e-lazienki

( 0.50 )

Opinie (2)

Chciałam kupić mało popularną baterię umywalkową

Chciałam kupić mało popularną baterię umywalkową. Słaby kontakt ze sklepem internetowym na początku nie zniechęcił mnie do zakupu, ponieważ była to jedyna dostępna na rynku bateria od ręki. Podczas składania zamówienia coś mnie tknęło i zażyczyłam sobie płatność przy odbiorze. Zamówienie zostało potwierdzone przez sklep, w informacji o wysyłce było, że towar będzie wysłany za dwa dni. I tak się nie stało - w dniu dostawy zadzwonił pracownik sklepu z informację, że bateria jest tylko na zamówienie - około 6 tygodni. To po co zamieszczać błędne informacje na stronie i nie weryfikować ich przy zamówieniu przez klienta. Strata czasu i energii.

Kontakt ze sklepem internetowym celem poznania oferty

Kontakt ze sklepem internetowym celem poznania oferty handlowej firmy. Dość mało informacji szczegółowych o dostępnych produktach. Nie wszystkie produkty dostępne w sklepie są dostępne na stronie internetowej. Prawie "zerowy" kontakt telefoniczny ze sklepem. Pomimo podanych na stronie nr telefonów, trudno się dodzwonić. Brak kontaktu mailowego, kontakt poprzez komunikator gadu-gadu nie istnieje w ogóle.

Odwiedzałeś ostatnio e-lazienki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

INTECH

(4.50 )

Art-Dom

(0.50 )

Lavabo

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem