Biuro Pracy

( 0.50 )

Opinie (2)

Podczas rejestrowania się w Biurze pracy jako osoba

Podczas rejestrowania się w Biurze pracy jako osoba bezrobotna byłam obsługiwana przez niemiłą urzędniczkę. Gdy zapytałam od kiedy będę pobierać zasiłek dla bezrobotnych,pani ta zaczęła głośno wyrażać swoją dezaprobatę i zapytała czy zasiłek to naprawdę taki duży przywilej. Byłam trochę skrępowana całą tą sytuacją. Tymczasem na korytarzu zebrała się całkiem duża kolejka. Okazało się, że rejestracja potrwa jeszcze tylko pół godziny i że nie ma sensu czekać bo z jedną osobą schodzi 20-25 minut.Wszyscy byli wściekli na te niezbyt miłe urzędniczki.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Pracy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(2.75 )

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem