Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu

( 4.00 )

Opinie (1)

Dzisiaj byłam na pogotowiu w szpitalu we Wrocławiu

Dzisiaj byłam na pogotowiu w szpitalu we Wrocławiu. Dookoła wejscia na poczekalnię jest dosyć czysto. Drzwi stare, obskurnie przy wejsciu. W środku okropnie. Widać, ze wszystko jest myte 'byle jak'. Czekałam na swoją kolej 3 h (łącznie z prześwietleniem). Brzydkie stare ławki, brzydkie tablice, toalety zaniedbane. Lekarze zrobili w trakcie przyjmowania przerwę na prawie 40 minut. Inne pielęgniarki i doktorzy,którzy mijali czekających pacjentów wywierali złe wrazenie - dawało sie wyczuć obojetność i wielką łaskę. Po wejściu na początku nie było przyjemnie. Potem po powiedzeniu co mi się stało lekarz na spokojnie wysłał mnie na rtg, pielęgniarka szybko zapisała mnie na listę, poprosiła o legitymację. Odniosłam pierwszy raz miłe wrazenie, choć widziałam ludzi, którzy wychodzili ze skreconymi kostkami wściekli po parunastu sekundach z gabinetu. Powinno coś się pozmieniać w tym szpitalu... To miejsce nie jest przyjazne, pomimo, ze dzisiaj jestem zadowolona z obsługi. Ocenę 'zachowanie personelu' nawiazuję do wszystkich lekarzy, których spotkałam na miejscu, nie tylko mnie badajacych.

Odwiedzałeś ostatnio Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Pogotowie Ratunkowe

(1.50 )

Pogotowie Ratunkowe w Opolu

(0.50 )

Pogotowie Ratunkowe w Bełchatowie

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem