Biuro Dorzadztwa Prawnego

( 5.00 )

Opinie (1)

W związku z potrzebą zasięgnięcia porady odnośnie prawa

W związku z potrzebą zasięgnięcia porady odnośnie prawa spadkowego postanowiłam skorzystać z poleconego przez koleżankę biura doradztwa prawnego. Nie umawiając się wcześniej podeszłam pod wskazany wcześniej adres. Na miejscu przywitała mnie miła pani, która z uśmiechem na ustach wysłuchała mnie. Odpowiedziała, że pani prawnik jest obecnie w terenie i skontaktuje się ze mną celem ustalenia terminu spotkania. Nie czekając długo, tego samego dnia, zadzwoniła do mnie pani Marta. Umówiłyśmy się na wizytę i poprosiła o przygotowanie dokumentów. Na spotkaniu pani prawnik szczegółowo poinstruowała mnie co do sposobu postępowania. Polecam usługi w tym biurze doradztwa prawnego - miła obsługa, fachowe porady oraz niskie ceny usług.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Dorzadztwa Prawnego?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem