Raj

( 5.00 )

Opinie (2)

W życiu niemal każdego z nas przychodzi moment

W życiu niemal każdego z nas przychodzi moment, w którym jesteśmy zmuszeni pożegnać kogoś bliskiego po raz ostatni, a tym samym skorzystać z usług zakładu pogrzebowego. W pewien niedzielny poranek i moją rodzinę zaskoczyła smutna wieść o śmierci krewnego. Pomimo wczesnej pory, postanowiliśmy zadzwonić do pana Rudnianina, z którego usług korzystaliśmy już kilkakrotnie. I tym razem jego firma nie zawiodła naszych oczekiwań. Po 20 minutach od momentu odebrania telefonu, a więc o godzinie 7.20 rano, pomimo dnia wolnego zjawił się w biurze. Bez problemu zakupiliśmy wszystkie ubrania potrzebne zmarłemu, a także trumnę. Wybór był duży, a razem z nim także przedział cenowy - ceny trumien wahały się od około 700 zł. do 2 tysięcy. Wszystko zostało następnie przewiezione do domu zmarłego, właściciel pomógł w przygotowaniu ciała. Wracając do biura - wszelkie koszty związane z pogrzebem, a także możliwe usługi, zostały wyliczone jasno, klarownie, otrzymaliśmy także odpowiedzi na pytania dotyczące wykupu miejsca na cmentarzu i podobnych kwestii organizacyjnych. Osoby pracujące w firmie wykazują się dużą dozą cierpliwości i zrozumienia dla swoich klientów, dodatkowo działają sprawnie, szybko, bez zarzutów. Wszystko to pozwoliło nam pożegnać członka rodziny bez niepotrzebnych stresów, bez konieczności załatwiania formalności w wielu różnych miejscach. Na miejscu, w siedzibie firmy można było również zakupić wieńce, i choć w takich sytuacjach oszczędność nie jest najważniejsza, to ceny okazały się konkurencyjne. Za dodatkowy atut uważam także to, iż właściciel zaopatrzył się w szarfy do wieńców w kolorze niebiesko-żółtym - zdając sobie sprawę, jak wiele osób narodowości ukraińskiej mieszka z naszym regionie. Nie jest to w tej kwestii najistotniejsze, jednak warto też wspomnieć o firmowym biurze, w którym przyjmuje się klientów - jest ono urządzone estetycznie i "neutralnie", wszelkie przedmioty związane z przemysłem funeralnym znajdują się w innych pomieszczeniach, co pozwala, moim zdaniem, choć trochę zmniejszyć atmosferę smutku. Podsumowując - chociaż życzę każdemu, aby z tego rodzaju usług korzystał jak najrzadziej, lub wcale - z pełnym przekonaniem polecam opisaną firmę

Odwiedzałeś ostatnio Raj?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Pogrzebowy Hades

(4.50 )

SATI

(4.00 )

Sklepik przy cmentarzu

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem