AlfaMed

( 5.00 )

Opinie (2)

Do placówki poszłam w celu wykonania wstępnych badań

Do placówki poszłam w celu wykonania wstępnych badań lekarskich do pracy. Zapytałam czy w ogóle wykonują w tej przychodni takie badania i jaki jest koszt. W rejestracji była bardzo miła pani, która odpowiedziała, że je oczywiście i że lekarz może mnie od razu przyjąć! Jeszcze bardziej byłam zaskoczona gdy Pani powiedziała mi, że koszt takiego badania to jedynie 30 zł (w przychodni, w której byłam wcześniej koszt takiego badania to 90 zł!! i konieczność zapisania się na popołudniu). W przychodni Alfa Med załatwiłam wszystko praktycznie od ręki w ciągu 20 minut i w dodatku taniej niż gdzie indziej. Panie w rejestracjach jak i sama Pani doktor były bardzo uprzejme i grzeczne- od razu widać różnicę pomiędzy taką przychodnią a typową z funduszu zdrowia (przy czym tutaj również pacjenci przyjmowani są w ramach funduszu). Placówka godna polecenia!

Odwiedzałeś ostatnio AlfaMed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.19 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem