E Leclerc

( 3.36 )

Opinie (1593)

Brak kompetencji pracownikom

Niestety ocena najgorsza jaka może być. Może być czysto, dużo artykułów, wspaniałe promocje, ale obsługa i bezpośredni kontakt z klientem jest najważniejszy i pozostawia największe wrażenia. Pracownicy odmówili przyjęcia bonów twierdząc że pierwszy raz takie widzą i nie mogą ich zrealizować. Bony są dedykowane specjalnie dla E.Leclerca. Zostałem odprawiony z kwitkiem. Nie polecam. Polecam natomiast przeszkolić personel, albo wymienić na inny bardziej ogarnięty.

Bardzo dobry, przejrzysty sklep

Krótko i na temat. Polecam. Szerokie alejki, duży wybór asortymentu, dobrze zatowarowane półki, dobre promocje, odpowiednie ceny i świeży towar. Mały minusik za czas oczekiwania w Punkcie Obsługi Klienta. Czekanie około 5 minut aby coś kupić to lekka przesada.

Porażka

Byłem wczoraj w sklepie Leclerc. Kupiłem spray do farbowania włosów dla syna na urodziny. Jestem zawiedziony bo spray był przeterminowany o 3 lata jestem niezadowolony tak samo jak syn.

Porażka

Byłam w tym markecie 03,03,21 r. w dziale wędlin , w lodówce wyłożona była szynka konserwowa KRAKUS z datą do spożycia 28,02,21 r.( przeterminowana ).W alejce z serami i mrożonkami smród , coś się rozmroziło .W innych segmentach sklepu bałagan i nieład na pułkach. Ochrona nie reaguje na ludzi wchodzących w maseczkach pod brodą i nosem , ponieważ sami tak noszą maseczki. Obsługa Klienta _ panie jeszcze ok. ale mężczyzna tam pracujący dziwnie pobudzony ,krzykliwy,, nerwowy wręcz nie przyjemny .Obsługa Klienta powinna być nie tylko z nazwy dla klienta. Dzięki nam wszyscy w Leclerc mają pracę,gdy nas zabraknie nie będą mieć zatrudnienia . Jedyną gwiazdkę dają łącznie za parking i Panu , który od kilku lat pracuje na kasie. Nigdy nie okazał zdenerwowania..

Zwrot towaru

Leclerc przy Tarnogórskiej 19 stosuje przepisy wbrew regulaminowi konsumentów i zamiast przyjąć towar który klient chce zwrócić zmusza klienta do zakupu innego towaru

naciąganie klientów i brak higieny

Zmiana cen pomiędzy zamówieniem, a dostawą jest jawnym naciąganiem klientów i nikt o tej zmianie nie informuje !!! Zamówienie zostało potwierdzone bez zmian w cenach. Otrzymałem tylko informację o brakujących w dostawie artykułach Sposób załatwiania reklamacji świadczy o sklepie internetowym - w innych zwrot lub kolejna dostawa następuje natychmiast. Pieczywo jest pakowanie w zbyt małe i rozpadające się torby, wystaje z tych toreb i dotyka kartonów, bez atestu do kontaktu z żywnością, w których jest dostarczane - sprawa nadaje się do sanepidu !!!

Odwiedzałeś ostatnio E Leclerc?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.79 )

Carrefour

(3.69 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie czujemy się bezpiecznie? Przedstawiamy RANKING firm ubezpieczeniowych!

Wybór ubezpieczyciela to zawsze trudna decyzja. Niezależnie czy ubezpieczamy samochód, mieszkanie czy własne życie, pozostają w głowie te same pytania: „Wybrać droższe i bogatsze czy tańsze, licząc że się nie przyda?; Czy ta firma jest wiarygodna?; Ubezpieczać się? Przecież jestem zdrowy!”. Brzmi znajomo? Nie tylko Ty wahasz się przy decyzji o wyborze firmy ubezpieczeniowej! Skorzystaj zatem z opinii naszych użytkowników! Pozytywne oceny wystawia między innymi klient ERGO Hestii, który bardzo poleca usługi tego ubezpieczyciela:„Świetny ubezpieczyciel. Pomoc na najwyższym poziomie. Szybkie i profesjonalne działanie. Wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecam!” ~ Klient_6DQQ Z równie miłym komentarzem spotkała się firma Link4. Klientka jest bardzo zadowolona z obsługi!„Od kilku lat zaczęłam korzystać z usług tej firmy, ponieważ zawsze traktują mnie wyjątkowo dobrze. Czuję się zaopiekowana pod każdym względem. Firma uczciwie i z zaangażowaniem traktuje i nowych i stałych klientów i tym bardzo zyskuje.” ~Ana_465 Mniej zadowolony jest zaś klient WARTY. Skarży się, ze nie otrzymał należytej pomocy:„Nie polecam. Jak autem się zakopałem w śniegu to odmówiono mi pomocy. Zmieniłem na innego ubezpieczyciela.” ~ Piotr_1169 Pomogliśmy Ci w wyborze? Jeszcze nie? Sprawdź w takim razie ranking, stworzony na podstawie ocen naszych użytkowników!

Ranking najlepszych usług abonamentowych! Gdzie wykupić pakiet na TV lub Internet?

W dzisiejszyc czasach, gdy wiele rzeczy załatwiamy z domu, stały dostęp do Internetu jest niezbędny. Pracujemy zdalnie, uczymy się, przesyłamy dokumenty do urzędu. Przerwy w dostawie Internetu i ciągłe prace na sieci mogą bardzo utrudnić nam sprawne funkcjonowanie i wyprowadzić z równowagi nie tylko nas, ale i naszych współpracowników, którzy nie mają z nami kontaktu. A gdyby dodać do tego jeszcze brak zasięgu? Koszmar!Po pracy chcesz włączyć telewizję, obejrzeć ulubiony serial, a tam... brak połączenia. Dostęp wraca w ostatnich minutach serialu! I nie dowiesz się dlaczego główny bohater wylądował w wiezieniu, a jego brat jest ścigany przez uzbrojonych facetów! Na szczęście nie wszystkie firmy gwarantują swoim klientom takie przygody. Część klientów jest zadowolona z wyboru dostawcy."Bardzo rzetelna i uprzejma obsługa. Po wizycie w salonie wiedziałam dokładnie, czego chcę. Zostałam wysłuchana i doinformowana na każdy temat"  - Klientka T-Mobile z Poznania."Stabilne łącze internetowe, a przede wszystkim możliwość zakupu samego internetu, bez niepotrzebnych pakietów. W razie awarii szybki serwis i skuteczna pomoc online" - Klient UPC z Wrocławia."Po połączeniu z konsultantem otrzymałam konkretne i szybkie odpowiedzi na wszystkie moje pytania, kiedy mogę zawrzeć umowę, jakie warunki, kiedy zostanie podłączenie do sieci. W dodatku pan był uprzejmy i miły" - Klientka Netii z Łodzi.Wśród naszych użytkoników znajdzie się także parę niezadowolonych klientów. Głównie krytykowane są ceny usług i ich słabe dopasowanie do klienta oraz brak kontaktu z infolinią. "Brak dostępu do światłowodu, który zwiększa szybkość i jakość internetu.Dlugotrwałe oczekiwanie w przypadku zgłoszenia awarii to kolejny minus" - komentuje Klientka Orange z Katowic."W czasach ostatniego kryzysu jaki wybuchł w naszym kraju, firma nie poradziła sobie zbyt dobrze. Internet bardzo wolno chodził i chodzi do tej pory. Doszło także do niedotrzymania warunków umowy, ponieważ prędkość internetu bywa bardzo często wolniejsza o kilkanaście razy niż powinna być. Na pewno nie jest to firma, która zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie." - dodaje Klient firmy Multimedia Polska. Przedstawiamy Wam ranking najlepszych dostawców usług abonamentowych: TV/Internet/telefon.    

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem