Dave

( 0.50 )

Opinie (1)

Podczas pobytu w Kudowie Zdroju żona postanowiła skorzystać

Podczas pobytu w Kudowie Zdroju żona postanowiła skorzystać z solarium. Wracając ze spaceru natrafiliśmy na jedno i postanowiliśmy wejść. Na wejściu wisiał plakat informujący, że znajdują sie tu łóżka Ergoline (co później okazało się nieprawdą). Żona zapoznała się z cennikiem i dostnępnymi łóżkami i wybrała odpowiedni dla siebie. Nie miała przy sobie aktywatora, więc zapytała pracownicę o polecenie jakiegoś. Pani była zupełnie niezorientowana, trzy zupełnie różne preparaty opisywała jako takie same ( świadczyło to o zupełnej ignorancji i braku podstaw języka angielskiego). Żona jednak doczytała na opakowaniach potrzebne informacje i wybrała produkt odpowiedni dla siebie. Potem żona udała się na "zabieg", a ja zapłaciłem i poczekałem. Była tam stara kanapa, mały stolik i trzy krzesła o plastikowych siedziskach - każde z nich było uszkodzone. Na stoliki piętrzyły się kolorowe magazyny - bardzo nieaktualne. Sam lokal wyglądał jakby większy remont przechodził kilkanaście lat temu. Dodatkowym "elementem" w lokalu był kot - który raczej nie powinien się pojawić w tego typu obiektach.

Odwiedzałeś ostatnio Dave?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(5.00 )

Solarium Ergoline

(4.25 )

Vera

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem