Jakość Obsługi

Allegro.pl

( 4.37 )

Allegro to jedna z największych platform handlowych - obecnie na portalu zarejestrowanych jest ponad 20 mln użytkowników. Na początku Allegro miał być serwisem aukcyjnym, jednak z czasem stał się ogromną, internetową platformą handlową. Obecnie 90% ofert wystawionych na Allegro to oferty z opcją Kup Teraz. Każdego dnia w serwisie Allegro sprzedaje się ponad milion przedmiotów, a klienci mogą wybierać sposób 90 milionów ofert.

Opinie (2899)

super

perwzy raz płyn przyjechał uszkodżony, zadarmo dodalą eszcze jeden nowy

super

paczki sa dostarczane w szybkim terminie, produkt pasuje do opisu

Sprzedaż

Portal na super poziomie. Kontakt że sprzedającym super.

Świetna, szybka obsługa w kluczowym problemie.

Popełniłem błąd przy podawaniu danych co prawie uniewaznilo mi konto. Po odrzuceniu pierwszego wniosku wyjaśniłem dokładnie sytuację, dzięki czemu pewna miła pani z obsługi błyskawicznie rozwiązała mój problem, za co serdecznie dziękuję.

Szybkie rozwiązanie problemu.

Zrobiłem problem w wypełnianiu formularza co wiązało się z podaniem błędnych danych. Teoretycznie poprawa tych danych nie jest możliwa, jednak po wyjaśnieniu sytuacji zrobiono w tym względzie wyjątek dzięki czemu problem został rozwiązany błyskawicznie. Obsługa nie zajęła więcej niż 24h za co jestem serdecznie wdzięczny.

Nie polecam

Swoje decyzje opierają na oświadczeniach jednej ze stron a nie na dowodach, bo akurat to oświadczenie bardziej im pasuje. Nigdy nie wycofują się ze swoich błędnie podjętych decyzji nawet jeśli ma się dowody.

Nie polecam, bez informacji i podstawie blokują konta.

Nie polecam ten serwis, dział obsługi to totalna porażka. Bezpodstawnie blokują konta, nie są dwustronni w sporach, jedynie biorą pod uwagę jedną stronę. Totalna klapa, zwykłe lenie.

starają się o klienta

obsługa szybka jest wszystko, czego potrzebuję platforma czytelna

Rewelacyjnie.

Szybkie zakupy, szybki przekaz płatności. Korzystając z serwisu wiele lat nigdy nie natknelam się na problemy z transakcją.

Odwiedzałeś ostatnio Allegro.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • sklep internetowy
  • platforma internetowa
  • portal internetowy
  • aukcje

Podobne firmy w okolicy

ceneo.pl

(3.74 )

Interia.pl

(1.50 )

Golden Line

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem