First Class

( 0.50 )

Opinie (1)

Moja sasiadka jest byłą pracownicą tego punktu i w jej

Moja sasiadka jest byłą pracownicą tego punktu i w jej imieniu przestrzegam rodziców rozważających oddanie tam dziecka. Informacje zawarte w programie przedszkola nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi zajęciami - panuje tam chaos, dzieci większość dnia spędzają na niezorganizowanej zabawie,największą troską i zainteresowaniem są obdarzone dzieci właścicielki punktu ( mają więcej przywilejów niż inne dzieci)

Odwiedzałeś ostatnio First Class?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

(1.00 )

Fido

(5.00 )

Buziaczek

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem