Abramis

( 4.00 )

Opinie (1)

O sklepie Abramis przy ulicy Portowej słyszałem bardzo dużo

O sklepie Abramis przy ulicy Portowej słyszałem bardzo dużo od znajomych. Bardzo często chwalili ten sklep mówiąc, że jest tu bardzo duży wybór nie tylko sprzętu wędkarskiego, ale także odzieży, w tym kurtek z podpinkami z polaru. W związku z tym, że od jakiegoś czasu poszukiwałem takiej kurtki postanowiłem wybrać się do tego sklepu. Muszę przyznać, że było mi go trudno znaleźć, ponieważ nie jest on zbyt dobrze oznakowany. W lokalu jest mało przestronnie i ciężko się w nim poruszać, jednak oferta handlowa jest tu bardzo bogata. Obsługa jest bardzo kompetentna i widać, że bardzo dobrze się zna na oferowanych produktach. Niestety ceny towaru kształtują się na dość wysokim poziomie w porównaniu z konkurencją.

Odwiedzałeś ostatnio Abramis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem