34. Maraton Warszawski

( 3.00 )

Opinie (2)

Jestem biegaczem długodystansowym

Jestem biegaczem długodystansowym. Mieszkam 400km od Warszawy, ale obecnie uczę się tutaj i wynająłem lokal. Z ciekawości pojechałem specjalnie metrem, potem tramwajem na Stadion Narodowy zobaczyć wbiegających biegaczy.Dojazd był oczywiście świetny i nie zakłócał biegu. Nie znając Warszawy i okolic stadionu od razu rozpoznałem gdzie jet meta. Widać, że organizatorzy postarali się z ilością toalet - było chyba z 50 budek a'la Toi-Toi. Sponsorzy przygotowali ciekawe atrakcje dla dzieci (m.in. Powerade). Firma "Haals" zaś częstowała darmowymi cukierkami wszystkich przechodniów.Czemu dałem ocenę -1 ? Ku mojemu zaskoczeniu gdy wszedłem na stadion Narodowy - widownia świeciła pustkami... Warszawa jak na miasto, które ma 1,7mln mieszkańców nie popisała się. Widocznie w niedzielę większość odsypia sobotnie imprezy. Mało ludzi widocznie interesuje się tutaj tak sportowym wydarzeniem. Byłem na wielu biegach gdzie ludzie na ulicach cały czas dopingowali i szczególnie na mecie. Warszawa może się wstydzić - kibice nawet nie mają chęci aby klaskać i gratulować w ten sposób biegaczom.Obiektywnie pisząc to Stadion Narodowy jest po prostu brzydki. Wszystko w nim jest takie sztuczne - betonowe i żelazne.Sama organizacja biegu dość dobra. Można było go bardziej rozpropagować aby kibiców było więcej.

Odwiedzałeś ostatnio 34. Maraton Warszawski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem