EOS-KSI

( 5.00 )

Opinie (6)

Brawo

Powinni być wzorem dla innych firm za podejście do dłużników, klasa!

Pozytywnie

Bardzo pozytywne doświadcznenia, wzór dla innych firm tego typu. Wysoka kultura

Firma EOS KSI Sp

Firma EOS KSI Sp.z o.o. świadczy usługi windykacyjne dla potrzeb między innymi Santander Consumer Bank S.A. Usługi te świadczy bez zlecenia ze strony Banku gnębiąc, w ten sposób Bogu Ducha winnego Klienta. Żadne próby wyjaśnienia powodów działania EOS KSI nie przynoszą skutku. Zadaniem windykatora powinno być POLUBOWNE ustalenie stanowiska Klienta banku wobec jego dłużnika. Niestety - firma EOS KSI nie posiada chyba definicji słowa "polubowne". Działalność tej firmy podchodzi raczej pod Kodeks Wykroczeń a nie pod Kodeks Cywilny. Obsługę dłużnika przez tą firmę oceniam zdecydowanie negatywnie i przestrzegam przed próbami presji z jej strony. Sugeruję daleko posunięte negocjacje - ale będzie trudno ...

Zatelefonowano do mnie w celu uzyskania informacji o

Zatelefonowano do mnie w celu uzyskania informacji o terminowości spłaty faktury za telefon. Potwierdziłem, że wpłata została nadana i że pownno być wszystko OK. Pani poinformowała mnie o jednodniowym poslizgu w spłacie, ja z kolei jej wyjaśniłem czym to było spowodowane i ustaliliśmy, że dalsze kroki czysto windykacyjne nie zostaną podjęte. Potwierdziłem harmonogram spłat i podziekowałem za telefon.

Odwiedzałeś ostatnio EOS-KSI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

PUP Świecie

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem