AGFA

( 5.00 )

Opinie (1)

Studio fotograficzne jest położone w podwórku kamienicy i

Studio fotograficzne jest położone w podwórku kamienicy i jest małe ale ale nie przeszkadza to zupełnie w odnalezieniu go. Poszłam tam bo chciałam zrobić dwa zdjęcia-jedno to zdjęcie ze zdjęcia, a drugie zdjęcie z karty pamięci z poprawkami. Pani pracująca tam wysłuchała mnie i tego co oczekuję bez najmniejszego pośpiechu przy tym była naprawdę bardzo miła i uśmiechnięta. Po za tym uprzedziła, że nie wie jak to wyjdzie, ale postara się żeby było ok. Umówiłyśmy się za godzinę po odbiór zdjęć. Gdy poszłam zdjęcia na mnie czekały i gdy je zobaczyłam to byłam bardzo zadowolona bo wyszły super. Zdjęcie duplikat było nie do odróżnienia od oryginału, a zdjęcie do poprawek przeszło moje oczekiwania.Również cena za tą usługę nie była wysoka,co myślałam że zapłacę więcej. Jestem bardzo zadowolona i z obsługi jak i jakości zdjęć.

Odwiedzałeś ostatnio AGFA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kodak

(3.89 )

Fotojoker

(2.76 )

Olympus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem