Telewizja N

(2.37)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (30 z 31)

Zakupiłem telewizją na...
Zakupiłem telewizją na kartę N i po zamontowaniu anteny postanowiłem ja aktywować. Nie chcąc się bawić w sms-y zadzwoniłem pod numer telefonu podany w ulotce reklamacyjnej. Niestety, nie ma żadnych szans. Numer telefonu był non stop zajęty. Telewizja chwali się, jak to się ona rozwija i ile ma abonamentów. Skoro się rozwija, to może powinni rozwinąć Biuro Obsługi Klientów, aby klienci nie musieli się denerwować, że nic nie można załatwić. A może należy pomyślić, aby podać inny numer telefonu do aktywacji, a nie, że wszystko jest pod jednym numerem.

zarejestrowany-uzytkownik

07.07.2010

Placówka

Nie zgadzam się (25)
To jest stoisko...
To jest stoisko firmy, która oferuje telewizje cyfrową N. Wziąłem sobie ulotki, a w nich przeczytałem, ze można zakupić u nich naziemną telewizję cyfrową. Udałem się więc z powrotem na te stoisko z zapytałem o ofertę tej telewizji. Pracownik obsługi na początku odpowiadał rzeczowo na moje pytania, a później zaczął oferować mi ofertę tv N. Ja dalej brnąłem w temacie, który mnie interesował, a człowiek z obsługi dalej oferował mi to czego nie chciałem. Wręcz robi wszystko, aby zniechęcić mnie do zakupu naziemnej tv cyfrowej. Zniechęcony taką rozmową zakończyłem wizytę na tym stoisku.

OBSERVATORE

29.06.2010

Placówka

Jastrzębie-Zdrój, Podhalańska

Nie zgadzam się (30)
W/G sprzedającego gratisowe...
W/G sprzedającego gratisowe kanały miały być do końca czerwca wyłączono już tzn 16.05.10 umowa podpisana jest od 20.03.10 nie mam zamiaru handryczyć się z infolinią płacę 68 zł przez cały okres umowy, a i tak mają mnie w d... Oferta ITI generalnie mizerna, gdyby ruszyła platforma cyfrowa państwowa nigdy bym nie wykupił tej mizerii, ale myślę za rok ten problem się skończy mam już przypomnienie w komórce żeby wypowiedzenie nie uciekło bo o tym należy bardziej pamiętać niż rocznicy ślubu, dzięki naszemu prawu, bo cytując naszych celebrytów np A.Wajdę - "Są stacje, które pilnują żeby krzywda się nikomu nie stała". Więc rząd pilnuje żeby stacji krzywda i się nie stała. I platformy cyfrowej stacje państwowe nie mają.

Hypnotic

24.06.2010

Placówka

Nie zgadzam się (36)
Nadal, od pół...
Nadal, od pół roku to samo (albo dłużej). Komunikat w strefie abonenta na stronie n.pl: PRZEPRASZAMY, DANE CZASOWO NIEDOSTĘPNE. TRWAJĄ PRACE NAD MODERNIZACJĄ SERWISU. ABY SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ BIEŻĄCEJ FAKTURY WEJDŹ DO ZAKŁADKI „PŁATNOŚCI” W MENU TWOJEGO DEKODERA. Jakie prace mogą trwać tak długo?

Neo

14.06.2010

Placówka

Nie zgadzam się (20)
No, już lepiej....
No, już lepiej. Zatelefonowali do mnie z propozycją przedłużenia umowy oferując mi nie tak jak ostatnio 4 m-ce wszystkich pakietów w super cenie, tylko aż 12 miesięcy. Tak to możemy rozmawiać. Dałem się namówić, może to kwestia tego że złapali mnie w locie? Nie wiem, dopiero później zaczałem zastanawiać się co otrzymałbym jako nowy klient, czy to samo czy więcej? Sprawdzę przy okazji. Może gdyby telefonująca do mnie dziewczyna dała mi jasny komunikat, że jako lojalny klient otrzymuję więcej niż mógłbym dostać w promocjach dla nowych nie miałbym takich pytań? Podsuwam pomysł telewizji N, bo widzę że sprawy zaczynają iść w dobrym kierunku.

Neo

26.05.2010

Placówka

Nie zgadzam się (21)
Mmam wrażenie, że...
Mmam wrażenie, że aktualni klienci są gorzej traktowani niż nowi. Po prostu bardziej opłaca się rozwiązać umowę i podpisać nową niż pozostać stałym klientem. Wielu mich znajomych tak właśnie robi i wylicza korzyści związane z niższymi opłatami, pakietami promocyjnymi. Dla mnie to bez sensu, ale daje do myślenia. Mój przykład: przy okazji kontaktu z infolinią zauważono, że moja umowa przeszła na czas nieokreślony i zaproponowano mi promocję: wszystkie kanały na 4 miesiące z niską opłatą. Zajrzałem na stronę N i co widzę? Nowi klienci dostają więcej… Sprytne? Raczej przykre.

Neo

19.05.2010

Placówka

Nie zgadzam się (25)
No i stało...
No i stało się, miesiąc temu nie zapłaciłem rachunku za telewizję N na ich własne życzenie. Mija kolejny miesiąc a na moim koncie w internetowej strefie abonenta nadal to samo hasło: PRZEPRASZAMY, DANE CZASOWO NIEDOSTĘPNE. TRWAJĄ PRACE NAD MODERNIZACJĄ SERWISU. ABY SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ BIEŻĄCEJ FAKTURY WEJDŹ DO ZAKŁADKI „PŁATNOŚCI” W MENU TWOJEGO DEKODERA.

Neo

12.03.2010

Placówka

Nie zgadzam się (23)
Pod koniec ubiegłego...
Pod koniec ubiegłego roku podpisałam umowę z telewizją N na okres 13 miesięcy. W ofercie oprócz atrakcyjnego abonamentu był oferowany dodatkowy dekoder. Przy zakupie z firmowym sklepie telewizji N zaoferowano mi dwa rodzaje dekoderów. Na moje pytanie czy do obu przynależy się dodatkowy dekoder odpowiedź sprzedawcy brzmiała TAK. Według informacji dekoder miał być dostarczony po 10 dnia od daty podpisania umowy. Czekałam na niego do 9 lutego i nic. Zapytałam najpierw w sklepie gdzie kupowałam N i odpowiedź brzmiała "Dekodery się skończyły na początku grudnia i nie otrzymam go". Ponoć taką informację przekazała centrala telewizji N. Zwróciłam się pisemnie do Centrum Abonenta o wyjaśnienie tej sytuacji. Po długiej i żmudnej korespondencji typu "otrzymaliśmy od Państwa wiadomość i odpowiemy" w końcu dostała wczoraj odpowiedź na piśmie o treści która mnie powaliła z nóg. "W odniesieniu do zarzutu niekompetencji Pracownika Autoryzowanego Punktu Sprzedaży informuję....... nie może się odnieść do stawianych przez Panią zarzutów z uwagi na brak możliwości weryfikacji opisanej sytuacji". Czyli za niekompetencję pracownika zapłacić mam ja.Myślałam że to poważna firma a okazuje się że najważniejsze aby złapać klienta. Przecież jakbym wiedziała że dodatkowy dekoder dostanę w przypadku wyboru tego drugiego to bym go wybrała. Właściwie informacja o tym drugim dekoderze zadecydowała że wybrałam telewizję N a nie inną. Myślę że w ten sposób zostało naciągniętych jeszcze parę osób. No cóż chyba liczy się ilość aby móc się chwalić że na koniec roku tak dużo przybyło nowych klientów. Nie wiem czy wszyscy są zadowoleni.

Ewa_168

25.02.2010

Placówka

Nie zgadzam się (26)
jestem użytkownikiem platformy...
jestem użytkownikiem platformy telewizji nowej generacji N od ponad roku,obraz i dzwięk bez zakłuceń nawet przy potężnych burzach i śnieżycach odbierałem bez zarzutu po prostu żyleta,dzwoniąc na telefoniczną obsługę klienta strasznie długo się czeka na połączenie z operatorem,sama obsługa jest miła i rzetelna ,jednak jedynym minusem są ceny oferowanych produktów ,za pełny pakiet trzeba niestety płacić ok 150zł,ale jeśli ktoś chce oglądać filmy czy inne programy bez zakłuceń to polecam mu telewizje nowej generacji N

Rafal_11

20.02.2010

Placówka

Nie zgadzam się (22)
Pod koniec ubiegłego...
Pod koniec ubiegłego roku skuszona ofertą telewizji N w której oprócz ciekawej oferty abonamentowej był dodatek w postaci telewizji na kartę podpisałam umowę na 13 miesięcy. Według informacji uzyskanych od sprzedawcy dodatkowy dekoder powinien zostać dostarczony po 10 dniach od daty podpisania umowy. Ponieważ w ofercie były dwa rodzaje dekoderów spytałam czy do obu jest ten promocyjny dołączany. Według informacji sprzedawcy tak więc zdecydowałam się na dekoder "biały". Minął styczeń a dekodera nie było więc poszłam do sklepu (Sklep ul. Tarnopolska) żeby się zapytać o ten dekoder. Znów otrzymałam informację od dostawcy że wobec tego iż zabrakło dekoderów dodatkowych (ponoć taką informację uzyskał w telewizji N) dekodera nie dostanę. Drążyłam sprawę i okazało się że dekodery były dołączane do tego drugiego jakiego ja nie wybrałam bo tak mi podpowiedział sprzedawca. Chyba sam nie wiedział albo bardzo chciał sprzedać i zaliczyć umowę ponieważ jest przedstawicielem telewizji N. Nie podoba mi się bardzo takie podejście do klienta. Jedne wielkie oszustwo i dlatego ogólna ocena jest - 5. Zgłosiłam sprawę do telewizji N i czekam na ich reakcję.

Ewa_168

19.02.2010

Placówka

Zabrze, Kopalniana 32

Nie zgadzam się (25)
Minął prawie miesiąc...
Minął prawie miesiąc a na stronie N po zalogowaniu na swoje konto nadal nie mam możliwości sprawdzenia stanu rachunku. Czytam to samo: PRZEPRASZAMY, DANE CZASOWO NIEDOSTĘPNE. TRWAJĄ PRACE NAD MODERNIZACJĄ SERWISU. ABY SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ BIEŻĄCEJ FAKTURY WEJDŹ DO ZAKŁADKI „PŁATNOŚCI” W MENU TWOJEGO DEKODERA. Czy to naprawdę takie skomplikowane prace? Pomijam już bezsens wchodzenia w zakładkę dekodera aby sprawdzić ile mam zapłacić. Przecież nie zapłacę za pomocą dekodera?! Telewizja N przestała przesyłać faktury, co z pewnością wygenerowało ogromne oszczędności. Czy naprawdę nie można za te pieniądze wynająć sprawniejszych informatyków, którzy w końcu poradzą sobie z tym nieporadnym serwisem internetowym?

Neo

12.02.2010

Placówka

Nie zgadzam się (18)
Jestem odbiorcą telewizji...
Jestem odbiorcą telewizji „n”. Parę dni temu skończyły mi się dodatkowe kanały filmowe, które były w promocji przez miesiąc w ramach zawartej umowy. Chodzi o dostęp do HBO, Cinemax, Filmbox i kolekcję filmów VOD. Dwa dni temu odebrałem telefon i przedstawiła się pani z telewizji „n”. Zaczęła proponować mi różne pakiety filmowe, jak to określiła „w atrakcyjnej cenie”. Mówiła bezustannie, nie pozwalając mi wejść w słowo. Tak jakby czytała wierszyk. Po chwili udało mi się powiedzieć, że nie jestem zainteresowany żadnymi dodatkowymi ofertami. Powiedziałem jej wyraźnie, że interesuje mnie tylko to, co zawarłem w umowie. W tym momencie usłyszałem „rozumiem, dziękuje”. Wczoraj znowu otrzymałem telefon z telewizji. Tym razem połączył się do mnie jakiś pan. Znowu zaczął znajomy tekst i oferował dodatkowe usługi. Tym razem to ja nie pozwoliłem mu dalej mówić i poinformowałem go o fakcie, że dzwoniła jego koleżanka i nie życzę sobie, aby mi zawracał głowę w tej samej sprawie. Mam nadzieje, że nie dostanę trzeciego telefonu. Nie mam możliwości też oddzwonić do nich i wygarnąć im ich natarczywość, bo dzwonią z zastrzeżonego numeru. Konsultantom radzę odznaczać osoby, do których już dzwonili albo zainwestować w lepsze oprogramowanie, które samo to zrobi.

zarejestrowany-uzytkownik

06.02.2010

Placówka

Nie zgadzam się (30)
Od dwóch miesięcy...
Od dwóch miesięcy jestem odbiorcą telewizji N. Jestem zadowolona z usług tej platformy telewizyjnej. Niestety nie raz następuje przerwa w nadawaniu niektórych programów. Nieraz jest to związane z warunakmi atmosferycznymi ale nie zawsze. Jeżeli chodzi o cenę abonamentu to nie jest ona wysoka. Kilka kanałów jest emitowanych jest w jakości HD co jest dodatkowym atutem. Dekoder jest dobrej jakości. Jego jedynum minusem była cena.

Martyna_151

04.02.2010

Placówka

Nie zgadzam się (25)
Mam założona telewizję...
Mam założona telewizję N i jestem z oferty programowaj bardzo zadowolony.Gdy łączę się z obsługa klienta moje oczekiwania zostają szybko rozwiazane i otrzymuje to czego sie spodziewam. czas reakcji na zamówienie bardzo szybki i fachowy. Godne polecenia podpisanie umowy na 12 miesiecy.Jest to alternatywa na kablówki które tak naprawdę nie zmieniaja oferty .

zarejestrowany-uzytkownik

26.01.2010

Placówka

Nie zgadzam się (24)
Nadszedł czas pierwszej...
Nadszedł czas pierwszej opłaty abonamentu, za telewizje „n”. Rachunek do zapłaty przychodzi w wersji elektronicznej prosto na odbiornik abonenta. Znajdziemy w nim informacje dotyczące całego rozliczenia za wykupione pakiety i usługi. Niestety nie ma żadnej informacji, w jaki sposób dokonać przelewu. Informację tą znalazłem na stronie internetowej telewizji „n”. Dopiero tam jest ukazany schemat wypisanego druczku przelewowego. Uprzedzam wszystkich, by przy dokonywaniu przelewu wypełnić dane zgodnie z wzorem. Istotne znaczenie ma podanie adresu, oraz tytułu przelewu, gdzie musimy wpisać numer faktury. Miło, że nie dostajemy kolejnej listownej korespondencji, ale powinna być też wyczerpująca informacja, jak realizować płatności. Podany jest natomiast numer infolini do biura obsługi (płatne według. taryfy lokalnej).

zarejestrowany-uzytkownik

22.01.2010

Placówka

Nie zgadzam się (29)
Myślałam, że będę...
Myślałam, że będę zgłaszać pozytywne obserwacje na temat tej firmy, niestety doznałam niemiłego zaskoczenia w piątek, kiedy wyswietliła mi się wartość faktury na ekranie telwizora. Okazało się, że nie ja jedna zostałam złapana na promocję, w której to klient musi pamietać o tym, aby zrezygnować z ektra pakietów, ponieważ inaczej promocyjna cena abonamentu diametralnie zwieksza swoją wartość. Promocja w moim przypadku polegała na 4 miesiącach wszystkich pakietów w cenie 38 zł, przez kolejne 2 miesiące wszystkie zwykłe pakiety mam włączone (oprócz Filmboxu, n-seriali itp). Niestety haczyk polega na tym, że nalezy przed upływem 4 miesięcy zrezygnowac z ektra pakietów inaczej automatycznie są przedłużane, tyle, że trzeba za nie placić. I tak zamiast 38 zł za styczeń musiałam zapłacić 103 zł. Po moim telefonie usłysząłam tylko, że przecież akceptowałam warunki regulaminu (zamawiałam "n-kę: telefonicznie) - chociaż nie mam ich pisemnie. Zapytałam się w takim razie po co Państwu mój e-mail, i mój telefon, skoro nie przesyłacie Państwo takich informacji - bardzo ważnych dla klienta (nie mówiąc o TV - gdzie wyświetlają się informacje o fakturach). Pani stwierdziła, że nie mają obowiazku informowania o końcu promocji. Mam zamiar zgłosić to do UOKIK oraz złoże pisemną reklamację do ITI NeoVision!

Monika_187

18.01.2010

Placówka

Nie zgadzam się (31)
W trakcie dzisiejszej...
W trakcie dzisiejszej wizyty w CH Auchan Hetmańska udałem się do przedstawiciela platformy "n". Punkt sprzedaży jest połączony z salonem Play. Jego ID to D406.0506. Zaraz po wejściu zostałem powitany przez młodego mężczyznę. Był to młody człowiek w wieku ok 25 lat, włosy krótkie, szatyn, ubrany w dżinsy oraz firmową koszulę z logo Play. Zapytał mnie na początek jaki jest cel mojej wizyty i po moich pytaniach o aktualną ofertę platformy "n" rozpoczął przedstawianie oferty. Wypytał mnie o akceptowalny koszt usługi oraz oczekiwania co do oferty programowej. Cała rozmowa przebiegała bardzo sprawnie i kierowana była przez pracownika. Na zakończenie wręczył mi ofertę w formie katalogu i zakreślił pozycje, o których była rozmowa.

zarejestrowany-uzytkownik

29.12.2009

Placówka

Białystok, Hetmańska 16

Nie zgadzam się (24)
Z niecierpliwością czekam...
Z niecierpliwością czekam na koniec mojej umowy abonenckiej. Juz od początku nie zapowiadoało się dobrze- mimo moich próśb nie uzyskałam nawet kserokopii umowy abonenckiej.Po upływie czasu umowy zadzwonił do mnie konsultant z "N" proponując darmowe HBO przez miesiąc BEZ ŻADNYCH dla mnie konsekwencji. Jak się potem okazało w związku z tą "promocją" moja wygasająca umowa została przedłużona o kolejny rok! Nie znam ani operarta komórkowego, ani przedstawicieli żadnej tetewizji, który ucieka się do takich perfidnych podstępów. Do tej pory zachęcano mnie jawine do przedłużania umów i płynących jakiś z tego kożyści. Telewizji N daję wielkiego minusa za uciekanie się do takich podstępów i oszustw! Nie zaufam firmie, która stosuje takie niedozwolone chwyty!!!

Barbara_332

16.12.2009

Placówka

Nie zgadzam się (31)
Wybrałem się dziś...
Wybrałem się dziś z ojcem do centrum handlowego Platan, żeby zamówić ofertę telewizji „n”. Punkt sprzedaży znajduję się w salonie sieci Play. Innego stoiska telewizja nie posiada. W sklepie jest mała ekspozycja dotycząca telewizji. Był to telewizor, a pod nim ulotki reklamowe oraz szafka, w której znajdowały się dekodery. Stoisko było czyste, a na ekran telewizora bez najmniejszego brudu. Obsługiwała nas pani N. Jest osobą w średnim wieku, blondynką w okularach. Pani na wstępie przedstawiła nam podstawowe informacje odnośnie interesującej nas oferty- wielkiej promocji świątecznej. Miałem do niej też kilka własnych pytań. Dowiedziałem się, że nie trzeba dodatkowo kupować anteny, jeśli posiada się inna –„starą”. Koszt nowej to 90 złoty, więc sporo można zaoszczędzić. Dodatkowo do 20 dni, od podpisania umowy, otrzymuje się pocztą drugi dekoder. Jest to dekoder na kartę i jest na własność w odróżnieniu do głównego, którego się zwraca po końcu umowy. Gdy się zdecydowaliśmy, podeszliśmy do stanowiska w celu podpisania umowy. Potrzebne są dwa dokumenty potwierdzające tożsamość. Podczas wpisywania danych w komputer, pani miała pewne problemy. Prosiła wtedy o pomoc koleżankę. Gdy wydawało się, że nastąpi zaraz drukowanie, nagle wszystkie dane się pani skasowały. Cała procedurę musiała powtórzyć od nowa. Swoją drogą ciekawe, że taka firma, nie potrafi zainstalować oprogramowania, które na bieżąco będzie zapisywało dane. Straciliśmy na tym incydencie około 7 minut. Na szczęście za drugim razem wszystko poszło w porządku. Pytałem jeszcze o instalacje dekodera. Dowiedziałem się, że dokonuje tego osobna jednostka, i dostałem do niej kontakt w postaci wizytówki. Płaci się około 100 złoty za takie podłączenie. Odebraliśmy umowę i dekoder i się pożegnaliśmy. Prócz wpadki z oprogramowaniem wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pani była uprzejma i kompetentna, gdyż udzieliła mi wszelkich potrzebnych informacji. Zapłaciliśmy tylko 48 złoty, był to koszt aktywacji dekodera. W promocji mam wszystkie pakiety, w umowie na 13 miesięcy, oraz stała opłatę miesięczna. Polecam, bo to bardzo dobra oferta.

zarejestrowany-uzytkownik

16.12.2009

Placówka

Zabrze, Plac Teatralny 12

Nie zgadzam się (32)
Postanowiłam zostać abonentem...
Postanowiłam zostać abonentem telewizji "n"...dzwonię na numer podany na stronie,zostaję połączona z konsultantem...i tu jestem mile zaskoczona Pan po drugiej stronie jest bardzo miły,kompetentny cierpliwie odpowiada na moje momentami głupie pytania,i to co najbardziej mi się spodobało nie wyuczonym tekstem który podali na szkoleniu ,lecz rozmawia ze mną jak człowiek z człowiekiem,miłym czasem nawet żartobliwym tonem...dokonałam myślę udanego zakupu,a moje zdanie na temat infolinii stało się bardziej pozytywne

Anna_1910

11.12.2009

Placówka

Nie zgadzam się (23)

Telewizja N

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Telewizja N?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?