Start People

( 5.00 )

Opinie (2)

Poszedłem do Agencji Pracy Tymczasowej Start People aby

Poszedłem do Agencji Pracy Tymczasowej "Start People" aby zasięgnąć ofert pracy, Po wejsciu do biura firmy Dwie panie w nim pracującym przywitały bardzo milo , a szczególnie moją uwagę przyciągnęło ich zaangażowanie w przedstawienie mi posiadanych ofert pracy. Osoby te bbyły bardzo miłe, szczegółowo wykazując swoje kompetencje szczegółowo opisując mi każdą interesujacą mnie ofertę. Pomieszczenie w którym znajduje się siedziba firmy , jest wypełnione róznorodnymi informacjami o zatrudnieniu , jednak wszystkie dokumenty są uporządkowane starannie, przez co nie ma kłopotu ze znalezieniem dokumentów a zarazem wpływa to pozytywnie na organizacje czasu pracy tych osób.

Pani którą spotkałem zaraz po wejściu do biura okazała się

Pani którą spotkałem zaraz po wejściu do biura okazała się wyjątkowo sympatyczną osobą. bardzo szybko przeszła do konkretów, opowiadając mi bardzo szczegółowo o ofertach pracy swojej firmy. Zdecydowałem się na inwentaryzację dla jednego z marketów. Nie dowierzałem kiedy zostałem poinformowany o tym że dostane za tą usługę pieniądze już po tygodniu a do tego całkiem pokaźną sumkę.Jednak słowa pracownicy tej firmy okazały się prawdziwe. Nie tylko na czas otrzymałem wynagrodzenie ale spotkałem się z wielkim zaangażowaniem tej firmy aby moja praca na inwentaryzacji odbyła się w jak najdogodniejszych warunkach.Byłem bardzo zdziwiony, że istnieją jeszcze instytucje, które tak dbają o klientów.

Odwiedzałeś ostatnio Start People?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Work Service

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem