Biall-Net

(3.28)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (3 z 10)

Wszystko jest super...
Wszystko jest super do podpisania umowy, potem całkowita olewka na klienta. O ile internet ma coraz mniej awari i predkosc przy 15mb/s srednio wynosi 12-13 to telewizja to całkowita porażka. Bardzo kiepski sygnał tv, co chwilę jakiegoś programu nie ma( np przez dzień..). Mimo kilku maili i tel brak kontaktu z biurem obsługi klienta. Niepolecam

Adamski

15.03.2013

Placówka

Gdańsk, Cieszyńskiego 38/6

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobra i...
Bardzo dobra i solidna firma... Zdarzają się co jakiś czas awarie, ale mimo wszystko zdecydowanie rzadziej niż np w sieci Vectra, z którą rozwiązałem umowę ze względu na olewczy stosunek do klienta i słabą jakość usług. Z wielką przyjemnością korzystam z internetu Biall-Net. Prędkość o ile nie ma awarii rzecz jasna jest zawsze na poziomie określonym w umowie. Jeżeli zdarzy się awaria to chodzi łącze zapasowe i pomimo, że wolniejsze od zamówionego to wielki + za to, że w ogóle jest. Serwis uprzejmy poza jedną wpadką, gdy ignorowano moje telefony odrzucając połączenie, ale zakładam, że akurat serwismeni ciężko pracowali nad usunięciem usterki, która zniknęła po 5 min od mojej próby połączenia się :), dlatego obcinam tylko jedną ocenę. Poza tym nic nie szwankuje, bardzo polecam dla szczęśliwców, którzy są w zasięgu działania sieci! O cenie chyba nie muszę mówić, bo żadna sieć w Gdańsku jak do tej pory nie może jej przebić :)

Hypnotic

03.07.2010

Placówka

Gdańsk, Cieszyńskiego 38/6

Nie zgadzam się (23)
Bardzo dobra i...
Bardzo dobra i solidna firma... Zdarzają się co jakiś czas awarie, ale mimo wszystko zdecydowanie rzadziej niż np. w sieci Vectra, z którą rozwiązałem umowę ze względu na olewczy stosunek do klienta i słabą jakość usług. Z wielką przyjemnością korzystam z internetu Biall-Net. Prędkość o ile nie ma awarii rzecz jasna jest zawsze na poziomie określonym w umowie. Jeżeli zdarzy się awaria to chodzi łącze zapasowe i pomimo, że wolniejsze od zamówionego to wielki + za to, że w ogóle jest. Serwis uprzejmy poza jedną wpadką, gdy ignorowano moje telefony odrzucając połączenie, ale zakładam, że akurat serwismeni ciężko pracowali nad usunięciem usterki, która zniknęła po 5 min od mojej próby połączenia się :), dlatego obcinam tylko jedną ocenę. Poza tym nic nie szwankuje, bardzo polecam dla szczęśliwców, którzy są w zasięgu działania sieci! O cenie chyba nie muszę mówić, bo żadna sieć w Gdańsku jak do tej pory nie może jej przebić :-)

Hypnotic

18.06.2010

Placówka

Gdańsk, Cieszyńskiego 38/6

Nie zgadzam się (36)

Biall-Net

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biall-Net?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Dobrze.
Bardzo dobrze.