Biuro Miejsc Płatnego Parkowania w Gdyni

( 2.00 )

Opinie (2)

brak kompetencji kierownika

brak kompetencji kierownika,pracowników.Wezwanie do zapłaty:dotyczy innego miejsca aniżeli podłączona dokumentacja,zdjęcia bez dat,godzin. Na zwróconą osobiście uwagę kierownikowi biura,kierownik nie widzi w tym problemu-najprawdopodobniej nie czyta tworzonych dokumentów,nie czyta tego co podpisuje,nie sprawdza,nie słucha co mówią petenci,zdecydowanie wyczuwa się ignorację,petenta traktuję się "z góry"

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Miejsc Płatnego Parkowania w Gdyni?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem