Opinie użytkownika (3)

Supermarket w którym...
Supermarket w którym nie da się przejść. Na każdej alejce pełno towaru, ciężko dosięgnąć niektórych produktów. Pracownicy a w szczególności kasjerzy bardzo nieuprzejmi. Na zadane pytanie gdzie można cos znaleźć odpowiadają z ironią- brak pomocy. Jedyny plus za pytanie o kartę moja biedronka. Non Food wyglądał przerażająco.

Klient_oYBFY

03.04.2024

Biedronka

Placówka

Piekary Śląskie, M.C. Skłodowskiej 65

Nie zgadzam się (0)
Pracownik stacji Orlen...
Pracownik stacji Orlen podszedł do mnie zaraz po podjechaniu na stacje pod dystrybutor i zaoferował pomoc w tankowaniu. Po przejściu do środka zastałam miłą i uśmiechniętą obsługę która zaproponowała mi kawę i hot doga na drogę dodatkowo przypomniała mi o odbiciu aplikacji w celu nabicia punktów. Skorzystałam z kawy. W ekspresie zabrakło mleka i mimo kolejki obsługa zdołała podejść i sprawnie wymienić mleko. Na stacji było czysto, produkty były dobrze wyeksponowane a parówki i kiełbaski były zatowarowane na rolerze.

Klient_oYBFY

02.04.2024

ORLEN

Placówka

Piekary Śląskie, Bytomska 359

Nie zgadzam się (0)
Supermarket Aldi jest...
Supermarket Aldi jest w przeciwieństwie do innych marketów przejrzystym sklepem. Podczas zakupów w alejkach można swobodnie przejść, nie ma rozstawionych różnych stendów z produktami. Pracownicy bardzo zwracają uwagę na ilość klientów w kolejce do kasy, przy większym ruchu zaraz otwierana jest kolejna kasa. Produkty są świeże i ładnie wyeksponowane. Minusem jest brak kas samoobsługowych oraz non food w których produkty są porozrzucane i większość nie ma swoich cen.

Klient_oYBFY

02.04.2024

Aldi

Placówka

Piekary Śląskie, Księdza Jakuba Roczkowskiego 1

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi