśmiechem odpowiedziała na wszystkie pytania. Założyłem konto i jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Paweł9

13.01.2023

Placówka

Starogard Gdański, Hallera 13

Nie zgadzam się (0)
Do placówki w...
Do placówki w Zabrzu udałam się w celu sprawdzenia warunków konta oszczędnościowego. Po wejściu do placówki zauważyłam że jest ona duża, czysta, są ustawione standy z uzupełnionymi ulotkami. W placówce jest dużo stanowisk obsługi klienta , które były w połowie obsadzone przez personel. Po wejściu do Banku byłam zagubiona i nikt nie podszedł do mnie aby zaproponować pomoc . Po podejściu do stanowiska konsultantka siedząc przywitała mnie i wskazała miejsce gdzie mogę usiąść. Konsultantka zapytała w czym może pomóc i opowiedziała o ofercie bankowej w sposób dla mnie zrozumiały, przedstawiła za moją prośbą różnice pomiędzy lokatą a kontem oszczędnościowym. Od razu poprosiła o mój dowód osobisty nie wyjaśniając mi w jakim celu go użyje. Po przedstawionej ofercie stwierdziłam że się zastanowię . Konsultantka nie zapytała o powód nie podpisania umowy i nie przedstawiła dodatkowych produktów. Sama wzięłam wizytówkę , która była w miejscu dostępnym dla klienta. konsultantka była miła i uprzejma. Czas obsługi wynosił 15 minut. Konsultantka pożegnała się ze mną siedząc i zaprosiła ponownie bez umówienia konkretnego terminu. Ofertę oceniam jako dobrą, ponieważ po kilku dniach wróciłam i zawarłam umowę konta oszczędnościowego.

zarejestrowany-uzytkownik

13.01.2023

Placówka

Zabrze, Plac Warszawski 9

Nie zgadzam się (0)
Miło, że są...
Miło, że są jeszcze firmy, dla których mottem przewodnim jest stwierdzenie „klient nasz pan”.

Barbara_498

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Fajnie by było,...
Fajnie by było, gdyby wszędzie była taka obsługa! Tak trzymać!

Daro1979

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Średnio. Bywa lepiej,...
Średnio. Bywa lepiej, bywa gorzej.

Klient_iM00

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra firma,...
Bardzo dobra firma, często korzystam. Polecam!

Klient_Xf9pz

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nie jest tak...
Nie jest tak źle. Nie można się wszystkiego czepiać.

Poziomk@

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

PKO BP

Historia banku PKO BP rozpoczęła się w 1919 roku, a w powołaniu go do życia brały udział takie osobistości jak Józef Piłsudski i Ignacy Paderewski. Od samego początku misją Banku było nie tylko zapewnienie Polakom usług bankowych, ale przede wszystkim zorganizowanie systemu oszczędnościowego w Polsce. Dzisiaj PKO Bank Polski, wraz ze swoimi spółkami, oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom pełen zakres usług finansowych, począwszy od bankowych, przez maklerskie i leasingowe, aż po ubezpieczeniowe. Odpowiada na zróżnicowane potrzeby wszystkich grup klientów. Sztandarowy produkt Banku – aplikacja IKO – został uznany za najlepszą bankowość mobilną na świecie. To dzięki Bankowi PKO BP możemy korzystać także z systemu BLIK, który istotnie zwiększył popularność płatności bezgotówkowych.

Dane firmy

Warszawa

Warszawa, Puławska 15

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż PKO BP?

Ktoś 5 dni temu dodał opinię na temat tej firmy

Podczas założenia konta...
Podczas założenia konta zostałam poinformowana tylko i wyłącznie o opłatach za użytkowanie konta bankowe miesięcznie, podczas używania konta wynikły inne zapłaty mianowicie opłatę za robienie przelewu z konta oszczędnościowego na zwykle konto. Nie zostałam o tym poinformowana podczas zapytani na infolinii Pani powiedziała, ze trzeba płacić albo nie przelewać pieniędzy.
Zgadzasz się?