Aster City

( 4.00 )

Opinie (2)

Będąc użytkownikiem telewizji kablowej Aster City

Będąc użytkownikiem telewizji kablowej Aster City (teraz to już UPC) potrzebowałem informacji o nowych ofertach i promocjach związanych z połączenie Aster i UPC. Pani na infolinii nie potrafiła mi nic powiedzieć więc udałem się do salonu. Punkt sprzedaży przy ul.Marynarskiej znajduje się koło C.H.Galeria Mokotów. Szyby oklejone są folią reklamującą połączenie firm. Po wejściu zastałem 23 oczekujących klientów do punktu obsługi klienta. Czynne były trzy stanowisko z ośmiu możliwych. Czynne było też jedno z trzech stanowisk do zawierania umów a le tam było tylko dwóch chętnych. Po 25 minutach nic się nie zmieniło, wciąż byłem 24 w kolejce. Ludzie bardzo narzekali na brak miejsc siedzących (10miejsc i wszystkie zajęte). Zrezygnowałem z czekania, zapłaciłem w kasie należność. Zdziwiłem się, że są otwarte trzy kasy (na trzy stanowiska) a płacących cztery osoby. Można płacić kartą i to jedyna zaleta tego miejsca.

Odwiedzałeś ostatnio Aster City?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem