Opinie użytkownika (6)

Najbardziej konkurencyjna cenowo...
Najbardziej konkurencyjna cenowo stacja w okolicy, plus sama kasa bez sklepu - nikt nie pyta o to czy mam kartę lojalnościową, czy chcę hot-doga, czy mam ochotę na kawę albo czy chcę skorzystać z oferty na spryskiwacz do szyb.

klient_A216

10.05.2024

Stacje paliw Auchan

Placówka

Piaseczno, Puławska 46

Nie zgadzam się (0)
Aplikacja bankowa często...
Aplikacja bankowa często nie działa i jest zbyt często "aktualizowana" w ciągu dnia - wszystkie inne banki aktualizacji dokonują w nocy, a Santander jako jedyny potrafi to zrobić w południe. Na domiar złego Santander ma najbardziej nietypowe godzin sesji Elixir. Konto miałem od czasów BZ WBK, ale po przejęciu banku z roku na rok było gorzej - rachunki ostatecznie zamknąłem.

klient_A216

10.05.2024
Nie zgadzam się (0)
Jedna z moich...
Jedna z moich ulubionych sieciówek - dobre jedzenie za dobrą cenę, ale standard obsługi bywa różny. Lokal w każdym mieście porównuję do restauracji w Centrum LIM w Warszawie, która jest wybitna pod kątem opieki nad klientem.

klient_A216

06.05.2024

Sphinx

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Chciałbym, aby BNP...
Chciałbym, aby BNP Paribas inwestował tyle w jakość obsługi klienta, ile inwestuje w swój wizerunek podczas wydarzeń sportowych i sustainability. Jest to jedyny bank, który dwukrotnie - jak się później okazało przez nieokreślone "błędy w procedurach i procesach" - zablokował mój rachunek firmowy. Nie otrzymałem żadnej rzetelnej pomocy, ani na infolinii ani w placówce banku, z czego w placówce pracownik banku rozłożył ręce z bezradności i powiedział "nie wiem jak Panu pomóc" nie podejmując żadnej inicjatywy. Incydent musiałem rozwiązać niemal samodzielnie.

klient_A216

06.05.2024

BNP Paribas

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Moja ulubiona sieć...
Moja ulubiona sieć hoteli, nie tylko w Polsce. Uśmiechnięty personel oraz niesamowicie pomocna usługa concierge w realizacji nawet najtrudniejszych i czasochłonnych zadań. Wszystko to spięte maksymalną dyskrecją, ciszą, doskonałą jakością posiłków i aromamarketingiem w lobby, który sprawia, że wchodząc do hotelu czuję się jak w drugim domu. Minusy: nie każdy Marriott (i nie chodzi o sieć Courtyard by Marriott) posiada executive lounge, booking bezpośrednio przez stronę to koszmar - czas tam zatrzymał się 15 lat temu.

klient_A216

30.04.2024

Marriott

Placówka

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 65

Nie zgadzam się (0)
Jakość obsługi klienta...
Jakość obsługi klienta poniżej przeciętnej. Czas obsługi jednego klienta długi z uwagi na dostępność tylko dwóch stanowisk w salonie - przez głowę wielokrotnie przeszła mi wtedy myśl, że mogłem skorzystać z infolinii. Salon był nie przygotowany do pracy w godzinach szczytu. Podczas obsługi przez mojego opiekuna klienta nigdy nie dowiedziałem się niczego więcej, niż tego co wiedziałem sam - odpowiedzi zawsze były zdawkowe i niewyczerpujące, nie licząc słowotoku konsultanta, przepełnionego niezrozumiałym żargonem, kiedy przedstawiał mi ofertę sprzedażową. Wysoka jakość obsługi nie powinna być sfocusowana wyłącznie w obszarze sprzedaży.

klient_A216

30.04.2024

T-Mobile

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi