3Dnet

( 2.00 )

Opinie (2)

Słabo.

Słabo.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

17.12.2016
3Dnet Inna forma kontaktu

Z firmy tej korzystam już od dawna

Z firmy tej korzystam już od dawna. Lecz od jakiegoś czasu posiadam drukarkę z dostępem do internetu. Ale abym mógł w pełni korzystać z jej wszystkich funkcji drukarkę musiałem połączyć z internetem poprzez router. Kiedy zakupiłem router i próbowałem go skonfigurować niestety ciągle występowały błędy i nie mogłem go połączyć. Postanowiłem zadzwonić do biura obsługi klienta aby uzyskać pomoc. Przekazano mi informacje, że aby skonfigurować router do poprawnego działania muszę niestety osobiście przybyć z routerem do siedziby firmy. Kiedy już to nastąpiło pracownik bardzo szybko i sprawnie skonfigurował router i przekazał mi potrzebne dane do połączenia się drukarki z routerem. Obsługa miła i dająca odczucie, że KLIENT TO NASZ PAN. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio 3Dnet?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem