Agad

( 1.00 )

Opinie (1)

Zakupiłam w powyższej hurtowni materiały do ocieplenia

Zakupiłam w powyższej hurtowni materiały do ocieplenia poddasza: wełnę mineralną, styropian, płyty wiórowe, gwoździe i inny sprzęt niezbędny do ociepleń. Hurtownia czynna od 7:00. W hurtowni moż1na płacić kartą płatniczą. Po dokonanym zakupie, odebrałam część zakupionych rzeczy u magazyniera, natomiast reszta nieporęcznych przedmiotów miała być dowieziona do mnie do domu za kilka dni w sobotę. Specjalnie zakup zrobiony był wcześniej by nie było problemu z dostarczeniem towaru na sobotę, kiedy to miały się rozpocząć roboty ociepleniowe. Ustalona była godzina między 8-12:00. Po kilkugodzinnym oczekiwaniu na zamówiony towar, wykonałam telefon do hurtowni, w celu potwierdzenia czy transport dojedzie. Okazało się, że w hurtowni zapomnieli o nas. Po ustaleniu szczegółów, hurtownia oddzwonił z przeprosinami, ale z pytaniem czy towar może przyjechać w poniedziałek. Po moim kategorycznym sprzeciwie, obiecano że towar jeszcze tego samego dnia dojedzie. Faktycznie towar dojechał ok 12:30-13:00. Hurtownia chyba zamówiła jakiś inny transport. W każdym razie wszystko dojechało, ale nerwów mi napsuli. Nie polecam. Ceny tez niezbyt maja korzystne i asortyment dość ubogi. Nie mieli np do wyboru grubego styropianu..

Odwiedzałeś ostatnio Agad?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.32 )

Castorama

(4.12 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem