AGROMEX BIS

( 0.50 )

Opinie (2)

Sklep AGROMEX BIS znalazłam na allegro

Sklep AGROMEX BIS znalazłam na allegro, kiedy szukałam koparki firmy Bruder. Powyższy sklep zajmuje się właśnie sprzedażą zabawek rolniczych. Na stronie mogłam znaleźć szczegółowy opis zabawki oraz zdjęcie.Firma swoje produkty przesyła firmami kurierskimi. Klient ma możliwość wyboru między UPS a Pocztą Polską. Ja zdecydowałam się na UPS i paczkę miałam w drugim dniu po przelaniu pieniędzy( w środę wieczorem zapłaciłam, a w piątek rano miałam paczkę).Jak u większości sprzedawców tak i w AGROMEX BIS niezależnie od tego ile klient zakupi zabawek, za przesyłkę zapłaci raz. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu, który dostarczony został w stanie idealnym. W paczce znajdował się paragon, katalog produktów Bruder, a także duża reklamówka tej samej firmy. Polecam każdemu, kto chce kupić w atrakcyjnej cenie zabawki dla małych rolników lub budowlańców.

Odwiedzałeś ostatnio AGROMEX BIS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem