Glob Kurier

( 0.50 )

Opinie (2)

Kurier zamówiony we wtorek

Kurier zamówiony we wtorek.Środa - kurier przyjechał pod zły adres po godzinach pracy biura - nie dodzwonił się.Czwartek - kurier przyjechał pod dobry adres po godzinach pracy biura.Biuro zamknięte - odjechał, chociaż przekazano informację, że ma się stawić pod halą produkcyjną i tam jest załadunek. Przekazano również numer komórkowy, na wypadek gdyby biuro było już zamknięte jak przyjedzie - cisza. Piątek - "Jeśli kurier dziś przyjedzie, dostawa na poniedziałek"Nie polecam. Beznadzieja

Zamówiłam kuriera poprzez firmę pośredniczącą Glob Kurier

Zamówiłam kuriera poprzez firmę pośredniczącą Glob Kurier. Zamówienie złożyłam najpierw telefonicznie, potem przez stronę internetową, wysyłając mailem szczegóły dotyczące nadania paczek. Potwierdzono ustalenia, po czym... kurier się nie zjawił w ustalonym dniu. Gdy zadzwoniłam do Glob Kuriera na następny dzień (po godzinie 17:00 ich telefony są już wyłączone, a nie otrzymałam bezpośredniego kontaktu do kuriera) okazało się, że firma Glob Kurier nie przekazała kurierowi moich ustaleń co do szczegółów nadania. Ponownie umówiłam się na nadanie paczki, i tym razem kuruer przyjechał, ale... nie odebrał części paczek. Od firmy Glob Kurier otrzymałam informację co do pakowania rowerów. Kurier, który zjawił się po ich zabranie stwierdził, że źle mnie poinformowano i on nie może zabrać rowerów, które nie znajdują się w kartonie. Podsumowując działalność pośrednictwa firmy Glob Kurier: bardzo słaba komunikacja z kurierem docelowym, niemożliwy kontakt po godzinie 17:00, przekazywanie błędnych informacji klientowi. i pomimo, że ceny mają atrakcyjne (o kilka zł taniej niż bezpośrednio u firmy kurierskiej, której zlecają usługę), to nie polecam. Wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że kurier się zjawi w umówionym terminie, i że zabierze przygotowane i opłacone paczki. Jedynym plusem jest szybki zwrot kosztów za nienadane rowery - Glob Kurier w dwa dni przyjął moją reklamację i oddał pieniądze za niezrealizowaną usługę.

Odwiedzałeś ostatnio Glob Kurier?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.80 )

DPD Polska

(3.47 )

GLS

(3.60 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem