foto4u.pl

( 5.00 )

Opinie (9)

Kontakt dobry

Kontakt dobry, przychodzą mi wiadomości o stanie zamówienia. Cena za otwarcie sesji uważam za niską. Ogólnie moduł wysyłki zdjęć, jak i tworzenia albumu jest bardzo przejrzysty. Odbitki wyszły bardzo dobrze, widać, że korekcja przeprowadzona, nie ma nic poucinanego

Super jakość

Jestem bardzo zadowolona z zamówienia na stronie Foto4u.pl. Wszystko przyszło w terminie i w bardzo dobrej jakości. Zdjęcia były w bardzo dobrym stanie, bez zagnieceń.

Bardzo fajny serwis

Bardzo fajny serwis, wywoływałam tam zdjęcia, dobra jakość i liczne zniżki z których często korzystam

W Foto4u wywoływałem odbitki

W Foto4u wywoływałem odbitki, jakość jest na wysokim poziomie, możliwość odbioru w punktach rozsianych licznie po całym kraju, polecam

Ja często wywołuję zdjęcia w stacjonarnych zakładach

Ja często wywołuję zdjęcia w stacjonarnych zakładach. Jednak jak nie mam czasu, to też korzystam z usług internetowych serwisu Foto4u. Można czasem zaoszczędzić, a nawet znaleźć ciekawe promocje

Bardzo dobrze wywołują zdjęcia na wysokiej jakości

Bardzo dobrze wywołują zdjęcia na wysokiej jakości papierze, mają pełno punktów obioru w całym kraju a to ułatwia pewne sprawy, rekomenduje.

Jest to chyba jedyna firma w Polsce gdzie w przypadku

Jest to chyba jedyna firma w Polsce gdzie w przypadku odbioru osobistego płaci się za przesyłkę. W dodatku unikalną cechą ich serwisu jest to ,że w przypadku gdy zgłosiłem się do punktu odbioru zdjęć w Kołobrzegu pokazując kwit wydrukowany z maila potwierdzającego zamówienia pracownik powiedział mi ,że o takiej firmie nie słyszał i dopiero po interwencji najpierw w samej firmie foto4u potem u kolejnych przedstawicieli pracownik punktu zadzwonił do mnie i powiedział ,że on myślał ,że ja chciałem do fotografa a nie po zdjęcia . Zagwarantował mi w ten sposób konieczność dwukrotnych odwiedzin jego lokalu.

Na stronie internetowej jest możliwość wywołania zdjęć

Na stronie internetowej jest możliwość wywołania zdjęć, odbitek lub też odbicie zdjęcia na różnych przedmiotach. Strona internetowa jest łatwa, przejrzysta i kolorowa. Mam zamiar skorzystać z usługi wywołania zdjęcia na kubku. Z tego co sobie wyliczyłam nie zapłacę dużo, ani za transport, ani za robociznę.

Odwiedzałeś ostatnio foto4u.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fotosam.pl

(5.00 )

empikfoto.pl

(5.00 )

Fotoprint.com.pl

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem