"Iga"

( 0.50 )

Opinie (1)

Celem mojej wizyty w sklepie był zakup na kwotę 9

Celem mojej wizyty w sklepie był zakup na kwotę 9,65 zł. Kupiłam znicz, ściereczkę i gumy do żucia. Na pierwszy rzut oka rzuca się nie najlepszą futryna wejściowa i witryna. Kiedy wchodziłam do sklepu chwyciłam za coś co przypominało klamkę, albo jej szczątki. Ekspedientki obsłużyły mnie w sposób bardzo opryskliwy. Sklep jest przestronny, ale jest tam bardzo dużo towaru, w związku z czym jest mało miejsca i traci na przestronności.Jest nieprawidłowo oświetlony, a towar niewyraźnie oznakowany, mam na myśli tutaj ceny. Dodatkowym problemem jest to że kiedy jest duży opad deszczu, to pod sklepem tworzy się potężna kałuża, a kratka ściekowa od kamienicy jest nieczynna.

Odwiedzałeś ostatnio "Iga"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Groszek

(3.48 )

Żabka

(3.55 )

SDH Feniks

(2.75 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem