ACN Communication Network

( 4.00 )

Opinie (1)

ACN Communication Network jest operatorem alternatywnym

ACN Communication Network jest operatorem alternatywnym,z którego usług korzystam wybierając preselekcję zamiast Telekomunikacji Polskiej S.A.Operator korzystając z łączy i infrastruktury TP oferuje dobrej jakości połączenia.Dzisiaj skorzystałam z usług Biura Telefonicznej Obsługi Klienta.Uzyskanie połączenia z konsultantem trwa długo.Za długo.Rozmowa jest poprzedzona wielokrotnymi,długimi i różnorodnymi informacjami,komunikatami i reklamami co powoduje pewne niezadowolenie gdyż w mojej ocenie tych reklam jest za dużo.Abonent może poczuć się zniecierpliwiony.Przy wysłuchiwaniu informacji nieco zdegustowana chciałam już przerwać połączenie.Zanim jednak to zrobiłam w porę zgłosiła się konsultantka,która przedstawiwszy się z imienia i nazwiska uprzejmie zaoferowała swoją pomoc.Po niedługiej,co jest cenne ,w porównaniu do innych infolinii weryfikacji udzieliła mi konkretnej i wyczerpującej informacji na zadane przeze mnie pytanie.W związku z tym,że moja sprawa była nieskomplikowana a konsultantka rzeczowa, dobrze przygotowana merytorycznie i nie musiała konsultować się z innymi pracownikami szybko zakończyłam połączenie.Na pożegnanie konsultantka podziękowała za rozmowę i telefon do ACN,poinformowała mnie,że w sytuacji gdy będę miała jakieś sprawy biuro jest zawsze do dyspozycji abonenta.W tym miejscu podała godziny pracy biura, ponieważ ACN nie oferuje usług non stop przez 24 h. Zadowolona z jakości i szybkości obsługi , pomimo wstępnej, przydługiej akcji reklamowo- informacyjnej wystawiam telefonicznemu biuru obsługi klienta ACN pozytywną notę. Zaznaczam też,że obsługa abonenta ACN odbywa się na koszt operatora co łagodzi niezadowolenie z wysłuchiwania niechcianych informacji.

Odwiedzałeś ostatnio ACN Communication Network?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem