Aqua Star

( 5.00 )

Opinie (1)

Bardzo mały sklepik basenowy

Bardzo mały sklepik basenowy, niemal stoisko, znajdujące się tuz przy wejściu budynku basenu Granit. Oferowane są tu artykuły przydatne na basenie, m.in. okulary, motylki do pływania, stroje kąpielowe, klapki basenowe i inne. Bardzo sympatyczna ekspedientka, młoda dziewczyna obsługiwała w dniu 20 lutego, w przyjemnej atmosferze, chętnie doradzała, proponowała, oferowała posiadane artykuły, przedstawiając zalety, nie kwestionowała ewentualnych wad. Towar prezentowany był w ładzie i porządku, widoczny poglądowo. Ceny jak ceny, nie nader wygórowane.

Odwiedzałeś ostatnio Aqua Star?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alpinus

(5.00 )

DECATHLON

(4.20 )

GO Sport

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem