Activia Wellness

( 4.55 )

Opinie (2)

07

07.04 byłam umówiona na pedicure w Activi. Jestem stałą klientką Activi, ponieważ zawsze mogę liczyć na najwyższą jakość obsługi w tym miejscu. Dzień przed umówioną wizytą otrzymałam sms z przypomnieniem o umówionej wizycie. Po przybyciu na miejsce jak zawsze zostałam obsłużona punktualnie. Pani pracująca na recepcji jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Potrafi rozmawiać z klientami – zawsze miło powita i zwraca uwagę na nowe zabiegi, promocje i inne ciekawe wydarzenia w Activi. Ponadto Activia współpracuje z Systemem Benefit, dlatego na wszystkie zabiegi otrzymuję rabat, który sprawa, że ceny są bezkonkurencyjne. Activia jest urządzona w bardzo nowoczesnym stylu. Nie zauważyłam, żeby gdziekolwiek było brudno. Pani, która wykonywała zabieg również była bardzo uprzejma – zaproponowała herbatę, była troskliwa i delikatna podczas wykonywanego pedicure. Ponadto mogłam liczyć na cenne rady dot. wyglądu i urody. Panie są zawsze ubrane w białe fartuszki. Bardzo wygodny jest dla mnie fakt, że można tam dokonywać płatności kartą i z reguły nie ma problemu, aby zaparkować w pobliżu.

Odwiedzałeś ostatnio Activia Wellness?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem