Amigo-Group Tychy

( 5.00 )

Opinie (2)

Pan Marek profesjonalista w swojej dziedzinie

Pan Marek profesjonalista w swojej dziedzinie, podczas naszego pierwszego spotkania dużo opowiadał o ubezpieczeniach, opcjach i możliwościach. Określiłam jasno czego szukam i co mnie interesuje, więc szybko doszliśmy do porozumienia. Pan Marek przygotował kilka propozycji, byliśmy w kontakcie mailowym, polisa została wypisana i podpisana.Był problem z polisa dla mojego męża, ponieważ godziny pracy obu panów pokrywały się. Dla szefa firmy nie było problemem podjechać wieczorem do nas do domu z potrzebnymi dokumentami. Polisa podpisana, czekamy na akceptacje towarzystwa ubezpieczeniowego.Polecam biuro ubezpieczeń za szybkość w działaniu i oczywiście pełny profesjonalizm.

Odwiedzałeś ostatnio Amigo-Group Tychy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem