Centrum Ubezpieczeń Kominikacyjnych

( 5.00 )

Opinie (1)

W związku z zakupem nowego auta konieczne było przepisanie

W związku z zakupem nowego auta konieczne było przepisanie ubezpieczenia OC z firmy HDI. Nidgy wcześniej nie byłam w tym centrum ubezpieczeń, ale z uwagi na to, że na szyldzie było logo HDI tj. firmy której poszukiwałam postanowiłam skorzystać z usług. Pani Ania była bardzo uprzejma sprawnie mnie obsłużyła-sporządziła aneks do ubezpieczenia. Wyliczyła nawet składkę na kolejny okres ubezpieczenia, który kończy się w grudniu tego roku. Muszę powiedzieć, że oferta była o 100zł niższa niż dotychczasowe OC. Z pwenością skorzystam z usług tej firmy. Biuro jest w tym samy lokalu co sklep odzieżowy, ale lokal jest tak duży, że nie przeszkadza to w funkcjonowaniu dwóch działanośći gospodarczych.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Ubezpieczeń Kominikacyjnych?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem